Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej wypadł Za.(pipi)iaszczo ;d,było bardzo miło,atmosfera spary itp.heh tylko nie potrzebnie wiozłem śpiwór + poduchę bo i tak z tego nie skorzystałem (2 dni pod rząd ktoś po prostu się walnął na moim spaniu ;d) ale Fotelik też nie był zły :(. Pozdro dla :

 

Boskon: Dzięki za spary o 4 nad ranem,jaki był wynik 12:10 dla mnie ? (heh ale to i tak nie ważne,bo pokonales mnie 3:0 turniejowo :))

 

Mashter: Szkoda ze nie zagraliśmy tego MM (tak szybko sie zmyłeś heh),ładnie grasz tym Law'em ale nie po puszcze Ci tego żę tak mnie skapiłeś Turniejowo :/ (Rew musi być na najbliższym zlocie/turnieju)

 

Gajda: Jakoś nie wyszło nam zagranie sparów ale za to widziałem jak świetnie grasz :( Gratulacje za najszybszego Padowego Dasha ;)

 

Tokis: ćwicz,ćwicz a będzie coraz lepiej,masz świetną Krysię,jak trochę nad nią popracujesz to będzie Super ;d

 

Robson: Stłukłeś mnie okropnie (za co Ci dziękuje xD) dzięki za kilka rad do Law'a,Szkoda tylko że nie brałęś udziału w turnieju bo mógłby być Ciekawy Finał ^^

 

Bocian: świetny Marduk,twoja walka z Boskonem mnie po prostu rozwaliła ;] dzięki za spary.

 

Nevan: z mojego punktu widzenia masz najlepszą Ankę w Polsce,zająłeś 3 miejsce a mało brakowało i byłbyś w Finale.Gratsy dla Ciebie,Btw. Japoński Browar smakował ;) ?

 

Duo: heh ziomuś musisz popracować nad Swoim Law'em,Yoshim i Pawłem ;) wiem że bezie cięzko bo u was w Toruniu nie ma ps3 ale wydaje mi się że na następnym turze dasz czadu ;d.

 

Krakers: Jedyna walka którą graliśmy to były walki Mokujinami xD fajnie się z tobą śpiewało na fazie ^^

 

Liberty: Zabójczy Kazimierz w akcji, d/p+2,EWGF mnie zmiażdżyło,chyba udało mi się ugrać 1 walke kaz vs kaz ?

 

Matt: Ubiłeś mnie już w grupach,Askę masz dziwną ale skuteczną ;),następnym razem chciałbym po sparować z tobą normalnie (czyt. nie po pijaku xD)

 

Sway: Świetna reakcja na Ciosy przeciwnika,bardzo ładnie tłukłeś tym Armorem ale Steve też daje radę ;d

 

Cambion: Niezły Mardon,trochę jeszcze nad nim popracujesz i będzie wspaniały,dzięki za spary ;)

 

Raveman: Ładnie grasz na tym sticku,Omeny heńkiem Świtnie Ci wychodzą ;d,Fajnie się również śpiewało w Singstara ;]

 

Dante: Twoja Xiajka robi duże postępy,trzymaj tak dalej a będzie git,Dzięki za spary.

 

Velurian: Dzięki za z organizowanie tak wspaniałego Zloto-Turnieju który okazał się istną rewelacją :],Ten rewanż musimy jeszcze zagrać,ale o ile pamiętam większość Wins'ów było dla mnie ?

 

Ogólnie było Świetnie,miło było poznać nowych ludzi z którymi wcześniej nie miałem okazji pograć,cóż tu więcej pisać czekam na następny zlocik :)

 

ps. Wino z Wazonu było wspaniałe ;]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No! Taak! Bylo fajnie, ;)

Jak przyjechalismy przywital nas zkacowany Vel&Gajda :) i kicia tez raczej na kacu...

 

 

Ja na samo dzien dobry dostalem od Robsona jakies 14-4? cos tak grajac na sticku(Ravemana), ogolnie z mojej strony slabo... tak czy owak.Spary szly mi slabo zreszta, juz nie mowiac o samym turnieju.

 

The Dream Palyer- 5 stanowisk z ps3 i 5 TV :( do tego sami porzadni gracze!

