Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Oto już prawie pełna lista uczestników(wyjątki moge zrobić tylko dla osób z czołówki jak maszter czy boskon lub bliskich znajomych jak Cisu któremu jeszcze nie powiedziałem co sie tu dzieje)

 

 

Aya Hirayama;)(KTO WIE TEN WIE;))

Swaya

Robsona

Gajde

Tenshi

Gubu

Di

Liberty'ego

Wojtaro

Pycha

Cambiona

Ravemana

Snake'a

Tokiz'a

Dante'go

Gomeza

Veluriana

Krakersa

Szypera

Nevan'a

Xjessex

ZLOT Z SPECJALNYM UDZIAŁEM ,WSPARCIEM(JEJ waz00n) I NADZOREM KAROLCI

 

A teraz bardzo duża prośba NIECH KAŻDY SIE DEKLARUJE KTO MOŻE I CHCE POMÓC JAKIM SPRZĘTEM MOŻE NAS POCZCIWYCH ŁODZIAKÓW WESPRZEĆ

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to mysle że Karolina :P to nie jest od spiewania czy od grania :rotfl:(chyba że na nerwach :wtf: wam:P-to tajna broń TLT :spox: , będzie was zagadywać :song: i spijać :piwo: nektarem bogów )ONA JEST OD TEGO ABY PIĘKNIE :slinotok: :bow: :jupi: WYGLĄDAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(i zwracać na siebie uwage :evil2: :neko: kiedy my będziemy wam kasować :wkurzony: kreski )

Oj, przysmarowałeś elegancko, ziomuś! Chyba po to żeby ostatecznie zjednać Karolinę i uzyskać pozwolenie na zorganizowanie zlotu?? No teraz dziewczyna nie ma wyjścia - wino, kwiaty, komplementy...:) BTW: więcej emotikonów nie było?

 

A terminy realne się zdają tylko dwa - weekend 8, 9, 10 lub 15, 16, 17 lutego - przynajmniej dla mnie bo od 9. do 18. mam ferie: D Wyśmienicie! Z chęcią wysłuchamy jak się zapatrujecie na takie dictum!

 

PS. Ja przejściówki nie mam żadnej, muszę liczyć na uprzejmość dobrych ludzi(może jak Dante ją dowiezie...przyznaj się Łukasz, chyba ciężka ta przejściówka skoro ją trzeba wozić samochodem? :)) Ale za to załatwie ze dwa TV.

Odnośnik do komentarza
A więc mysle że będziemy kończyli sprawy organizacyjne w piątek i troche pogramy już wtedy(15) a zaczynamy na poważnie 16 i konczymy 17pod wieczór, co wy na to??

 

!!!!!!!!!!! HALO WSZYSCY ZAINTERESOWANI !!!!!!!!!!!!!

MAMY JUŻ WSTĘPNY TERMIN ZJAZDU >>> 15.02 - 17.02 <<<CZEKAMY TERAZ NA WASZE KOMENTARZE I (MAM NADZIEJE) DEKLARACJE PRZYBYCIA

PS. Liczę na to że ktoś się zdecyduje wpaść już w piątek, bo w sobotę moja mama wyprawia imieniny, więc wypadałoby być - i tym samym nie wiem jak będzie u mnie z sobotnim wieczorem. Tzn. będę na stówkę, tylko nie wiem o której :P

Odnośnik do komentarza

Trzeba zrobić liste sprzętu, mój znajomy ma PS3 ale....bez Tekkena:D , choć pewnie by wzioł

 

PS3:

 

Snake(dzięki stary)

Gajda(thx)

Swayuś(chyba nie będzie problemu?Dzięki za wsparcie ostatnim razem, tym razem będe leprzy;))

 

Licze na wszyskie osoby mające PS3 na kwadracie(Tenshi ,Robson??macie prawda?Krakers czy ci sie uda swoją sztuke przytargać czy nie to i tak THX postaraj sie załatwić:P

 

