Skocz do zawartości

Problem z Windowsem...


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem tylko problem z zainstalowaniem starego audigy 2, kupiłem nową kartę dźwiękową bo nie chciało mi się męczyć i wszystko chodzi jak należy :P ....mam RC od czasu jak był dostępny i jestem na tyle zadowolony, że do końca roku nabędę albo home premium albo professional. Zero zawieszeń, zero blue screenów, żadnych restartów nic.

 

Przesiadłem się z XP na 7, na viscie nie pracowałem.

 

 

Najlepsze że mi Audigy 1 zainstalowała się bez żadnych problemów ;)

Odnośnik do komentarza

Koleżance wystąpił poważny problem z Vistą. Po włączeniu komputera i ekranie "Zapraszamy" wyświetla się czarny ekran z okienkiem

 

Program eksplorator windows przestał działać

trwa wyszukiwanie rozwiązania problemu przez system windows...

 

Coś się ładuje przez krótką chwilę, po czym wywala komunikat, że nie można załadować programu.

 

Co radzicie ?

Odnośnik do komentarza

Ej to mój strzał bo visty nie miałem zbyt długo ale czy ów system nie dysponował opcją ostatniej dobrej konfiguracji podobnie jak XP? powinno pomóc, jeśli nic się nie zmieniło to wspomnianą funkcję znajdziesz dokładnie w tym samym miejscu co tryb awaryjny, tzn podczas boot-owania wciskając F8...

 

Jeśli to nie pomoże to spróbuj przywrócić system korzystając z punktów przywracania, gdzieś w akcesoriach było takie narzędzie...

 

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza

Koleżance wystąpił poważny problem z Vistą. Po włączeniu komputera i ekranie "Zapraszamy" wyświetla się czarny ekran z okienkiem

 

Program eksplorator windows przestał działać

trwa wyszukiwanie rozwiązania problemu przez system windows...

 

Coś się ładuje przez krótką chwilę, po czym wywala komunikat, że nie można załadować programu.

 

Co radzicie ?

 

Sprobuj tego.

Raz.Jesli ma NERO odinstaluj pluginy w WMP.

Dwa.W opcjach folderow zaznaczyc opcje by system nigdy nie wyswietlal kafelkow.

Zazwyczaj te dwa kroki pomagaja na wiekszosc restartow explorera.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem dzisiaj na stacjonarnym W7 Ultimate 64 i podczas pierwszego uruchomienia system automatycznie wybiera mi jako monitor główny coś innego niż monitor komputerowy. Tv i całą reszte mam odłaczoną. Poprostu na monitorze mam tylko czarny ekran i moge na niego wjechać myszką a instalacja przebiega na "innym" monitorze. Domyśliłem się, że jest to tylko wklepane nazwy użytkownika i wstukałem losowe literki i wcisnąłem enter. Zrobiłem tak 2 razy po czym system się załadował z dalej już ręcznie przesawiłem domyślny wyświetlacz na monitor komputerowy. Pytanie. Czy podczas tego pierwszego uruchomienia coś ważnego mogłem ustawić/przestawić? Ewentualnie jak sobie poradzić z tym problemem, żeby przy ponownej instalacji monitor był domyślnym głównym wyświetlaczem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...