 

1-szego dnia pod wieczor co nieco sie wypilo i niektorzy, zaczeli spewac... ja osobiscie, zpasowalem.Chodz po 6 browcach i paru "sztukach"(?)toastow na leb.Trza bylo isc palulu, no ale jak to po alkocholu bywa zamiast isc spac to byly nocne rozmowy,ze az Robson sie dosiadl do nas... :) Rano budze sie z mega kacem i niechecia do swiata :catfight: no ale to szybko mija, idziemy do mc'dona z Mashterem&Boskonem.>>>>>>>>

 

>2-turniej i tu bez niespodzianek Matt wygrywa :/ Duzo grania i gadania.

3-dzien to juz ostatnie spary i do domu!!! NO I poranek z K.O-tem... brrr ale fota jest! :( GL HF anyway

 

Dzieki za wypas zloT!Vel THX for all

Gajda+jego SKILL przez duze S,przyjedz niedlugo do wawy to cos mam nadzieje sie pyknie...z tym, ze w Tekkena tym razem...!

Dla reszty Pitrexa,Krakersa,Matta,Mashtera,Boskona,Nevana,Bociana,Duo,Tokisa,Snakea... i reszty!POZDROWIENIA

 

Aha i tu jeszcze male pozdrowienia dla Karoliny!

Karolina tez cie pozdrawia:P

 

To teraz może moje kilka groszy:P:P

Przedewszystkim sorka za opuznienie i nierozegranie SBO ale mysle ze takto nie było zle, za najleprze dwa momenty zlotu uważam chyba Boskiego farciaża:P -walka z Bocianem zabiła nas, a najsmiesniejsze jest to ze wyszedł odemnie z grupy dopiero po dogrywce:P

a drugim momentem był chyba mój na(pipi)any taniec z Gajdą;):P ...nie był jeszcze jeden...kombo-Raveman+kiełbaska+fotel+pajda chleba w ręce;)))

Mój kot udowodnił raz jeszcze że niedość że wredny(spał z uczulonym swayem) to jeszcze ma wszystko w (pipi)e i to ciężko....spał też na środku przejscia

 

prywate napisze puzniej bo nie mam jeszcze tyle siły:P ale ogulnie dzieki wszystkim za udział i pozdro, szkoda ze nie zagralem z kazdym

 

Puzniej napisze dokładne tabele i drabinki jak sie wszystko odbywało-mam wszystko zapisane, teraz nie mam siły, walki i fotki tez wrzuce niebawem

Odnośnik do komentarza

Zlocik był przekozacki. Miejscówka, klimat, ludzie, wszystko na plus:D.

 

Priv:

 

Dante: Dobrze było znowu Cię zobaczyć:(, ale gdzieś ty zniknął, i to tak bez pożegnania łeee:(.

 

Raveman:

Mnie tam zniszczyło CH d/f+2, EWGF, iWR+3 :(:P:P:P

Haha dzięki:D, następnym razem spróbuję czegoś trudniejszego xD.

Coraz lepiej na tym sticku, coraz lepszy movement coraz mniej akcji popsutych, nawet pod wpływem %:), z Tobą przefajnie mi się gra, na zupełnym luzie, śmieszne rzeczy wychodzą i ogólnie jest zabawa:D.

 

Tokis:

Liberty - cichutko siedziałeś, ale w walce jak zawsze skupiony i zaangażowany

No cicha woda no:P. Serio, to też trochę podenerwowany, nie wiem co się robi z Kryśką, była by dupa zbita gdyby nie Xio. Aha strasznie dużo rzucasz : O. Ale fajnie się grało, przesympatyczny z Ciebie człowiek:).

 

Krakers: No i w końcu nie zagraliśmy:/. A chciałem z Tobą posparować trochę dłużej, głupio wyszło, moja wina:(.

 

Velu: To samo, szkoda, szkoda:/. Dzięki za odprowadzenie na postój taksówek:).

 

Matt: Bardzo fajnie się z Tobą gra jak nie jesteś przełączony na tryb turniejowy, jest fun, i o to w sparrach chodzi:D.

 

Cambion: Tutaj też, zagraliśmy tylko turniejówkę, mało, za mało:|.

Tylko że wszyscy byli pod wrażeniem farta, a nie skilla Boskona

Dla mnie to były przebłyski geniuszu Boskona a nie fart XD. Ogólnie masakra to co się tam działo, szkoda ze nie dało rady nagrać całego starcia:/.