TV'ki

 

 

Ja X 3 (duże)

Tokis x 2-3

Dante X 1

 

W razie potrzeby chłopaki z WAWy służą jeszcze kolejnymi TV ale chyba sie i bez tego obejdzie;)(dzięki za życzliwość i całą pomoc chłopaki)

 

PS2

 

ja-X 1

Tokis-X 1

Gomez-X 1

 

PSP+T5DR

 

 

Dante84nf

Gomez

 

też mam DRke ale mi PSP padło więc jak ktoś nie ma Tekkena a ma PSP to niech mówi

 

Przejściówki-

 

Dante84nf

Swayuś???

DI????

 

Każdej osobie za sprzęt ekipa TLT dziękuje

 

 

KTO JESZCZE MÓGŁBY PRZYTARGAĆ COŚ??ZWŁASZCZA PS3??

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
Moją przejściówkę Big Bena ma Gajda, a Pelicana odsprzedałem Ravemanowi (lagi w przypadku padów na konsoli Sway'a i tej z Areny są nie do przeskoczenia).

 

Ja daje 2 przejściówki, jedną Pelikana od Kuby i jedną moją Venoma na 2 pady.

 

Co do TV to zalezy tylko od tego czy bedziemy jechać samochodem, jesli tak to CH'UJ KU'RWA DU'PA będę go trzymał na kolanach (ale przywiozę). Jeśli PKS albo Kolej to niestety, zbyt sku'rwiel wielki.

 

Od nasz może być też PS2 + mikrofony + kilka Singstarów.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

OFICJALNA LISTA UCZESTNIKÓW -LISTA JUŻ ZAMKNIĘTA, CZEKAM TYLKO NA INFO JESZCZE OD 2ÓCH OSÓB

 

Aya Hirayama;)

 

Swaya-Arena

Wojtaro-Arena(nie wiadomo jeszcze czy będzie mógł)

Cambiona-Arena

Ravemana+Monika-Arena

 

Tenshi-TCT

Robsona-TCT

Bocian-TCT

Krakersa-TCT

Szypera-TCT

xjessex-Poznań

 

Gajde-Opole

Cisu-Opole+honorowy TLT

Gubu-Rzepin??

Liberty'ego-elbląg

Pycha-Radymno

Snake'a

Nevan

misiaj

shinji-kun

 

Tokis-TLT

Dante-TLT

Gomez-TLT

Velu-TLT

 

Trzeba zrobić liste sprzętu, mój znajomy ma PS3 ale....bez Tekkena , choć pewnie by wzioł

 

PS3:

 

Snake(dzięki stary)

Gajda(thx)

Swayuś(chyba nie będzie problemu?Dzięki za wsparcie ostatnim razem, tym razem będe leprzy;))

Bocian-TCT (Dzięki)

Sinji-kun-Dzięki

Misiaj-DZięki

Mastachi

 

Licze na wszyskie osoby mające PS3 na kwadracie(Tenshi ,Robson??macie prawda?Krakers czy ci sie uda swoją sztuke przytargać czy nie to i tak THX postaraj sie załatwić

 

TV'ki

 

 

Ja X 3 (duże)

Tokis x 2-3

Dante X 1

 

W razie potrzeby chłopaki z WAWy służą jeszcze kolejnymi TV ale chyba sie i bez tego obejdzie;)(dzięki za życzliwość i całą pomoc chłopaki)

 

PS2

 

ja-X 1

Tokis-X 1

Gomez-X 1

 

PSP+T5DR

 

 

Dante84nf

Gomez

 

też mam DRke ale mi PSP padło więc jak ktoś nie ma Tekkena a ma PSP to niech mówi

 

Przejściówki-

 

Dante84nf

Swayuś???

DI

Raveman

 

Każdej osobie za sprzęt ekipa TLT dziękuje

 

 

PANOWIE SĄ JUŻ 6 STANOWISKA Z PS3 KTO JESZCZE??

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...