Skocz do zawartości

Dead Space


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napinam się. Po prostu RE wypada blado w porównaniu do Dead Space. Stwierdzenie: "choć króla Residenta nie pobije" jest bardzo krzywdzące dla tego tytułu. Po drugie DS jest pierwszą grą, którą można porównywać do RE4. W przyszłym roku ukaże się nowa część od Capcomu i mam nadzieję, że się drugi raz nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza

Gra po pierwszej godzinie gry zapowiada się bardzo ciekawie. W końcu coś nowego w tym gatunku.

Poki co jednak zauważyłem jedną niedoróbkę. Jak założymy jakiś dodatkowy strój z PS Store (był kiedyś 1 do ściągnięcia za darmo) to żeby wrócić do normalnego wyglądu trzeba wyłączyć gre i usunąć strój z HDD <_<

 

EDIT: Zenujace :/ Usunalem storj z HDD, wlaczam gre i... okazuje sie,ze po usunieciu stroju przestal dzialac save <_< Dobrze, ze to byl tylko pierwszy chapter, ale nie zmienia to faktu, ze ktos z dev. dal straszie dupy z tymi strojami.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Mam pewne pytanie. Jestem w 4 rozdziale, przed drogą z walącymi w nas asteroidami. Była mowa, żebym znalazł sobie jakiś kombinezon ochronny, inaczej będę dead. Tak wiec mam pytanie - czy jest jakiś kombinezon ochronny, jeśli tak to gdzie? A jeśli nie ma, to jak mam przejść tę trasę? Za każdym razem kiedy próbuje obrywam z asteroidy.

 

Dodam tylko, że mam kombinezon 2 poziomu. I jeszcze jedna sprawa - jak się zdarzy, że nekromorf złapie mnie i zacznie ze mnie już wysysać krew to mam nacisnąć i trzymać non stop X, czy naciskać ile wlezie ten X?? Bo nie ma tego wyjaśnionego nigdzie.

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza
Mam pewne pytanie. Jestem w 4 rozdziale, przed drogą z walącymi w nas asteroidami. Była mowa, żebym znalazł sobie jakiś kombinezon ochronny, inaczej będę dead. Tak wiec mam pytanie - czy jest jakiś kombinezon ochronny, jeśli tak to gdzie? A jeśli nie ma, to jak mam przejść tę trasę? Za każdym razem kiedy próbuje obrywam z asteroidy.

 

Dodam tylko, że mam kombinezon 2 poziomu. I jeszcze jedna sprawa - jak się zdarzy, że nekromorf złapie mnie i zacznie ze mnie już wysysać krew to mam nacisnąć i trzymać non stop X, czy naciskać ile wlezie ten X?? Bo nie ma tego wyjaśnionego nigdzie.

 

Nie chodzi o kombinezon, musisz się chować za osłonami a jak meteor rozwali osłonę to biegniesz do następnej . Można szybko przeskakiwać kombinacją L1+trojkąt , a X musisz naciskać jak najszybciej

 

Odnośnik do komentarza
Mam pewne pytanie. Jestem w 4 rozdziale, przed drogą z walącymi w nas asteroidami. Była mowa, żebym znalazł sobie jakiś kombinezon ochronny, inaczej będę dead. Tak wiec mam pytanie - czy jest jakiś kombinezon ochronny, jeśli tak to gdzie? A jeśli nie ma, to jak mam przejść tę trasę? Za każdym razem kiedy próbuje obrywam z asteroidy.

 

Dodam tylko, że mam kombinezon 2 poziomu. I jeszcze jedna sprawa - jak się zdarzy, że nekromorf złapie mnie i zacznie ze mnie już wysysać krew to mam nacisnąć i trzymać non stop X, czy naciskać ile wlezie ten X?? Bo nie ma tego wyjaśnionego nigdzie.

Po pierwsze nie ma zadnego kombinezonu ! Musisz kryc sie przed asteroidami za tymi "oslonami" . Chowasz sie za jedna czekasz az asteroidy przeleca i biegniesz do nastepnej i tak az do konca .

