Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

O Jezus, bo to największy problem, jak się wymówi jakieś nazwisko. Taka typowa małomiasteczkowa schadenfreude, że ja umiem czytać po portugalsku, a w telewizorze jest ktoś, kto nie umie. Wielka mi rzecz.

 

Straszne jest to, jakie Chile zostało stłamszone w tym meczu. To nie jest joga bonito. W sumie to Brazylia gra w tym meczu więcej joga bonito, niż rywale. Jest lepsza w ataku, w obronie, we wszystkim. Kaka to białas i nie ma w nim joga bonito, ale jak wyczuł moment przy tej asyście, to o Jezu. Już drugi raz dzisiaj widzę takie prostopadłe podanie, że napastnik może sobie skończyć akcję na tysiąc sposobów i po prostu nie da rady, żeby nie było z tego gola.

 

Co do Kaki. Mam wrażenie, że w Realu go przekwalifikowali, bo kiedyś nie kojarzył mi się z takimi akcjami, raczej z grą w ataku, teraz zaś jest ustawiony jako normalny ofensywny rozgrywający i do ataku się praktycznie nie wtrąca, niczym Sneijder. A może coś przegapiłem, oglądając za mało Serie A? Tak czy siak, ma fajne momenty. Sezon w klubie wszyscy uznali za porażkę, ale powróciwszy do zdrowia, koleś jest nadal świetnym piłkarzem.

Odnośnik do komentarza

Ja w polsacie bardzo lubilem przygotowanie komentatorow. To co bylo cecha Szpaka jakies 10 lat temu. Historie o pilkarzach, anegdoty opowiesci co w mediach i w gazetach sportowych danych krajow. Poza tym kolesie fajnie sobie dogryzali (choc do poziomu komentowania Tour de France na Eurosporcie nigdy nikt nie dojdzie)

 

Opowiesci o tym co widze na ekranie sam (tylko ze ewidentnie widze lepiej, bo w TVP nie rozumieja co widza a Szpaku jest w tym mistrzem) to nie sa mi potrzebne. Jak dobrze ogladalo sie mecze w czasie zaloby jak nikt nie psul przyjemnosci z ogladania...

Odnośnik do komentarza

Akurat co do komentatorow to Polsat ma zdecydowanie lepszych od Canalu (moze z jednym wyjatkiem i pol). Najlepiej komentowane mistrozstwa to wlasnie w Polsacie byly.

 

 

dobre prowo.

 

Zaraz Cziljanie się zepną i strzelą trzy. Tak będzie.

 

no już cztery.

Edytowane przez alienator
Odnośnik do komentarza

O Jezus, bo to największy problem, jak się wymówi jakieś nazwisko. Taka typowa małomiasteczkowa schadenfreude, że ja umiem czytać po portugalsku, a w telewizorze jest ktoś, kto nie umie. Wielka mi rzecz.

 

 

Nie o to chodzi, Szpaku w wywiadzie przed mistrzostwami mowil, ze on sam sie przygotowuje rozmawiajac z komentatorami zagranicznymi, przeglada prase i internet jak wymawiac nazwiska, a potem jest Kuyt czy Seedorf w 10 odmianach w 1 meczu.

O 3:0 Robinho.

Odnośnik do komentarza

O Jezus, bo to największy problem, jak się wymówi jakieś nazwisko. Taka typowa małomiasteczkowa schadenfreude, że ja umiem czytać po portugalsku, a w telewizorze jest ktoś, kto nie umie. Wielka mi rzecz.

Ten ktoś w telewizorze żyje z wymawiania nazwisk, a ma problem by nauczyć się wymowy nazwisk z prawie każdej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Nie, postawiłem za 100 na niemcy, argentyne i holandie panie zazdrosniku z głupim nickiem

 

 

Klamiesz, gram na 4 roznych bukach internetowych i kursy oscylowaly w granicach:

niemcy ~ 2,50

argentyna ~ 1,50

holandia ~ 1,35

 

co daje kurs ~5 czyli za 100zl bys mial 500zl a nie 350.

 

Grajac zakladem 2z3 za 100zl bys wyjal ok 298zl a buki internetowe maja wyzsze kursy od stacjonarncych poniewaz nie odliczaja sobie podatku.

Tak wiec stawiajac to ugralbys ok 260zl, nie ma opcji bys wyjal tyle ile podales.

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

No ale jesli typ gra w jakiejs hiszpanskiej lidze czy cos, to tak na niego mowia, co moze Szpaka tlumaczyc.

 

 

 

Przeciez on gra w Romie. Swego czasu non stop takie bramy ladowal. I w Brazylii sie nie mowi po hiszpansku, spzaku ch,uj. Sznajder to hit tych mistrzostw.

 

Albo Welcome z Hondurasu.

 

Zapowiada się niezły mecz, oby tak dobry jak Niemcy - Anglia, tylko bez błędów sędziego. Holandia ma na papierze znacznie lepszą ofensywę (Robben, Van Persie, "Sznajder", Kuyt, Van der Vaart), jednak Bazyle każdą formację mają dosyć równą, zobaczymy co pokażą jedni i drudzy. Jedna z tych ekip zagra w finale.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mogę słuchać tego ciecia. Na Euro 2004 laliśmy z kumplami z niego równo ale po tylu latach słuchania jego jąkania, legendarnego hehe, czy "strącania gołebi" rzygać się chce. Po prostu tragiczny człowiek z charyzmą -10 w 10 punktowej skali.

 

A co do meczu - ładnie się Brasiliana rozkręca ale pierwszy poważny egzamin będzie miała do zdania dopiero w 1/4 finału z Oranje. A i tak brakuje mi w tej ekipie Pato i Ronaldinho choćby jako wartościowych dublerów dla Fabiano i Kaki. Bo ci dublerzy, kórzy są to jest smiech na sali. Ramires natomiast to koleś, który w tym meczu wyrósł na najlepszego następce Gilberto Silvy mającego już swoje lata. To taka typowa piąteczka a'la Gilberto, Emerson lub Dunga z lat 90tych. Szkoda również, że Neymara nie zabrał choć Pele tak bardzo o to "zabiegał". Ten 18-latek robi furorę w Santosie na miarę Robinho z 2002 roku gdy wszyscy się nim (i Diego) zachwycali.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...