Skocz do zawartości

Problem z Windowsem...


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

mam wersje RTM Ultimate, i jestem nawet zadowolony tylko denerwuje mnie jedna rzecz ktora w viscie zostala swietnie zrobiona. Chodzi mi o folder publiczny, do ktorego wgrywalem muze, filmy itd, zeby widzialy to wszystko inne profile i konsola (bo po co marnowac miejsce na HDD?...). Tutaj ten folder strasznie sie szuka do tego brakuje tych fajnch ikonek, beznadziejnie to rozwiazali i chyba przez to wroce do visty, chyba ze sie da zrobic z tej Biblioteki, zeby byla publiczna...

 

vista do WoW'a i internetu spokojnie mi wystarczala i bardzo mi zalezy na tym folderze, bo czesto z niego korzystam :/

Odnośnik do komentarza

Stabilne. Pracuje na RC od 7 tygodniu i ani jednej zwiechy, komp chodzi po parę godzin (5-6). Zrób nową partycję i na niej instaluj 7. Boot menu stworzy się samo. Partycja musi mieć system plików NTFS. Instalacja nowego systemu razem ze zrobieniem partycji to maks 25 minut. Powodzenia

 

Dzięki Alex. Mam RC legalne także podziękuję. Różnice nie są pewnie na tyle duże, aby ryzykować.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Witam, od jakiegoś czasu, mam dziwny problem w winows xp professional service pack 3.

 

otóż, gry daje, w czym kolwiek, czy to z przeglądarki, czy to z programu, opcje "przeglądaj" (wiecie, browse) żeby znaleźć jakiś plik ISO czy inny kau, bardzo długo sie otwiera to wszystko, znaczy na 10 sekund w ogole zacina program całkowicie, potem moge już przeglądać. problem mam od jakiegoś miesiąca, ale zaczyna mi już to doskiwierać. powiem że to nie jest wina service packa 3, bo mam go już od dawna.

 

Kompa często defragmentuje, czyszcze rejestr, skanuje, w Hijacktjis wszystko pasi itd, autostart czyściutki, a prędkość samego kompa na bank wystarcza, bo to E8400 3.6 Ghz, 2Gb ramu, więc powinno być git. ale nie jest. prosze o pomoc :(

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

no przesiadlem sie wreszcie na RTM [z msdnaa ;]] i po pierwszych problemach z sterownikami [moj kochany laptopowy gf8600gt lubi byc problematyczny] oraz spolszczeniem [wersji pro. nie da sie w normalny sposob spolszczyc... jedynie ultimate ma ta opcje -_-]. mam kolejny mini problem... jak wlaczyc przeźroczystość okien i paska start? chyba, ze ta opcje ma tez tylko wersja ultimate :F zmiana wielkosci ikon na pulpicie tez nie dziala ;/

Odnośnik do komentarza

no jest jak widac, ale tylko w RC i ultimate....

 

bo u mnie jest tylko to: przechwytywaniek.th.png no nic musze czekac, az dodadza wersje ultimate na msdnaa w paxdzierniku :F

 

jest jeszcze taka opcja, ze ja jestem ślepy i nie widze tej customizacji

 

//dopisalem tez 'kolor i wyglad okien' w pasku adresu ale nici z tego.

 

 

//////okeee wyglada na to, ze znalazlem buga w systemie xD ta opcja byla niedostepna na standardowym theme i przelaczalo mnie tylko do okienka customizacyjnego znanego z xp. przelaczylem na inny theme i... o dziala! przelaczylem na standardowy theme, na ktorym niedzialalo i... tez dziala. fajnie.

 

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...