 

Pitrex: Fajnie się grało:), później już mniej fajnie z powodu wyczerpania (ręka mi odpadała+senność), sorki za te start plus select ale jeżeli nie wychodzi głupie ff44 to znak że pora kończyć:). Oducz się tego klepania reversa bryanem bo to działa tak dobrze na początku, potem już tylko tracisz. I tak, masz rację, jedną wygrałeś:/.

 

Snejk: Wybacz te moje humory podczas naszego grania, byłem mocno poirytowany. Absolutnie nie uważam Cię za słabego, ot tak mi się czasami powie:P. Grasz coraz lepiej, no ale staraj się dostosować do przeciwnika i nie schylaj się na pałkę pod rzutami jeżeli ktoś ich w ogóle nie używa XD.

 

Pozdrówki, dziękówki dla wszystkich i do następnego:).

Odnośnik do komentarza
panowie do ch**a gdzie są walki finałowe ? nie były nagrywane ?o__O gdzie jakieś linki do walk / zdjęcia ;| ??

Wszystko jest na kompie Karoliny, chyba że ktoś tak jak Pitrex nagrywał telefonem? Niestety z tego co wiem, dopiero przed paroma minutami podłączyli Karolinie neta więc nie było jak zamieścić na YT :) Ja sam jestem strasznie niecierpliwy żeby sobie przypomnieć jak to było, bo pamiętam że emocje starcia także mi się udzieliły :/

 

PS. Ech, w d**ę, pograłbym z wami jeszcze, a tu trzeba spowrotem do pracy i szkoły :/ Szara rzeczywistość...

Odnośnik do komentarza

No to lecim!

 

Najpierw podziękowania dla wszystkich za wyrazy uznania i zdziwienia w związku z tym moim :3pl: . Ja sam jestem w lekkim szoku ale niebawem mi przejdzie :)

 

A teraz po kolei:

 

Gajda i Raveman - ogromne dzięki za doprowadzenie mnie z dworca pomimo przejść poprzedniej nocy, które były wymalowane na Waszych twarzach. Ludzie, oni byli na miejscu już o 9 rano pomimo wielkiej bani :crazy: Gajda, alkoholiku jeden, czemu my nie posparowali tym razem??? Thx za kibicowanie, miałeś w tym przecie interes i opłaciło się bom Ci zaserwował Bociana na talerzu przyrządzonego wedle wskazań :peace:

 

Velurian - za akceptację mojego zgłoszenia, przecie przybyłem znikąd i nikomu dotąd nieznany. Wielkie gratulacje za zorganizowanie, przeprowadzenie i ogarnięcie tej szalonej imprezy we własnym domu (trza było z wpisowego za prąd potrącić stary, dobrych 6 konsol hulało przez 3 bite dni i noce :zgon: ). Absolutnie genialny domówkowy klimat, z kotem i gotowaną kiełbasą :D I ze zniżkową pizzą, yeah!

 

Tokis - przyjazny i rozmowny od samego progu, jeszcze raz ogromne podziękowania za użyczenie Twojego nowiutkiego sixaxisa który podczas imprezy zaginął niezliczoną ilość przyprawiając mnie o bezdech i hiperkinezę :/ wracał jednak niczym bumerang (innego wyjścia nie miał bo i ja też pada ze sobą nie zabrałem :/ ). Dzięki Twojej postawie i Veluriana mogłem naprawdę wczuć się w klimat imprezy. Jeszcze raz dzięki!!!

 

Bocian - za emocjonujący pojedynek o trzecie miejsce, widzę znaczącą poprawę od TTT5, niewiele tym razem brakowało byś to Ty stanął na podium. A biorąc pod uwagę, że parę minut wcześniej grałeś najbardziej emocjonujące starcie turnieju na którym poleciały przeJANiarskie akcje i miałeś prawo być mocno wnerwiony brakiem szczęścia (bo moim zdaniem Twoją porażkę w walce z Boskonem należy w 3/4 przypisywać niefartowi) leci do Ciebie ogromny respect za opanowanie skołatanych nerwów i spory wycisk jaki mi dałeś. A i jeszcze za późnonocny pojedynek na yugle na totalnej bani :rotfl: :piwo: :lol2:

 

Pitrex - za wspólne spary i pałaszowanie pizzy między walkami :] Podpatrywanie jak potrafisz się poruszać używając sticka skłania do rozważenia ewentualnego zakupu i treningu... Co ja gadam zresztą, najpierw muszę wyekwipować się we własnego pada :lol3:

Ta japońska oranżada bardzo delikatna w smaku była

 

Matt - zjechałeś mnie aż mi w pięty poszło, poziom trudności jaki reprezentujesz to next to impossible, wreszcie wiem o co to całe zamieszanie wokół braci z Leszna. Dzięki za wspólne kolejki i oglądanie walk oraz cenne uwagi. Szkoda że bania i ogólne zmęczenie stanęły nam na drodze do rozegrania paru sparów.

