Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie ukończyłem Far cry 2 zajeło mi to 12 godzin gra jest bardzo dobra tylko dziwi mnie dlaczego prawie wszystkie misje były takie same dostajemy teczkę i mamy kogoś rozwalić i takie koło robimy gdyby każda misja była jakaś inna i te cholerne samochody nie pojawiały się z nikąd na drogach to gra mogła by być idealna jak dla mnie moja ocena to 8.5/10 ;]

Odnośnik do komentarza
kod jest 1 razowego uzytku?

 

 

kod jest 1 razowego uzytku?

 

pewnie tak, inaczej to bez sensu by bylo ;) chociaz w sumie jak sie nie jest podpietym do live to powinien dzialac na innej konsoli

 

 

A nie jest z tym kodem przypadkiem tak, że trzeba go wpisać w zakładce Marketplace w "Reedem Code"? Ale w sumie wtedy to by pod hipokryzję podpadało skoro w Polsce Live oficjalnie nie jest dostępny.

Odnośnik do komentarza

W środku nie ma żadne płyty więc to 4 misje dodatkowe. W środku jest info:

 

Aby aktywować misje, idź do Menu, wybierz zakładkę Exclusive Content i potem Partner Missions i wprowadź hasł: ********

 

No, ale to nadal niewiele wyjaśnia bo równie dobrze po wybraniu Partner Missions może wyjechać z boku zakładka Xbox Live'a.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie ma nic o wymaganym połączeniu. Prawdopodobnie masz rację signap, tym bardziej, że większość kodów, które wpisuje się w systemie live ma 25 znaków (karty doładowujące, kody do pobrania betek), natomiast ten ma 8.

 

EDIT

 

Porównaliśmy z Luckiem, mamy ten sam kod tak więc nie ma sensu tego kupować, chyba, że dla metalowego pudełka.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
właśnie ukończyłem Far cry 2 zajeło mi to 12 godzin gra jest bardzo dobra tylko dziwi mnie dlaczego prawie wszystkie misje były takie same dostajemy teczkę i mamy kogoś rozwalić i takie koło robimy gdyby każda misja była jakaś inna i te cholerne samochody nie pojawiały się z nikąd na drogach to gra mogła by być idealna jak dla mnie moja ocena to 8.5/10 ;]

 

Teraz tak:

 

1.Na jakim poziomie trudności grałeś?

2.Przeszedłeś tylko misje fabularne, czy ukończyłeś też wszystkie misje poboczne (na czym one polegają)?

 

Tylko odpowiedzna te pytania szczerze bo che usłyszeć konkretów, bo jeżeli grałeś na najniższym poziomie trudności i przeszedłeś jedyniemisje fabularne to nijak ma się to do rzeczywistego czasu gry, bo ja mam zamiar odrazu zarzucać najwyższy dostępny poziom bo tam będzie dopiero kombinowanie (skradanie, używanie różnych elementów otoczenia itp.), a czas gry, z 12 godzin, może rozciągnąć się do paru dobrych godzin więcej.Kuwa jeszcze tydzień czekania, a ciśnienie wciąż rośnie na ten tytuł (oby tylko przesyłeczka przyszła na czas).

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...