Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

PO 1szej połowie stwierdzam, że Niemcy rozjadą Meksyk/Argentyne, jeżeli tak będą grać.

 

rozjadą to którąś drużynę ale sędziowie :D:D

___________________________________________________________________________

 

Czekałem bardzo na ten mecz ale widowisko zepsuło się po pierwszej bramce, nawet nie chce mi się oglądać 2połowy :confused: .Drużyna sędziów to poje bane szmaty :diablo: no bo jak (pipi)a uzasadnić dzisiejsze pomyłki arbitrów,FIFA wybrała sędziów chyba ze szkolnych boisk z całego świata i teraz są takie kfiatki, dlaczego nie można cofnąć błędnej decyzji w meczu ?? :angry:

Odnośnik do komentarza

Listkiewicz stwierdzil, ze teraz trwaja mecze 1/16 finalu, wiec raczej ciezko go postrzegac jako osobe, ktora sie zna cokolwiek na futbolu.

 

 

A jest w Polsce określenie na tę fazę rozgrywek? Sam używam określenia 1/16 [jestem takim specem jak Listek] :potter:

Odnośnik do komentarza

Masakra!!!!! Jestem fanem Argentyny, ale to gówniane sędziowanie zepsuło mi oglądanie meczu. Po tym syfie ze strony, kibicowałem Aztekom. Najgorsze jest to, że ten gol prawdopodobnie wypaczył wynik meczu, w przeciwieństwie do poprzedniego spotkania. Ludzie nie sugreujcie, że Anglicy odpadli przez nieuznanego gola. Co grali Anglicy przed strzeleniem tej bramki? Wielkie nic!!!! Byli tłem dla Niemców i ten gol ich nie tłumaczy. Piach prezentowali od początku mundialu, a teksty, że przez wałka odpadli to mają im tyłki przed prasą uratować. Co innego Meksyk, przed stratą bramki prowadził wyrównaną grę, a momentami był po prostu lepszą drużyną od Albicelestes.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Meksyku mi szkoda, bo faktycznie grali ładnie, tylko że na własne życzenie przegrali. Ta bramka ze spalonym, tak naprawdę i tak by wpadła jakby jej nie dotknął głową. To był lob i miała być bramka, tylko Tevez się musiał wpier.dolić :/

 

Słaba Anglia nie mogła awansować. Bramka nie mogła zostać uznana, bo podobnie jak Włochy nie uzbierali w meczu wystarczająco punktów experience. Mieli tak mało ich, że sędzia nie uznał nawet prawidłowo zdobytej bramki!

 

"Była sobie Premiership,

I dostała ryp ryp ryp (i ryp)

Niech się cieszą że nie do zera,

Bo Premier to nie Primera".

 

 

VEB! ;)

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Masakra!!!!! Jestem fanem Argentyny, ale to gówniane sędziowanie zepsuło mi oglądanie meczu. Po tym syfie ze strony, kibicowałem Aztekom. Najgorsze jest to, że ten gol prawdopodobnie wypaczył wynik meczu, w przeciwieństwie do poprzedniego spotkania. Ludzie nie sugreujcie, że Anglicy odpadli przez nieuznanego gola. Co grali Anglicy przed strzeleniem tej bramki? Wielkie nic!!!! Byli tłem dla Niemców i ten gol ich nie tłumaczy. Piach prezentowali od początku mundialu, a teksty, że przez wałka odpadli to mają im tyłki przed prasą uratować. Co innego Meksyk, przed stratą bramki prowadził wyrównaną grę, a momentami był po prostu lepszą drużyną od Albicelestes.

 

Grali beznadziejnie, ale jednak dwa gole w ciągu minuty strzelili.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...