Skocz do zawartości

Problem z Windowsem...


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

ATI HD 4570. Przywrocenie factory defaults pomoglo. Co dziwne foo jak nie dzialal w zminimalizowanej wersji, tak nie dziala. A jezeli chodzi mo problemy z matryca to na niektorych tlach (ciemne, niebieskie0 jak sie przyjrzy to widac takie kreski jakby przesuwajace sie w gore, pod katem 20-30 stopni. Taki feler modelu i matryc, nie wiem czy reklamowac, bo z tego co czytalem rzadko kiedy to cos daje. BIOS zaktualizowalem i nic nie pomoglo, a mialo. Sterow nie zrobie bo wczoraj skonczylo sie to Reset to Factory Default.

Odnośnik do komentarza

Lap. Tych wlasnie probowalem. Ekran jest LED i ciezko to dostrzec, ale to nagminny problem z tego co czytalem. Na najnowszych sterach mi nie zalezy, bo na lapie nie gram. Nowy BIOS mial to naprawic i nic, wiec grafa tez tego nie naprawi. Tera mam problem ze odlaczylem lapa od tv (hdmi) i dzwieku nie mam xD

Odnośnik do komentarza

Zna się tu ktoś na usuwaniu złośliwych wirusów?

Chce przed formatem uporać się z nimi ponieważ mam obawy że są z gatunku tych, którym format partycji systemowej nie straszny. Kompletnie się na tym nie znam, wiem tylko że mam 3 trojany które mój Eset Smart Security wykrywa, ale nie umie usunąć.

Help.

Odnośnik do komentarza

Fałszywy alarm. Jednak nie mrb.

Właściwie to już to ogarnąłem po przełączeniu Eseta w tryb "s(pipi)ysyn który (pipi) wszystko". Zabawne, że zaznaczenie jednego dodatkowego ptaszka w niestandardowej konfiguracji nagle pozwoliło na znalezienie 10 więcej wirusów i skasowanie wszystkich bez litości. Co za debil ustawił go defaultowo na wyłączony?

W każdym razie, dzięki za chęci.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 

BTW

Czy da radę zrobić tak, aby po kliknięciu w przycisk eksploratora (? - ten na prawo od Startu) zamiast bibliotek uruchamiał się "Mój Komputer"? Zawsze to jedna ikonka mniej na pulpicie :P

"

 

W końcu znalazłem rozwiązanie na mój problem, o którym wspominałem w styczniu :thumbsup:

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/100_porad_i_sztuczek_do_Windows_7_-_czesc_2-2987/strona/9677.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam jakis dziwny problem z netem - po przeprowadzce wreszcie nowy net - 8mb, po przesadce z 1mb jest mega.

Ale czesto mam tak, ze net mi krzaczy na poczatku (połączenie wifi) - 10 sekund mam net, 30 nie ma. Jak pinguje wp to normalnie zwraca pingi po 23ms.

a czasami zaskoczy juz do wyłączenia kompa jest ok.

Dwójka kumpli z mieszkania nie ma problemów z tym. Mapa sieci w windowsie (siódemka), pokazuje mi, że między routerem a lapkiem mam przerywaną linie - wtf?

Co ciekawe PS3 na tym samym łączu nie ma żądnych problemów..

Odnośnik do komentarza

Nie kce mi się szukać tematu o Win7 więc zapytam tutej.

 

Wgrałem na starego lapka (no nie taki stary, ze 3 lata ma) nowego windowsa 7 home premium bodaj, wszystko cacy śmiga, ale czasami występuje pewien problem.

Chodzi o to, że czasami potrafi startować 3min (migający kursor w lewym górnym rogu), czasami startuje normalnie w kilka sekund, a czasem nawet po tych 3minutach mrugającego kursor potrafi wywalić błąd że nie znaleziono systemu operacyjnego. Po restarcie zazwyczaj udaje sie wystartować, ale zaczyna powoli mie to dżaźnić, halp pl0x

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wymiękam, mam problem z win7 i pierwszy raz wymiękam :O

 

A więc od paru dni zepsuła mi się hibernacja, pc stacjonarny po wciśnięciu przycisku do hibernacji komp się zwiesza. Monitor normalnie się wyłącza jak zawsze, ale PC wisi i zostaje mi tylko reset. Próbowałem usuwać plik hibernacji z konsoli przez powercfg -h off i dupa blada =x ktoś ma jakiś pomysł?

 

EDIT:

ah system to win7 home premium

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...