Skocz do zawartości

Problem z Windowsem...


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

mi raz wywalilo bluescreena przy instalowaniu grafiki ;]

aha i po zbyt szybkim wcisnieciu klawisza systemowego po zaladowaniu pulpitu system lubi sie zakrztusic na jakies 20-30s. mialem tak w becie i mam w professional.

 

poza w/w babolami system sprawuje sie bardzo dobrze ;]

 

btw. jest sens zmieniania professional na ultimate?

Odnośnik do komentarza

mi raz wywalilo bluescreena przy instalowaniu grafiki ;]

aha i po zbyt szybkim wcisnieciu klawisza systemowego po zaladowaniu pulpitu system lubi sie zakrztusic na jakies 20-30s. mialem tak w becie i mam w professional.

 

poza w/w babolami system sprawuje sie bardzo dobrze ;]

 

btw. jest sens zmieniania professional na ultimate?

popatrz co oferuje U i zdedyduj czy to ci potrzebne

Odnośnik do komentarza

da rade zrobic jakos by za kazdym odpaleniem w7 64bit gadu gadu mi nie crashowalo?

 

 

jasne. Porzucić gg i skorzystać z normalnego komunikatora który obsługuje protokół GG. Szczerze, nie wiem jakim trzeba być desperatem żeby używać potworka,jakim jest oryginalny gg.

Odnośnik do komentarza

Nom co racja to racja.Jednak niektore osoby po prostu juz przywykly , tak jak do IE6 itd (swoja droga IE8 sam lubie uzywac).

Mialem mirande ale generalnie pewne niefunkjonalnosci dawaly mi sie we znaki no i zaczela zglaszac za wiele bledow :(

W sumie Aqq okazal sie calkiem milusi.Zastanawialem sie jeszcze nad WTW ale go sprawdze kiedys przy okazji.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Błędy Mirandy wynikają tylko i wyłącznie z winy użytkownika i złego dobru wtyczek. Ale jak ktos nie lubi się wysilać to faktycznie polecam AQQ, chociaż samo GG też działa normalnie na moim W7 x64.

 

Sprawdzal moze ktos czy Sub-Edit hula na 7? W sumie tylko ten program trzyma mnie przy XP.

 

Nie wiem czy działa, bo nigdy nie używałem tego programu, ale przy zmianie systemu na nowszy mozna też się pokusić na odrzucenie sereotypów i zainstalowanie lepszego oprogramowania. Np. KMplayer/VLC/GOMplayer do filmów czy Miranda/AQQ zamiast GG.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

No z miranda z pewnoscia to byla moja wina.Aby uzyskac funkcjonalnosc jakiej szukalem wtedy instalowalem rozne wtyczki , ktore pewnie sie gryzly etc.

Nie zmienilo to jednak faktu ze nie dostalem tego czego szukalem.Choc zdanie o niej mam jak najbardziej pozytywne.

Swoja droga KMPlayerr czy VLC nigdy do mnie nie trafialy.GOM juz bardziej, jednakze Bestplayer okazal sie imo bezkonkurencyjny (sciaganie napisow, info itp).Kazdy znajdzie dla siebie cos.

Sub-Edit dziala pod siodemkaWszystko zreszta dziala albo ja nie po prostu jeszcze takiego programu nie mialem.Zawsze jest tez tryb zgodnosci.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

UAC to fajna sprawa dla Amerykańskich Noob-ów pozwala im na zmniejszenie ilości wizyt w serwisach komputerowych celem usunięcia spay-a/vira/innego gówna o jakieś 50% :D ci co są sprytniejsi od samych siebie i tak klikają co popadnie "bo im strona WWW kazała" mówiąc że mają vira a stronka im kompa odwirusuje super nowym programem o którym nikt oprócz kilku wybranych )w tym lol przed ekranem) jeszcze nie słyszał, bo oni są tak za(pipi)iście wyjątkowi że pierwsi będą dopuszczeni do testowania XD sorry za offtop ale było też o UAC :D

Odnośnik do komentarza

Ja miałem tylko problem z zainstalowaniem starego audigy 2, kupiłem nową kartę dźwiękową bo nie chciało mi się męczyć i wszystko chodzi jak należy :P ....mam RC od czasu jak był dostępny i jestem na tyle zadowolony, że do końca roku nabędę albo home premium albo professional. Zero zawieszeń, zero blue screenów, żadnych restartów nic.

 

Przesiadłem się z XP na 7, na viscie nie pracowałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...