Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

!!!!! WIELKA PROŚBA Z MOJEJ STRONY - JEŚLI KTOŚ JEST W STANIE POMÓC MI ZAŁATWIĆ WERSJĘ US DRa W NAJBLIŻSZYM CZASIE BYŁBYM STOKROTNIE WDZIĘCZNY! NIE MAM ŻADNEGO ZNAJOMEGO KTÓRY UDOSTĘPNIŁBY MI SWOJE KONTO, ZAŚ TE KONTA SPRZEDAWANE NA ALLEGRO NIE MÓWIĄ NIC O WERSJI DANEGO DRa. POMYSŁ KUPIENIA TEKKENA NA PSS W CENIE 79 PLN UWAŻAM ZA MAłO INTERESUJĄCY, PONADTO DOCHODZI PROBLEM KARTY KREDYTOWEJ KTÓREJ NIE POSIADAM :whistling: jEśLI KTOKOLWIEK JEST W STANIE MI POMÓC NIECH DA POSTA NA FORUM A JESZCZE LEPIEJ JAK ODEZWIE SIE DO MNIE NA GG !!!!!

 

Sorry za offtopa raz jeszcze, liczę na waszą pomoc, pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam jeszcze 3h do pociągu wiec napisze co nieco... Zlot/turniej był(jest? :D ) zaje-bisty.Emocje,poziom i klimat który tam panował to cos czego nie da sie opisac ;) O turnieju.Swoja grupe wygralem grajac Aska i jakas postacia wybrana pod wplywem chwili na ekranie wybierania postaci :spox: Pozniej bilem i bilem az doszedlem do polfinalow gdzie zagralem z Nevanem ktory niedlugo powninien byc w czolowce.Wygralem 4:1.Nasza walka byla po N_I_E_S_A_M_O_W_I_T_Y_M comebacku Boskona ktory przegrywajac z Bocianem 2:0 wzial Lawa i robiac najwieksze bzdury jakie mozna sobie wymyslic w tekkenie powrocil wygrywajac 4:2.Moja walka z Nevanem i Boskona z Bocianem byly nagrywane i ktos niedlugo powinien jej wrzucic w przeciwienstwie do SBO z Poznania.O trzecie miejsce walczyli Marduk i Anna.Lepsza okazala sie na Anna i to Nevan zgarnal japonskie piwo+symboliczne nagrode pieniezna.Final wygladal tak: steve vs nina.anna,law 4:0 dla steva.Pozniej wzialem Aske zeby ladnie zaakcentowac zwyciestwo niestetyminimalnie przegralem wiec chcac skonczyc juz wzialem DJta tak jak Boskon i wygralem 3:2 wygrywajac turniej ;) Po turnieju niektorzy probowali sil w mokujin cupa ale szybko kazdemu sie odechcialo :D W miedzy czasie z Ravemanem spiewalismy britney spears bez dzwiekow z gry :} pozniej gralem ze snejkiem w soula 3 i czulem jaka Talimka jest slaba :) Poszlismy spac po pobudce kilku osob z bocianem doszlismy ze akwarium albo filtr czyszacy wode powodowal ze myslelismy ze jest na dworze ciezka ulewa.Zarzadzil tez kot Vela ktory polozyl sie spac kolo uczulonego na koty Swaya ;]

 

Wyniki:

1.Matt-()BUF()<AHF><PL>-Steve,Aska

2.Boskon-TCT-Nina(+dycha :P ),Anna,LAW!!!!!,DJ

3.Nevan-Anna

4.Bocian-TCT-Marduk

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

Smutna wieść jest taka, że Drużyna "A" jak Arena, umoczyła :cierpienie: . Nawet Sway który grał połowe turnieju Armorem, a w DE nie robił juggli i bawił sie Stevem :krzeslem: . Ale cóż, Życie :) . Najlepszy moment zlotu do walka Boskona z Bocianem i to jak ten piewszy wygrał walke na 2-2. Wrzawa była porównywlna z tym co działo sie na Evo 2K4 w turnieju SF3rd Strike :waah: , gdy Daigo sparował supera Justina. Tylko że wszyscy byli pod wrażeniem farta, a nie skilla Boskona :D , ale to wszystko bedzie mozna zobaczyc na walkach.

