Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

W jedynce na szczęście nie było tak zwalonego mm więc na 90% grach 3kreskowych było b.dobrze.A tu loteria raz jest wypas a raz do dupy.Tak to jest jak się poprawia element,który najmniej tego potrzebował dodatkowo nie wiedząc jak.

 

E:IMO ten patch jest dla picu przynajmniej u mnie tak to wygląda bo wyszukuje mi tak samo jak np tydzień temu czyli raz znajdzie od razu, a czasem przez parę min nic nie znajduje.Natomiast loteria na jak bardzo zlagowaną grę trafisz jest nadal i dopóki tego + chainsawa nie poprawią to dla mnie gra wciąż będzie over hyped epic fail(co nie zmienia faktu,że i tak grał będę....,a przynajmniej do świąt)

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Ja odczuwam, że shotgun jest szybszy. I łatwiej się ludzi kładzie. Nie wiem może to wina tego, że dziś pierwszy raz siadłem do GoW'a 2 od 3 dni. ;) I się odzwyczaiłem.

EDIT:

http://utforums.epicgames.com/showthread.php?t=640626

Wygląda na to, że jendak shotgun szybszy nie jest, hmmm... ale matchmaking poprawiono. Faktycznie działa lepiej.

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza
W jedynce na szczęście nie było tak zwalonego mm więc na 90% grach 3kreskowych było b.dobrze.A tu loteria raz jest wypas a raz do dupy.Tak to jest jak się poprawia element,który najmniej tego potrzebował dodatkowo nie wiedząc jak.

W jedynce dużo grałem snajperką i dla mnie nie do przyjęcia był lag około sekundy. U większości burgerów tak mam - w dwójce są wyjątki i zdarzają się dobre łącza, a nie które to takie mam, ze jak ktoś rzuci mi smoke'a pod nogi to moge skakać (po wciśnięciu A) w powietrzu, więc...

Odnośnik do komentarza

Musisz po prostu szybciej ściągać te "latające kupy" :D i jest ich chyba 6 a później właśnie ta informacja o jeszcze jednym.

Nie czekaj aż usiądą na ziemi (chociaż te najłatwiej dorwać ale też w wirze walki najłatwiej pominąć a one trafiają celniej) lecz trafiaj je także w locie i to zaczynaj strzelać gdy pojawią się na horyzoncie (one robią taki łuk). Dlatego patrz w niebo ale kontroluj też co się robi na ziemi i kto na niej ląduje ;) .

Oczywiście nie strzelaj też z broni ręcznej ale z jednego z działek

Odnośnik do komentarza

Mam trudną misję - bronię w mieście jakiejś antenty nadawczej. Mam rozwalić te 3 latające kupy, rozwalam je i mam informacje że został mi jeszze jakiś ziomek do pokonania. Zanim zdążę cokolwiek zrobić - Mission Failed :/

Czy ktoś wie o co chodzi?

 

 

Rozwalać te latające kupy, jak to określiłeś? Musisz je zabić jak są w powietrzu.

 

Odnośnik do komentarza

Mam trudną misję - bronię w mieście jakiejś antenty nadawczej. Mam rozwalić te 3 latające kupy, rozwalam je i mam informacje że został mi jeszze jakiś ziomek do pokonania. Zanim zdążę cokolwiek zrobić - Mission Failed :/

Czy ktoś wie o co chodzi?

 

 

Po prostu zniszczyli wszystkie anteny.Musisz je jak najszybciej zabić.Też miałem z tą misją problem.

 

 

Odnośnik do komentarza
czemu we wszystkich grach pojedynki z bossami ostatnio rozczarowuja?
Nie wiem jak jest we wszystkich, ale te Gearsowe rzeczywiście są słabe, chociaż nie w nich tkwi siła tej gry na szczęście.

 

Czemu czasami moja postać zamiast włączyć piłę, to po wciśnięciu B odsuwa się do tyłu?

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

http://gearsofwar.xbox.com/Templates/Secondary.aspx?id=900

 

http://gearsofwar.xbox.com/merchandise.htm

 

ciekawe dodatki do GOW2

 

 

 

 

Można się chować pod domem na mapie Rzeka. Paranoja...

 

doświadczyłem tego, zrobiłem fotki gościa jak tam siedzi wyśle je na strunę GOW2, ciekawe co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Hah, jestem po kilkugodzinnej sesji z tym tytułem i co mogę powiedzieć? Dla mnie gra roku i tyle, jestem po mniej-więcej połowie gry (gram co-op'a z kumplem na normalu, jest rzeczywiście banalnie, ale robimy to tylko po to, żeby odblokować insane, potem będzie jatka ]:->), no kurde gierka jest genialna imo! Świetne miejscówki, wszystko jest znacznie bardziej klimatyczne, pykając w co-op'ie w dobrym towarzystwie, z odpowiednią otoczką można naprawdę poczuć sie jak członek Delta Składu, obładowany całym tym żelastwem i rozpieprzającym Locusty. Jest znacznie bardziej epicko, to już nie jest walka kilku super hirołsów przeciwko hordom Locust'ów, to już jest najprawdziwsza wojna, czuć całe to wszechogarniające zniszczenie. Obczaiłem też trochę multi, wypasione imo, jeśli tylko zmniejszą czas czekania w lobby i zlikwidują lagi, to pojawi się nowy król ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...