Skocz do zawartości

Skoki narciarskie

Featured Replies

Opublikowano

No i mamy naszego Andrzejka, zagłaskaliśmy go, a trzeba było jebać go od samego początku. 

 

Polski skoczek nie jebany tak właśnie skacze

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Wyświetleń 406,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Pani Palasz byla calkiem ciekawym skoczkiem  

  • PlastikowySmalec
    PlastikowySmalec

    To nie jest porażka, porażka to byłby jeden medal w przypadku miejsc po pierwszej serii. TO JEST ŻENADA I SKANDAL. Polaczki nieudaczniki tylko tak umieją zyebać, żaden inny naród by tak nie umiał choć

Opublikowano

Nie wierze jak mozna takie cos przegrac. Te je,bane lamerskie 120m by starczylo. Mateja to przynajmniej niszczyl marzenia juz w pierwszej serii

Teraz, Hubert249 napisał:

Kurde żeby mu teraz psycha nie siadła :/

Mi wlasnie siadla

Opublikowano

Już tłumacza Andrzeja warunkami. Ehhh...

Ch.jowo skoczył i powinni to przyznać, niestety zdarza się.

Jutro oby chociaż któryś z nas na pudle stanął.

Opublikowano
1 minutę temu, sprite napisał:

Jutro to nie ma co liczyć na podium nawet.

No tym bardziej ze indywidualnie 3 bylby Zyla :reggie:

 

Chuj koncze w tym momencie kariere obstawiacza skokow. Koniec

Opublikowano

Ale Kamil piękne zachowanie na koniec w wywiadzie. Prawdziwy mistrz. Mega szkoda mi Andrzejka, aż łzy w oczach miał :frog:

Opublikowano

Ja je,bie a typ mnie namawial zebym na polske w pierwszej serii obstawil bo wiekszy kurs xD

Opublikowano

Ile kaski przepadło? :nosacz3: 

Po czymś takim to tylko sekcję rozwiązać. 

Opublikowano

No może być jutro ciekawie. Kubacki z piątym, a Stoch ósmym wynikiem. Pjoter wiadomo, zdyskwalifikowany.

 

IMG_20210116_182244.jpg

Opublikowano

Musze to rozchodzic.

 

Ale bardziej mi szkoda Andrzeja. Polubilem wariacika. Dobry chlopak, malo sie nie poplakal (i powinien!). To oczywiste ze przegral z glową. Nawet chujowe warunki w jego dyspozycji mysle ze nie przeszkodzilyby doleciec do 130m. Nie mowiac o 120 ktore by wystarczyly. 

Zobaczymy jutro jak z nim. Ale patrzac jakie ma zajebiste wsparcie w ekipie powinno byc ok. Szacunek dla tria naszych muszkieterow za podejscie do sprawy.

Opublikowano

Żyła od TVP dostał na urodziny prawdziwego złotego bażanta, hahaha.

Opublikowano
6 minut temu, kanabis napisał:

Musze to rozchodzic.

 

Ale bardziej mi szkoda Andrzeja. Polubilem wariacika. Dobry chlopak, malo sie nie poplakal (i powinien!). To oczywiste ze przegral z glową. Nawet chujowe warunki w jego dyspozycji mysle ze nie przeszkodzilyby doleciec do 130m. Nie mowiac o 120 ktore by wystarczyly. 

Zobaczymy jutro jak z nim. Ale patrzac jakie ma zajebiste wsparcie w ekipie powinno byc ok. Szacunek dla tria naszych muszkieterow za podejscie do sprawy.

Tego  boję się najbardziej, Andrzej, to żółtodziób. W dodatku te łzy :/

Nie odkryje Ameryki mówiąc, że łeb w skokach jest kluczowy. A historia skoków wielokrotnie pokazała, że po wtopie słabsi psychicznie zawodnicy, potrzebują dużo więcej czasu, żeby znowu wyczyścić głowę. 

Wystarczy spojrzeć na Eisenbislera w poprzednich sezonach. Chłop był niesamowity na treningach i w kwalifikacjach, a kiedy przychodził konkurs w większości przypadków lądował w okolicy 10 miejsca. Nie mówiąc już o Kocie, który otwarcie mówił o tym, że go odcina na belce. 

 

Opublikowano

No tak naprawde mnie te zawody bardzo dotknely xd Ale dlatego ze Andrzej jest mi winien stowe.

Ale tak obiektywnie gdybym nie obstawial to ani to nie byly igrzyska, ani mś. Ani nawet pelne kibicow zakopane. Ot zje.bal to zje.bal zdarza sie. Mysle ze wyplacze sie tam Stochowi w rękaw w hotelu, opadna emocje i mu przejdzie bo potencjal jest. Gdyby zostal drugim Kotem to bylaby tragedia. Bo Andrzejek i Wolny to jakies tam swiatelka w tunelu po zachodzie kariery naszego tria.

Opublikowano

No tak na chłodno to nie ma co wieszać psów na Andrzejku. To dopiero pierwszy sezon, w którym puka do światowej czołówki. A ten konkurs wcale nie był mega ważny. Swoją drogą i Stoch i Kubacki też mogli skoczyć troszeczkę dalej i byśmy wygrali. 

 

Wiadomo, nie ma co usprawiedliwiać warunkami, ale Granulat też wysypał się w pierwszej serii. Mam nadzieję, że jutro Andrzej powalczy. 

Opublikowano
Godzinę temu, kanabis napisał:

To oczywiste ze przegral z glową.

No tylko jest to dziwne o tyle, że psychika to mogłaby klęknąć, gdyby był w sytuacji Kubackiego. On startował ze świadomością gigantycznej przewagi, ogromnego marginesu błędu. No w teorii to zero stresu i skok treningowy. Co on, chciał rekord skoczni bić że na spiętych jajach skoczył? 

Bardziej wygląda mi to na nieszczęśliwy zbieg okoliczności kiepskie warunki + jakiś wielbłąd techniczny. 

Opublikowano

No tak tylko ten wielbład wynikal zapewne z tego ze za bardzo chcial i sie po prostu spalil. No i to jego drugi raz w druzynie i debiut w zakopanem wiec wydaje mi sie ze wlasnie Kubacki czy Stoch ktorzy niczego udowadniac nie musza podchodza do skoku nalajcie jak widza taka przewage a taki Andrzejek rownie dobrze zamiast luzu mogl wlasnie czuc presje "tyle przewagi tylko zeby nie zjebac tylko zeby nie zjebac wszyscy skacza dobrze tylko zebym nie zjebal". No i zjebal :potter:

Edytowane przez kanabis

Opublikowano

Zaczynamy i ciężko może być o podium.

Oby nas pozytywnie zaskoczyli.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.