 

Podziekowania lecą dla Veluriana za organizację i ogromny wkład w cały zlot oraz dla Tokisa który dzielnie mu asystował. Reszta podziękowań dla wszystkich uczestników zlotu, tych z którymi miałem przyjemność zagrać i tych z którymi jej nie miałem. :piwo: :D

 

PS. Dzięki Tokis za wspólne śpiewanko w Singstara, szkoda tylko że nie wszystkie płyty działały... :piwo:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

No! Taak! Bylo fajnie, ;)

Jak przyjechalismy przywital nas zkacowany Vel&Gajda :P i kicia tez raczej na kacu...

 

 

Ja na samo dzien dobry dostalem od Robsona jakies 14-4? cos tak grajac na sticku(Ravemana), ogolnie z mojej strony slabo... tak czy owak.Spary szly mi slabo zreszta, juz nie mowiac o samym turnieju.

 

The Dream Palyer- 5 stanowisk z ps3 i 5 TV :D do tego sami porzadni gracze!

 

1-szego dnia pod wieczor co nieco sie wypilo i niektorzy, zaczeli spewac... ja osobiscie, zpasowalem.Chodz po 6 browcach i paru "sztukach"(?)toastow na leb.Trza bylo isc palulu, no ale jak to po alkocholu bywa zamiast isc spac to byly nocne rozmowy,ze az Robson sie dosiadl do nas... :D Rano budze sie z mega kacem i niechecia do swiata :catfight: no ale to szybko mija, idziemy do mc'dona z Mashterem&Boskonem.>>>>>>>>

 

>2-turniej i tu bez niespodzianek Matt wygrywa ;) Duzo grania i gadania.

3-dzien to juz ostatnie spary i do domu!!! NO I poranek z K.O-tem... brrr ale fota jest! :) GL HF anyway

 

Dzieki za wypas zloT!Vel THX for all

Gajda+jego SKILL przez duze S,przyjedz niedlugo do wawy to cos mam nadzieje sie pyknie...z tym, ze w Tekkena tym razem...!

Dla reszty Pitrexa,Krakersa,Matta,Mashtera,Boskona,Nevana,Bociana,Duo,Tokisa,Snakea... i reszty!POZDROWIENIA

 

Aha i tu jeszcze male pozdrowienia dla Karoliny!

Edytowane przez Sway
Odnośnik do komentarza

Waz00n Cup zakończony, ja jako jeden z organizatorów pozwolę sobie na kilka słów komentarzu:

 

Nie znam opinii wszystkich uczestników ale mnie się osobiście podobało! :) Ze słów chłopaków z którymi gadałem wnoszę że zjazd się udał, forma spotkania rzadko w sumie spotykana - taki luźny zlot to coś zupełnie innego niż oficjalne(lub nie) turnieje. Stanowisk do grania było aż nadto - 6 Sonek Trzy dało radę, nikt nie mógł narzekać że sobie nie pograł(mnie osobiście bolą opuszki palców, mam popękaną skórę oraz odciski, a w głowie słyszę zgiełk walk ;)) Z noclegiem też sobie poradziliśmy, z głodu również nikt nie umarł! :D

 

Poziom gry na Waz00nie jak dla mnie wysoki, choć u niektórych graczy widać było pewną nonszalancję w zachowaniach podczas walki - vide Sway&Robson(co nie przeszkadza im zamiatać resztą towarzystwa :P) Sama łódzka ekipa nie pokazała na turnieju nic, jednak freeplaye pokazywały że nie jesteśmy daleko w tyle za stawką, parę osób było zaskoczonych prowadzoną przeze mnie Krystyną, Velu też szalał swoim Kazem. Napisałbym że Dante również dzielnie chronił czci TLT(btw:porzućmy tę nazwę chłopaki, śmich normalnie) ale nie zasłużył sobie na respekt w tym przypadku - i już nie chodzi o to że zniknął szybko, chodzi o to że się nawet nie pożegnał :solo: Kilka walk w samym turnieju było naprawdę emocjonujących, szczególnie battle Boskon vs Bocian i masakrujące komentarze Mashtera podczas walk swojego kolegi. Ubawił mnie również Matt, który sam sobie bił brawo :rotfl: Cieszyła ogólna alkoholizacja i luźna atmosfera towarzysząca wydarzeniu - wieczorem po turnieju, wraz z kolejnymi pochłoniętymi % samej wirtualnej bijatyce zaczęły również towarzyszyć jak najbardziej realne śpiewy i tańce(prym wiódł Raveman i Gajda, którzy którzy pili z każdym i wszędzie) Ogólnie przez ostatnie 3 dni spałem jakieś 9 h, ale nie żałuje ani chwili!