 

Sway - dzieki za spary i najtrudniejsze starcie podczas całych eliminacji, podchodziłem do niego ze sporymi obawami, miałem bowiem wrażenie że już się trochę na moją Anię ograłeś i zjesz mnie krojenia na mniejsze kawałki.

 

Krakers - za spary i szansę na zdobycie nieco ogrania na Lee, trenuj trenuj bo masz spory potencjał (ponoć pojechałeś Gajdę w turnieju???).

 

Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich innych z którymi dane mi było posparować/wypić/pogadać/zapalić :D

 

Do następnego!

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza

 

Hej miało nie być moich walk na sticku . . .

 

Mnie tam zniszczyło CH d/f+2, EWGF, iWR+3 :/:P:P:P

 

Taa byles cala droge podjarany ,ze to dostales... :/ no i respect dla Libera ^^

Thx:). Wiesz, ja mu się nie dziwię, możliwe ze jest jedynym który to dostał, to pewnie fajne uczucie xD.

 

Sway jak zawsze mi zazdrościł skilla :)

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Hmm, no co by tu powiedzieć... ogólnie było rewelacyjnie! :/ Velu i Tokis świetnie wszystko zoorganizowali, respekt chłopaki, że dzięki wam można było pograć i wypić w dobrym towarzystwie, spotkać się ze starymi znajomymi i poznać tyle nowych osób :)

Nie chce mi się pisać żadnej prywaty, bo za dużo czasu by to zajęło. Faktycznie Velur zapłaci trochę za ten prąd, trzeba było jakąś zrzutę zrobić, zamiast kupować jakąś ochydną zabarwioną wóde ;]

Co do samego turnieju, to przez tą głupią dogrywkę musiałem drugi raz zmierzyć się z Ravemanem, który tym razem skapił mnie Garnkiem (następnym razem będę już na niego ograny :D ) i Niną Boskona, znowu przegrywając 3:2 (pierwszy raz Julią, drugi głównie Lawem) na resztkach energii... życie :/ Matt dzięki za granie w calibura, jak na to że w to nie grasz (ja już też nie, no ale dopiero od paru miesięcy :P ) to grałeś świetnie. Nie zazdroszczę tylko Di, który pewnie teraz żałuje, że nie przyjechał ;] Raveman, co do naszej pierwszej walki, to Pitrex ją nagrywał chyba nawet bez mojej wiedzy :D, i jakoś tak wyszło. Jeśli chcesz, to można ją usunąć, chociaż według mnie nie jest taka zła.

Pozdro dla wszystkich obecnych!

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

Eee... no w sumie nie miałem jechać, bo myślałem że to tylko kolejny sztywny turniej, ale jak teraz spojrzałem i zobaczyłem ile tam będzie grania, to... no, sam już nie wiem co o tym myśleć :D

 

Przy okazji parę moich walk z Mishimami Matta (były nagrywane w niedzielę po przebudzeniu się z krótkiego snu, więc... dobra, bez tłumaczenia się :P) :

 

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki Tomku :D Mam nadzieję że zdjęcia nadejdą stosunkowo szybko :P

 

W tym momencie planuję kolejne spotkanie u nas. Jednakowoż najgorsze jest to że żaden z nas nie mieszka sam. I wyłaczność jest na Arenę 2 :P

 

Jak Wam odpowiadają nocka w A2 to wpadajcie, ja z chęcią przenocuję 2 ziomków u mnie w pokoju :P

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
każdy mówił i chyba nikt jej nigdy nie zapomni :biggrin:

 

Bilet do Łodzi 43 zł w obie strony,żarcie 20 zł

Walka Bocian vs Boskon bezcenne za wszystko inne załpacisz kartą Mastercard :biggrin:

 

Serio? A ja jakoś nie zauważyłem nigdzie terminali Polcardu u Vela na chacie, frajer jeden wyportkowałem 10 zł w gotówce na wpisowe...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...