Po drugie : Tak trezeba naparzac w X

edit : POSTA POWYZEJ PISALEM ROWNO Z KOLEGA :)

Edytowane przez BOSMAN!!
Odnośnik do komentarza
Gość konstant

 

Mam pytanie: czy tego skur.wisyna, ktory caly czas regeneruje tkanki da sie rozwalic w jakis konwencjonalny sposob? (Dostepnymi broniami). Czy tylko da to rade zrobic w 10 (chyba) chapterze - silniki odrzutowca.

 

 

ps. mozna gdzies obczaic komiks po polsku?

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: czy tego skur.wisyna, ktory caly czas regeneruje tkanki da sie rozwalic w jakis konwencjonalny sposob? (Dostepnymi broniami). Czy tylko da to rade zrobic w 10 (chyba) chapterze - silniki odrzutowca.

 

Miałem niedawno akcję z nim, na szczęście domyśliłem się co robić ;P Domyślam się, że jesteś PO 4 rozdziale, to nie piszę co się tutaj robi ;P

 

 

 

Mam pytanie - jest jakaś możliwość przejścia z np.5 rozdziału do 1-szego, czy nie? I jak jest jakiś nekromorf na ścianie, co pluje jakimiś kulami z mackami i które strzela w nas czymś, można zniszczyć TYLKO tymi bombami? Czy raczej są też inne sposoby?

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie małe techniczne pytanie. Czy save z DS można przenosić pomiędzy konsolami? Czy też są one przypisane do konsoli lub użytkownika PSN i jego trofeami?

 

Problem mój polega na tym że gram w Dead Space na PeCecie. Jestem już w 7 rozdziale. Tydzień temu kupiłem sobie PS3 i chciał bym dalej grać już na konsoli, bo na kompie działa tak sobie.

 

Oczywiście nie liczę na to żeby save z PC działał na PS3, ale zastanawiam się czy ktoś z grających może akurat jest w okolicy 7 chaptera i podzielił by się ze mną save'em.

Odnośnik do komentarza
Ja mam takie małe techniczne pytanie. Czy save z DS można przenosić pomiędzy konsolami? Czy też są one przypisane do konsoli lub użytkownika PSN i jego trofeami?

 

Problem mój polega na tym że gram w Dead Space na PeCecie. Jestem już w 7 rozdziale. Tydzień temu kupiłem sobie PS3 i chciał bym dalej grać już na konsoli, bo na kompie działa tak sobie.

 

Oczywiście nie liczę na to żeby save z PC działał na PS3, ale zastanawiam się czy ktoś z grających może akurat jest w okolicy 7 chaptera i podzielił by się ze mną save'em.

 

Sprawdz na www.gamefaqs.com , masz tam tez sejwy do gier, wybierz swoja wersje (eu/usa) i sprawdz czy zadziala. Nie zapomnij tylko o zachowaniu starego sejwa :)

Odnośnik do komentarza

Jestem w połowie gry i chcę się podzielić wrażeniami. DS to jeden z najlepszych horrorów w jakie grałem! Klimat jest mocny głównie dzięki akcjom typu:

Podchodzisz do drzwi i nagle pojawia się na nich znajomy cień. Odwracasz się w panice... a tam nic nie ma! Albo gdy obcy mignie Ci gdzieś przez ułamek sekundy w jakimś przejściu itp.

Poza tym przeciwnicy potrafią wyskoczyć na prawdę nieoczekiwanie co w obecnych czasach jest trudne do zrobienia. Do tego świetne efekty dźwiękowe. Ogromne brawa dla developera za przemyślane "efekty straszące" co czyni DS prawdziwym survival horrorem nie tylko z nazwy. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość konstant
dobra na niego jest tez ta bron co strzela telekineza ( nazwy nie pamietam )

 

 

wtf?

 

Coz mozna powiedziec o DS -

Bioshock'a skonczylem raz i juz wiecej mi sie nie chcialo.

Dead Space przechodze teraz po raz drugi (trophy 'maxed out') i napewno przejde 3 aby skompletowac platynke. Gra sie nie nudzi :D .

Szkoda, ze EA nie wpadlo na takie cos jak tryb mercenaries z RE4 - masowa wyzynka na nekromorfach byla by napewno swietna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...