 

Strat żadnych nie było(chociaż tu mały disrespect dla pana co kiepował pety do zlewu - już ja odczytałem markę fajek na odgachach, ale nie zdemaskuje go jeśli przy następnej okazji się opamięta ;)), wszystko odbyło się bez zgrzytów i w klimacie kumpelskiej zabawy. Myślę że jak tylko zrobi się cieplej i ludzie zregenerują uszczuplone portfele to można by znów pomyśleć o wspólnej akcji tego typu. Goście nie zawiedli, jak i my nie zawiedliśmy gości mam nadzieje!

 

Na zakończenie więc raz jeszcze podziękowania dla wszystkich was którzy przybyli, dzięki za dostarczony sprzęt, pokłady dobrej woli, jak i przymknięcie oczu na małe niedociągnięcia w organizacji! Kilka osobistych pozdrowień ode mnie:

 

Cambion, Raveman, Sway - super że znowu tu byliście, bawimy się z wami doskonale, wpadajcie kiedy tylko możecie. Paweł, Łukasz - dzięki za wspólne śpiewanie, ale zacznijcie jechać na normalnym poziomie trudności w końcu ;)

 

Krakers - Ładnie kibicowałeś koledze z teamu, tak trzymaj! :D Kolejny przykład na to że młodzież też umie walczyć!

 

Bocian - się żeś czajnikował z Singstarem, że niby cienki jesteś! :D Świetne też było jak poprosiłeś Krakersa o podpalenie peta, bo ty sam nie mogłeś - tak ci ręce chodziły po tej feralnej walce z Boskonem :D

 

Snake, Pitrex, Duo - fajnie że was w końcu poznałem i pograłem. Snake'u pogramy w SC4 na 100, Duo dzięki za interesujące rozmowy! :D

 

Liberty - cichutko siedziałeś, ale w walce jak zawsze skupiony i zaangażowany. Było miło zebrać od ciebie CH dp+2, EWGF w walce. Parokrotnie.

 

Mashter, Boskon - mimo że z wami nie powalczyłem to miło że ostatecznie zdecydowaliście się pojawić. Zgrywusy jesteście dobre! :D

 

Nevan - spoko jesteś ziomek, tą Anną jedziesz na topowym poziomie - w końcu wypłynąłeś po 10 latach grania w practice! :P

 

Matt - liczę że następnym razem pogramy jakieś spary w końcu, bo jakoś nie było okazji póki co!

 

Robson - WoW WoWem, ale granie w Tekkena jak jazda na rowerze - nie zapomina się tego, nie?! :spox:

 

Gajda - jesteś, stary, łódzkim rezydentem, pierwszy przyjeżdżasz i ostatni wyjeżdżasz. Baleciarz z ciebie niewąski!

 

 

Do zobaczenia przy kolejnej okazji, chłopaki!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza

Zlot zorganizowany przez Vela (i nie tylko niego) wypadł bardzo dobrze imo.

Klimacik był :(

Szkoda, że nie zdążyłem zagrać ze wszystkimi.

W turnieju nie wystartowałem, bo miałem coś do załatwienia w Łodzi, a później musialem wracać.

 

Graty dla wychowanego na poznańskiej ziemi Bociana :) (nie widzialem Twojej walki z Boskonem, ale zafunduję Ci trening vs Law na następnym granku).

Pierwsze miejsce Matta nie jest zaskoczeniem natomiast zastanawiam się co się stało ze Swayem.

Gajda przegrał z Krakersem z TcT, ale pewnie i tak miał to gdzieś, dla niego liczy się przede wszystkim dobra zabawa :/

Nevan hmm tym razem nie zagraliśmy, a szkoda. Muszę przyznać, że jestem zaskoczony tym 3 miejscem (bardziej spodziewałem się Swaya, albo Gajdy). Dlatego następnym razem musisz mnie skopać, abym później się nie dziwił Twoją wysoką pozycją na turnieju (kiedyś Cię pokonałem :wink1: )

 

Robson - WoW WoWem, ale granie w Tekkena jak jazda na rowerze - nie zapomina się tego, nie?! :spox:

Taa, ale to już nie jest to co kiedyś i nie będzie, bo mało gram w Tekkena. Gdyby nie ludzie z Poznania to bym w ogóle nie grał.

A z tą nonszalancją to przesadziłeś :(

 

Dzięki wszystkim za pogaduchy itp i do następnego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...