Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Największy żal jaki od dawien dawna widziałem. Gratulacje dla Szwajcarów, a Hiszpanie niech już nie śpią razem z Pucharem Świata i przyznanym przedwcześnie tytułem. W drugiej połowie to już nikt nie grał dobrze, a pinballowy gol nic nie tłumaczy. Pique zebrał najładniejszy cios z obrotu i to tyle z pozytywów. A pisałem, że jak Polacy dostaną łomot od Hiszpanów, to Xavi i spółka mają na Mundialu przerąbane:(

Odnośnik do komentarza

Trener Ottmar Hitzfeld był dumny ze swojej drużyny. - Przyjęliśmy jedyną chyba rozsądną taktykę, czyli postawiliśmy na defensywę i szukaliśmy okazji do zdobycia goli w kontratakach. Z Hiszpanią inaczej po prostu nie można, bo wtedy przegrywa się wysoko. Zrobiliśmy milowy krok, by awansować do drugiej rundy. Ale jeszcze dwa przed nami, a teraz wszyscy będą patrzeć na nas trochę inaczej - powiedział po meczu.

 

Chyba ogladal "symulacje Szwajcarii" w wykonaniu naszych orlow.

Odnośnik do komentarza

Ktos gdzies tu pisal, ze Del Bosque to najlepszy trener.

Prosze te sama osobe o wytlumaczenie jak na Szwajcarie, ktora wiadomo, ze bedzie sie murowala liczac na kontry ustawic sie 4:5:1?

To zagadka, ktora probowalem rozwiazac do 65 minuty, kiedy del Bosque zrozumial swoj blad i wpuscil Torresa (zeby gonic wynik lol).

Co tak dlugo Silva robil na boisku tez nie wiem...

 

W srodku sobie przeszkadzali w tloku, z przodu osamotniony Villa, siegajacy obroncom pod pachy pilnowany zawsze przez dwoch, bo i tak obroncy Szwajcarii nie mieli kogo pilnowac... Pomocnikow Barcy przyzwyczajonych do gry w 3-jke w srodku wrzucil w tlok, w ktorym wyraznie zle sie czuli nie majac do kogo grac do przodu... Kurna to moja dwuletnia coreczka by lepiej te druzyne ustawila, albo pierwszy lepszy gimnazjalista grajacy w FIFA czy nawet slabego PESa...

 

Aragones wroc. Del Bosque to nie Twoja liga...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

@ Obso

No a Hiszpania nigdy nie przegrała ze Szwajcarami więc twoja teza ze to było oczywiste równiez jest bezpodstawna i irracjonalna.

 

 

Nikt sie nie podnieca tym ze wygrali euro a przynajmniej nie ja , tylko tak jak 99% osób interesujących sie piłką mysle że to jest wielka niespodzianka.

 

Chyba bardziej przypadkowe jest te zwycięstwo Szwajcarii niż zwycięstwo Hiszpanów w euro. I nie jestem fanem Hiszpanii ale gadka ze to było oczywiste była tak głupia że musiałem napisać

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Skończyła się pierwsza runda, każdy zagrał jeden mecz. Za chwilę drugi mecz gra RPA. Krótkie pro podsumowanie mojego autorstwa. To nic, że oglądałem tylko połowę meczów.

 

Zaskoczenie in plus:

 

Korea Płn, Ghana, USA, Szwajcaria, Korea Płd.

 

Zaskoczenie in minus:

 

Hiszpania, Włochy, Paragwaj, Urugwaj, Brazylia, WKS, Serbia, Australia, Francja

 

Kandydaci do MVP:

 

Lahm, Ozil, Messi, De Rossi, Robinho, Park, Iniesta

 

Niespodzianki personalne in plus:

 

bramkarze Szwajcarii i Nigerii, Onyewu, Elia, Elano, Diaby

 

Kandydat na króla strzelców:

 

eeee.... Podolski?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...