Skocz do zawartości

Problem z Windowsem...


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

musi byc student i musi sie zarejestrowac najpierw na uczelni tzn. wyslac elektronicznie podanie do systemu ELMS [jako tak].. potem dostajesz login i haso do msdnaa.

 

na mojej uczelni humanisci tez maja dostep do tego

Kumpela jest studentka/czy kilku znajomych, wiec musialbym potem zarejestrowac tego W7 na nia/nich? Czy bycie w MSDNAA umozliwia pobranie i klucz ale rejestracja jest na dowolna osobe?

 

Im W7 sie nie przyda :>

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

"Kazdy" moze dostac z MSDN AA tego Sevena czy to musi byc jakis student informatyki czy czegos? :)

Różnie z tym jest na poszczególnych uczelniach, wszystko zależy od podpisanych umów. Musisz u siebie obczaić.

 

 

warto instalować system x64?? (dla AMD Athlon 64 3000+) czy oprócz obsługi większej ilości ramu są jakieś plusy?

Mogą być problemy z niektórym sprzętem. U mnie nie działa np. modem iPlusa.

Innych korzyści oprócz ramu na razie chyba nie ma.

 

 

 

Mam problem ze sterownikami do karty graficznej pod W7 (x64 i x86). Żadne sterowniki nie działają, Te ze starszych windowsów się instalują, ale nie działają - "wystąpił błąd i sterownik został wyłączony" (czy jakoś). Jakieś rady?

 

 

@Scorp1on:

to jest tak że ten klucz jest przypisany do konta, jak tak zrobisz to po prostu będziesz używał systemu na ich nazwisko. Nie wiem co by było w razie przypału (nalotu na akademik czy czegoś takiego).

Edytowane przez lmz
Odnośnik do komentarza

 

 

Mam problem ze sterownikami do karty graficznej pod W7 (x64 i x86). Żadne sterowniki nie działają, Te ze starszych windowsów się instalują, ale nie działają - "wystąpił błąd i sterownik został wyłączony" (czy jakoś). Jakieś rady?

 

 

 

jaka karta graficzna? jesli jakis GF to u mnie pomoglo sciagniecie zmodyfikowanego pliku INF z http://laptopvideo2go.com

Odnośnik do komentarza

Mam taki sprzęcik i chce zainstalować sobie windowsa 7 w wersji x64 lub w wersji x86 nowy1da.th.jpg

W panelu sterowania napisali że wersja 64 bitowa niby ma działać

nowy222.th.jpg

 

Czy da rade zainstalować taką wersje ? Nie znam się zbytnio na tych rdzeniach i procesorach

Odnośnik do komentarza

Czyli wersje x86 powinienem sciągnąć bo ona jest 32 bitowa czy jak ??

 

a na stronie

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-US/help/41531554-d5ef-4f2c-8fb9-149bdc5c8a701033.mspx

napisali że:

 

To run a 64-bit version of Windows, your computer must have a 64-bit-capable processor. If you are unsure whether your processor is 64-bit-capable, do the following:

1.

Open Performance Information and Tools by clicking the Start button Picture of the Start button, clicking Control Panel, clicking System and Maintenance, and then clicking Performance Information and Tools.

2.

Click View and print details.

3.

In the System section, you can see what type of operating system you're currently running under System type, and, under 64-bit capable, whether you can run a 64-bit version of Windows. (If your computer is already running a 64-bit version of Windows, you won't see the 64-bit capable listing.)

Ogólnie to dostałem sie na studia i moge pobrać pełne wersje jak możecie to powiedzcie co wybrać i zainstalować z firmy microsoft ?

nowy1214412.th.jpg

Edytowane przez rafaelvdv
Odnośnik do komentarza

potrzebujesz wersji 32bitowej - x86 - procesory pentium dualcore nie mają zaimplementowanych instrukcji 64bitowych...

 

Z ELMS pobierz sobie Windows 7 pro. + Windows 7 MUI pack bo tam masz .j polski, jeśli chcesz aktualizować swoją vistę to musisz najpierw zintegrować j. polski z płytą instalacyjną win7 jeśli będziesz instalować na czysto to możesz wgrać wersję ang. a potem mui. mui musisz ściągać osobno bo dla wersji pro. nie jest dostępny przez windows update! trzeba wgrywać ręcznie...

