Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

IMO najbardziej spiertolona gra wszech czasów jeśli chodzi o sequel. Singiel może być choć się nie obsrałem jak przy jedynce. Zaś multi to porażka na całej linii. Epic dało du.py i żadna łatka tego nie zmieni. Grają w to "coś" tylko lamki.

 

Dodam, że z GoW1 spędziłem MASE (pipi)a czasu. Jak przy żadnym innym multi (no jeszcze Fifa09) grało się dla satysfakcji, miodu i klimatu jaki panował wśród 4vs4 Poland bitchyz. To były złote czasy Gyrosów.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Może jak ktoś bierze zbyt na serio granie w tą grę to mu się nie podoba, ale dla mnie jest to idealny odstresowywacz. Po prostu wszystko mi jedno czy mam w meczu ratio negatywne czy 2.0, bo i tak lubię kiedy przeciwnicy rozpadają się na kawałki. A lagi czy bugi czasem są i trudno, jak chcę pograć w grę poprawną pod względem technicznym i mniej randomową odpalam CoD.

Odnośnik do komentarza
qb3k, dobre statsy. k/d 1.0, rotfl:) Idz dzieciaku za stodola pobiegaj, bo cieplo sie zrobilo.

Idź w picke fanboju ps3. Gram na strażniku, tam mam ratio 1.2 :P I nie chce mi się ciągle odpinać kabla, bo tylko tak można zrobić ratio większe niż 2.0.

 

Kuwa, no wiem, że prowo, a jednak się daję, kuwa!!!

 

e: Jaczes, masz czas dzisiaj? Chodź pograć na moim hoście, zobaczysz jak spoko się gra ;) I podwójne xp dzisiaj na zachętę :D (chociaż nie wiem czy to od dzisiaj) Chociaż wy, peestrójkowcy pewnie z przyzwyczajenia kupujecie arkejdy, bo lubicie grać bez headsetów ;) A bez headseta ani rusz!

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Ja ten 4 update zaliczam na udany:

1. Nic nie zepsuli, a może i coś poprawili, ale za mało grałem (4 mecze, 4 bez lagów)

2. działają mi statystyki na gow.xbox.com, nagle się dowiedziałem, że mam ratio 1.2, na Xboxie pokazywalo 0.7

3. są lepsze playlisty, szczególnie dla DLC

Chyba jednak kupię All Fronts Collection :)

 

Odnośnik do komentarza

nie nie.

nigdy nie było mowy o dvd z dodatkiem. w sklepie będzie dostępny jedynie kod. natomiast prawdopodobnie nikt tego w Polsce sprzedawać nie będzie, bo jest blokada. ew. na zamówienie pewnie będzie możliwość ściągnięcia.

 

@canuks

ja nie wiem co Ty taki zacietrzewiony jesteś.

nie każdemu się musi podobać, ot co ; ]

 

 

 

wczoraj grałem w zasadzie po raz pierwszy w GOW2 po sieci.

zagrałem ok 10 gier i problem z lagami miałem raptem w jednej rundzie. na szczęście była to egzekucja, więc długo problemu nie miałem.

 

poza tym grał mi się bardzo dobrze i w 2-3h zrobiłem 8 lvl. w ten weekend planuję dojść możliwie jak najwyżej bo exp szybko leci. może uda się do 25 : >

Odnośnik do komentarza

No wiesz przed premierą napaliłęm się jak dziecko na worek cukierków ,gdy już dostałem ten worek cukierków o kazało się że w środku w połowie są cukierki a w połowie same papierki po cukierkach :D . Chodzi mi o to nieszczęsne multi ,do dnia dzisiejszego mam uraz .

 

A co do tego dodatku jak wszsytko będzie w jednej paczce + dodatkowa misja to na 99% łykam ,tylko teraz GOW 2 muszę gdzieś załatwić :)

 

Tylko, że w sklepach będzie pudełko z kodem, a jak wiemy na dodatki do Girsów jest blokada :P

poczytaj uważnie ,na ten dodatek ma nie być blokady i będzie go można pobrać bez kombinowania.

Przynajmniej chwilowo tak twierdzą ,a jak będzie to życie pokaże za kilka dni .

 

Wydaje mi się, (gdzieś czytałem), że ma normalnie wyjść płyta DVD z DLC, którą trzeba zainstalować na HDD. Nawet na jej okładce jest napisane, że wymaga gry GOW2.

:D :D ,będzie tylko kod w pudełeczu i tyle , jak dodatek wyjdzie na płycie DVD to tylko wkomponowany już w grę cos w stylu GoTY :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...