Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj odebrałem airpods 3 i szybko jestem z nich mocno zadowolony. Słuchawki wygodne, nie wypadają, choć machałem tyle głową nad łóżkiem, że aż zaczęła mnie boleć. Jakość dźwięku na duży plus, choć nie jestem jakiś mocno wymagający i zazwyczaj różnic nie słyszę, tak teraz od razu wyłapałem. Lubię, że wszystko działa po prostu jak powinno. Ściągam jedną słuchawkę, muzyka czy film się zatrzymuje, wkładam z powrotem i automatycznie się odpala, z apple watch też bez problemu.

Spatial audio to myślałem, że zwykła sieczka marketingowa, a tu faktycznie czuć się trochę jak w kinie, robi to świetne wrażenie, jeszcze to ruszanie głową i zmiana dźwięku, na początku trochę beka, ale to świetnie oszukuje mózg i czuć inne doznania.

Słuchawki drogie, ale już nie żałuję wydanych pieniędzy, jest spora różnica i świetnie to działa z iphonem, ale to klasyk u nich akurat.

Odnośnik do komentarza

Nie grają świetnie, bo mają dobre ANC :) Wygłusza dobrze. 

Lepiej grają Sennheisery. A cenowo podobnie albo taniej. 

Słuchawki Apple mają wadę- nie da się ściszysz z poziomu słuchawki. I trzeba się oswoić do tej obsługi, senki mają panel bo są większe trochę, ale obsługa lepsza. Ale grunt, że jesteś zadowolony. To najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Stary lapek miałem ustawione że jak zamknę klapę to muzyka/radio dalej leciało, tutaj też tak mogę? I od czego zależy działanie tych przycisków pod f7 i f9 przy zmianie tracków bo raz działa a raz nie na spotify. Włączyłem apple music to tak samo nie działa więc to nie problem ze spotify.

 

A sam sprzęt bajka jest tylko chyba będę z tydzień się przestawiał. 

Odnośnik do komentarza
On 11/30/2021 at 2:05 PM, messer88 said:

Jakie myszki do macbooka?

ja ci moze powiem jakie myszki nie do macbooka, otoz na pewno nie ta Magic Mouse od Apple bo w zyciu gorszej nie mialem. Doslownie jedyny sprzet Apple ktory mnie zawiodl i to mocno. Zarowno pod wzgledem ksztaltu i wygody jest tragedia jak i pod wzgledem baterii. 

Polecam raczej cos z tych slynnych ergonomicznych Logitechow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On 11/30/2021 at 2:05 PM, messer88 said:

Jakie myszki do macbooka?

 

Apple Magic Mouse fajnie sie sprawuja jak lubisz ciekawy sposob korzystania, kolega pisal ze nie poleca ale to kwestja gustu. Na zachodzie te myszki sa chyba najpopularniejsze do MacBookow

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, messer88 said:

Mam se jutuba na jednej karcie w safari, obok mam Spotify. Pauzuję YT i chce włączyć muzykę z innej karty czyli tej z Spotify i odtwarza bez dźwięku, muszę na nowo otworzyć. Ten MacBook jest jakiś upośledzony że se nie radzi z takim zadaniem co 10letni laptop na windzie?

Sprawdzałem przed chwilą i działa w porządku, ale ja nie przepadam za używaniem Safari bo nie działa na nim uBlock Origin. Nie lepiej używać apki Spotify?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...