Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma. Tak też twórcy ogłaszali wcześniej. Same ludki i zwierzyna :)

Jakiego typu zwierzyna?Są jakieś wieksze zwierzęta typu lwy czy może nawet słonie,czy tylko od czasu do czasu przebiegnie nam przed oczami jakaś antylopa czy cos takiego?Strasznie mnie to ciekawi bo różne rodzaje zwierząt budowałyby klimat, wszak to afryka.Fajne byłyby akcje np. eksplorujesz sobie świat, a tu nagle napotykasz lwa, który bynajmniej nie wygląda na najedzonego;)bardzo szybko byłby nakarmiony ołowiem;)Więc jak wygląda ta sprawa ze zwierzętami?

Odnośnik do komentarza
Nie ma. Tak też twórcy ogłaszali wcześniej. Same ludki i zwierzyna :)

Jakiego typu zwierzyna?Są jakieś wieksze zwierzęta typu lwy czy może nawet słonie,czy tylko od czasu do czasu przebiegnie nam przed oczami jakaś antylopa czy cos takiego?Strasznie mnie to ciekawi bo różne rodzaje zwierząt budowałyby klimat, wszak to afryka.Fajne byłyby akcje np. eksplorujesz sobie świat, a tu nagle napotykasz lwa, który bynajmniej nie wygląda na najedzonego;)bardzo szybko byłby nakarmiony ołowiem;)Więc jak wygląda ta sprawa ze zwierzętami?

Z tego co widziałęm na filmikach to są zarówno Gnu jak i gazele czy zebry. Pytanie czy będą wilkie koty albo krokodyle. Idziesz sobie idziesz brzegiem rzeki i nagle krokodyl na ciebie z paszczą. Gdyby taka akcja była możliwa to jestem pozamiatany. Smulacja przetrawania na sawannie.

 

PS: HIVa się trzeba spytać czy drapieżniki są umieszczeni z grze.

Odnośnik do komentarza
Drapieżników na 100% nie ma, zresztą developerzy kiedyś zapowiadali że może pojawią się one w jakimś DLC.

 

Zginął mi "kumpel"- czy można zdobyć nowego?

 

jak dla mnie ogromny minus, umieszczenie w tej grze drapieżnych zwierząt podbuwywałoby klimat i miałoby przeogromny potencjał,przecież to Afryka - kraj dzikich zwierząt!!!Co mi tam po jakiś gazelach czy innych popierdółkach.Ja che lwa, tygrysa, słonia, krokodyla.Zwierzęta mogłyby być takim zastępstwem "za mutanty" z jedynki.Bardzo zawiodłem się na tej grze, ale podobno nie mozna mieć wszystkiego...A dodawanie zwierząt w DLC to takie delikatne plucie graczom w twarz, takie "jak se kupisz to bedziesz mial"...to tak jak w GTA4 nie byłoby motocykli i zapowiedziano by je jako dodatek...

Odnośnik do komentarza
Zadko kiedy umieszczaja w grach zwierzeta ktore mozna zabic (chyba poza seria gry Cabela's) poza szczurami, krukami/golebiami ;) czy krowami w Carmie ;). Pewnie ugrupowania zajmujace sie ochrona zwierzat,itp robily by prostesty.

Co ma piernik do wiatraka?! W grze SĄ antylopy Gnu, gazele Thompsona czy Zebry, więc zwierzaki które mozna ubić. Ale według ciebie gdyby były mięsożerne (o ich istnieniu tutaj gadaliśmy, zanim nie przyszedłeś) gatunki to dopiero wtedy obrońcy praw zwierząt podnieśliby lamur? Bosko. Idź grać w te wojownicze żółwie ninja, tylko się nie zabij bo wiadomo - obrońcy praw żółwi podniosą alarm :lol:

 

PS: Z ciebie jest ale aparat.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

cylob - zlych mozna zawsze zabijac :}

 

Gooralesko - w GTA masz golebie ale kotow/psow/szczorow/itp nie ma. Carmageddon 2 posiadal 3 wersje - ludzie, zombie, zwierzeta - i wszystkie poza zombie byly zakazane. W Crysisie nikt nie narzekal ze nie ma zwierzat choc tam sporo dzungi...

 

Ale co wam dadza te drapiezniki? Bedziecie patrzec jak lew atakuje inne zwierze? Moze lepiej wlaczcie Animal Planet czy NG. Checie lowic zwierzeta ? Zapraszam do gry Cabela's

Odnośnik do komentarza
Ale co wam dadza te drapiezniki? Bedziecie patrzec jak lew atakuje inne zwierze? Moze lepiej wlaczcie Animal Planet czy NG. Checie lowic zwierzeta ? Zapraszam do gry Cabela's

 

Drapieżniki są świetnym pomysłem na przeciwników. Walka z ludźmi szybko się nudzi, bo ich AI pozostawia WIELE do życzenia, a i beztroskie przechadzki po naprawdę genialnie wykonanej dżungli nie są tak ekscytujące skoro nic graczowi nie zagraża. ;)

Odnośnik do komentarza

Drapieżniki to świetny pomysł, tylko musieli by stworzyć porządne AI dla nich. Wiadomo przecież, że drapieżnik by nie atakował za każdym razem jak zobaczy człowieka, ale np. akcje typu my obserwujemy wrogą bazę, nie zdając sobie sprawy z tego, że sami również jesteśmy obiektem zainteresowania jakiegoś dużego kota były by naprawdę fajne. No i dreszczyk emocji podczas eksploracji świata gry.

Odnośnik do komentarza
Drapieżniki to świetny pomysł, tylko musieli by stworzyć porządne AI dla nich. Wiadomo przecież, że drapieżnik by nie atakował za każdym razem jak zobaczy człowieka, ale np. akcje typu my obserwujemy wrogą bazę, nie zdając sobie sprawy z tego, że sami również jesteśmy obiektem zainteresowania jakiegoś dużego kota były by naprawdę fajne. No i dreszczyk emocji podczas eksploracji świata gry.

No widzę, że jednak ktoś kuma bazę co do tych drapieżników - właśnie tego typu akcje byłyby świetne, szukałbyś sobie ukrytych przedmiotów w świecie gry, a tu nagle słyszysz, że coś koło ciebie się rusza..patrzysz a to lew.MOC!Nie czytałem dokładnie recenzji w psxie, ale HIV napisał, że gdyby gameplay stał na poziomie oprawy, to mielibyśmy grę na "10"...Więc jednak czegoś tu brakuje i myślę, że pomysł z drapieżnikami byłby świetny, tym bardziej, że bardzo rzadko spotykany w FPSach.

 

P.S.Nie wiemcie może, czy sklep PSX EXTREME wysyła preordery jutro, czy w piątek?

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...