Odnośnik do komentarza

Nie dasz rady zainstalować wersji X64 bo twój procesor jest 32bitowy!

Bullshit, jeśli sam nie masz o czymś pojęcia, to nie wciskaj komuś głupot ;) rafaelvdv ściągaj wedle uznania x86 lub x64, obie będą działać.

 

Spoko błądzić rzecz ludzka... Jeszcze kilka minut temu dał bym głowę że mobilne Pentium DC są obcięte i nie mają instrukcji emt64 ale no cóż jednak ma.

 

 

Processor

Essentials

Status Launched

Launch Date Q4'07

Processor Number T2330

# of Cores 2

Clock Speed 1.6 GHz

L2 Cache 1 MB

FSB Speed 533 MHz

FSB Parity No

Instruction Set 64-bit

Embedded No

Supplemental SKU No

Lithography 65 nm

Max TDP 35 W

VID Voltage Range 1.075V-1.175V

Package Specifications

Package Size 35mm x 35mm

Die Size 143 mm2

# of Transistors 291 million

Sockets Supported PPGA478

Halogen Free Options Available No

Intel? Silicon and Support

Find Compatible Motherboards

Advanced Technologies

Intel? Virtualization Technology No

Execute Disable Bit Yes

Enhanced Intel? Speedstep Technology Yes

Intel? 64 Yes

Intel? Demand Based Switching No

Intel? Turbo Boost Technology No

Intel? Hyper-Threading Technology No

Intel? Trusted Execution Technology No

Additional Information

 

* Products formerly Merom

* Download Datasheet

 

Buy Now

 

*

LF80537GE0251MN

Buy From: Arrow | Avnet

 

PCN/MDDS

SLA4K

890180: PCN | MDDS

Send feedback on PCN or MDDS links IntelQDMS@pcnalert.com

Platform Information

Odnośnik do komentarza

to kto ma rację ?

KiNiO_64 to mówisz żeby sciągnąć wersję x86 bo ona mi pójdzie tak ? chce sobie wgrać na nowo wszystko. czyli wypale płytke z obrazu płyty ale jakim programem ? i później normalnie odpale kompa z wcisnietym klawiszem F12 i wybiore napęd płyt DVD ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdize sie dopisać i czy to problem z windowsem, ale napisze tu. Dziś rano włączyłem kompa, sprawziłem coś na necie na stronie xbox support, wyłączyłem kompa. Potem po paru godzinach chcę znów coś robić i lipa. Windows ładuje się tak jak zwykle a jak ma się odpalać to blue screen i reset. Nic nie pomogło, nawet w trybie awaryjnym nie chodziło. Jedyne co to format i instalacja od nowa. Przy instalacji pokazało mi, że partycja C to typ nieznany. WTF?

Odnośnik do komentarza

Już, chyba, byłem zmuszony go zrobić. Instalator nie rozpoznawał partycji, a D:(do dokumentów etc) rozpoznawał jako ntfs. Jakiś taki dziwny crash się zrobił. Nic nie mieszałem w sutawieaniach czy gdizekolwiek. Po prostu po załadowaiu blue screen i restart. To chyba wina ramu - blue screen? Tak przynajmnije kiedyś słyszałem, ael chodzi i jest ok teraz.

Odnośnik do komentarza

Panowie ma problem. Kupiłeą GeForce 9400 GT. Złącze PCI Express oczywiście. Chcę ustawić odświeżanie na 75Hz bo 60 na ekranie LCD jest strasznie nie wyrażne. Wyskakuje mi, że mój monitor w rozdziałce 1440 x 900 nie obsługuje 75 hz tylko 60. W Windowsie xp wymusiłem 75Hz i jest ok. Jednak w W7 nie mogę bo komputer wywala, że tryb nie jest obsługiwany i nie przełącza. Mam stery dobre w każdym systemie. Jak to obejść ? Prosze o pomoc, google nie pomaga

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...