Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentacja Far Cry'a byla po prostu ZENUJACA. Na dzien dobry rozdawano fajny gadzet - smycz. Myslicie, ze z logiem FC2? Nie. PKP Intercity (?). Podczas godzinnej prezentacji, gameplayu bylo moze z 5 minut - gra caly czas sie crashowala. Zenada. Nie wiem ile zajmuje restart komputera w Ubisofcie, ale 20 minut przerwy miedzy zawieszkami to chyba lekka przesada. Podczas owych przerw mozna bylo zadawac pytania - widownia nie zawiodla. - Czy w tej grze beda swinie? - Jaki jest wasz stosunek do rasizmu? itp, itd. Lamana angielszczyzna i srednia wieku 13 lat (jeden z dzieciaczkow, ktory BTW poprosil mnie, abym na godzine zostal jego tata, bo nie chcieli go wpuscic, powiedzial mi, ze rozdawali zaproszenia na zlotych tarasach - faktycznie pokaz byl ekskluzywny). Jesli chodzi o sama gre to podczas tych 5 minut nie pokazano nic nowego - wszystko to bylo walkowane na gametrailers juz dawno temu. Na pokazanym buildzie byla masa baboli. Zadnej rewolucji na pewno nie bedzie - to bylo jasne juz od dawna.

Zastanawia mnie skad wzieli tyle mulatek i murzynek (na hostessy). Troche to zreszta niezreczne, skoro w grze wycina sie glownie bambusy...

Nie wiem jak bylo na poprzednich pokazach, ale nastepne (innych gier) chyba o.s.r.a.m (jesli beda).

Odnośnik do komentarza
przeciez to bedzie hicior, az sie dziwie,ze konsole pociagna taka grafe ;)

 

Na konsole gra będzie ( znacznie ) "pocięta" w oprawie - ale to wiadomo , ważne aby przycięli to co trzeba ( jak np. w HL2 na X-Boxa ) .

Far Cry na X-Boxa był b. słaby i nie z powodu "zrobienia wąwozu" i utraty ( jak rozumiem - po części był taki charakter gry na PC ) skradankowego charakteru , ale z powodu fatalnych przeciwników pod każdym względem : ich IQ , animacji i wyglądu .

Jak recenzent z PE ( chyba Hiv ) mógł dać tej grze 9- - to przy dobrym chumorze była gra na 6 . Jeszcze jeden dowód że w w PE nie znają się na strz. FPP ( praktycznie oceny wszystkich gier są zawyżone ) .

Grałem w nią kilka godzin , a w wersję na PC nie grałem - gwoli "formalności" .

Odnośnik do komentarza
Prezentacja Far Cry'a byla po prostu ZENUJACA. Na dzien dobry rozdawano fajny gadzet - smycz. Myslicie, ze z logiem FC2? Nie. PKP Intercity (?). Podczas godzinnej prezentacji, gameplayu bylo moze z 5 minut - gra caly czas sie crashowala. Zenada. Nie wiem ile zajmuje restart komputera w Ubisofcie, ale 20 minut przerwy miedzy zawieszkami to chyba lekka przesada. Podczas owych przerw mozna bylo zadawac pytania - widownia nie zawiodla. - Czy w tej grze beda swinie? - Jaki jest wasz stosunek do rasizmu? itp, itd. Lamana angielszczyzna i srednia wieku 13 lat (jeden z dzieciaczkow, ktory BTW poprosil mnie, abym na godzine zostal jego tata, bo nie chcieli go wpuscic, powiedzial mi, ze rozdawali zaproszenia na zlotych tarasach - faktycznie pokaz byl ekskluzywny). Jesli chodzi o sama gre to podczas tych 5 minut nie pokazano nic nowego - wszystko to bylo walkowane na gametrailers juz dawno temu. Na pokazanym buildzie byla masa baboli. Zadnej rewolucji na pewno nie bedzie - to bylo jasne juz od dawna.

Zastanawia mnie skad wzieli tyle mulatek i murzynek (na hostessy). Troche to zreszta niezreczne, skoro w grze wycina sie glownie bambusy...

Nie wiem jak bylo na poprzednich pokazach, ale nastepne (innych gier) chyba o.s.r.a.m (jesli beda).

 

W takim wypadku w Warszawie była rewelacja :D. Ja postanowiłem pójść na transmisje "na żywo" we Wrocławskim kinie. Kiedy przybyłem na godzine 14 nie było nikogo! Po około 15 minutach przyszło 3 kolesi i to byli jedyni którzy przybyli, ale to jeszcze nie jest w tym wszystkim najgorsze. Od 14 obsługa projektora i reszty sprzętu nie wiedziała jak włączyć dzwięk ! Nie umieli podłączyć miksera i innych kabelków :D Po 1 godzinie (sic!) nadal nie było nic odpalone, obsługa dzwoniła do "specjalistów" i się pytała jak to podłączyć :D (jedna z obsługi była sprzątaczką :)).

Wkurzyliśmy się i zaproponowaliśmy pomoc, po okolo 5 minutach zrobiliśmy co było trzeba (wyjście dzwięku mieli ustawione po hdmi a nie po jacku :)) i mieliśmy nadzieję, że całość ruszy. Jednak okazalo sie ze transmisja eventu to obraz z kamery przemysłowej na biurko i monitor, gdzie ludzie podchodzili i chyba sprawdzali gre (nie wiem dokladnie co tam sie dzialo bo projektor wyswietlal okropny obraz). Nie ma to jak zachecic ludzi do przychodzenia na takie "eventy".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
To tylko gameplay więc dużo nie widać może nie wygląda bardzo słabo ale słabo :D

"To tylko gameplay więc dużo nie widać" - zastanawiasz się co piszesz? Na trailerach dużo nie widać. Na gameplay'u owszem. Szczególnie 11 minutowym. I FC2 wygląda nieźle a w porównaniu z obecnie dostępnymi grami to pierwsza trójka.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...