Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Musze to rozchodzic.

 

Ale bardziej mi szkoda Andrzeja. Polubilem wariacika. Dobry chlopak, malo sie nie poplakal (i powinien!). To oczywiste ze przegral z glową. Nawet chujowe warunki w jego dyspozycji mysle ze nie przeszkodzilyby doleciec do 130m. Nie mowiac o 120 ktore by wystarczyly. 

Zobaczymy jutro jak z nim. Ale patrzac jakie ma zajebiste wsparcie w ekipie powinno byc ok. Szacunek dla tria naszych muszkieterow za podejscie do sprawy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kanabis napisał:

Musze to rozchodzic.

 

Ale bardziej mi szkoda Andrzeja. Polubilem wariacika. Dobry chlopak, malo sie nie poplakal (i powinien!). To oczywiste ze przegral z glową. Nawet chujowe warunki w jego dyspozycji mysle ze nie przeszkodzilyby doleciec do 130m. Nie mowiac o 120 ktore by wystarczyly. 

Zobaczymy jutro jak z nim. Ale patrzac jakie ma zajebiste wsparcie w ekipie powinno byc ok. Szacunek dla tria naszych muszkieterow za podejscie do sprawy.

Tego  boję się najbardziej, Andrzej, to żółtodziób. W dodatku te łzy :/

Nie odkryje Ameryki mówiąc, że łeb w skokach jest kluczowy. A historia skoków wielokrotnie pokazała, że po wtopie słabsi psychicznie zawodnicy, potrzebują dużo więcej czasu, żeby znowu wyczyścić głowę. 

Wystarczy spojrzeć na Eisenbislera w poprzednich sezonach. Chłop był niesamowity na treningach i w kwalifikacjach, a kiedy przychodził konkurs w większości przypadków lądował w okolicy 10 miejsca. Nie mówiąc już o Kocie, który otwarcie mówił o tym, że go odcina na belce. 

 

Odnośnik do komentarza

No tak naprawde mnie te zawody bardzo dotknely xd Ale dlatego ze Andrzej jest mi winien stowe.

Ale tak obiektywnie gdybym nie obstawial to ani to nie byly igrzyska, ani mś. Ani nawet pelne kibicow zakopane. Ot zje.bal to zje.bal zdarza sie. Mysle ze wyplacze sie tam Stochowi w rękaw w hotelu, opadna emocje i mu przejdzie bo potencjal jest. Gdyby zostal drugim Kotem to bylaby tragedia. Bo Andrzejek i Wolny to jakies tam swiatelka w tunelu po zachodzie kariery naszego tria.

Odnośnik do komentarza

No tak na chłodno to nie ma co wieszać psów na Andrzejku. To dopiero pierwszy sezon, w którym puka do światowej czołówki. A ten konkurs wcale nie był mega ważny. Swoją drogą i Stoch i Kubacki też mogli skoczyć troszeczkę dalej i byśmy wygrali. 

 

Wiadomo, nie ma co usprawiedliwiać warunkami, ale Granulat też wysypał się w pierwszej serii. Mam nadzieję, że jutro Andrzej powalczy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

To oczywiste ze przegral z glową.

No tylko jest to dziwne o tyle, że psychika to mogłaby klęknąć, gdyby był w sytuacji Kubackiego. On startował ze świadomością gigantycznej przewagi, ogromnego marginesu błędu. No w teorii to zero stresu i skok treningowy. Co on, chciał rekord skoczni bić że na spiętych jajach skoczył? 

Bardziej wygląda mi to na nieszczęśliwy zbieg okoliczności kiepskie warunki + jakiś wielbłąd techniczny. 

Odnośnik do komentarza

No tak tylko ten wielbład wynikal zapewne z tego ze za bardzo chcial i sie po prostu spalil. No i to jego drugi raz w druzynie i debiut w zakopanem wiec wydaje mi sie ze wlasnie Kubacki czy Stoch ktorzy niczego udowadniac nie musza podchodza do skoku nalajcie jak widza taka przewage a taki Andrzejek rownie dobrze zamiast luzu mogl wlasnie czuc presje "tyle przewagi tylko zeby nie zjebac tylko zeby nie zjebac wszyscy skacza dobrze tylko zebym nie zjebal". No i zjebal :potter:

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...