Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda ze się w Łodzi nie pojawiłem ;/ ale cóż egzamin był ważniejszy do sparingowych przyjemności i melanżu jeszcze kiedyś okazja na pewno będzie wiec sie nadrobi :) a Dante obijać mnie nie masz powodu bo z egzaminu dostałem 4+ wiec ;) i z czystym kontem zacząłem ostatni semestr w CP w Słubicach i jak wszystko pójdzie dobrze to pójdę od października na dzienne 2 lata do Poznania ;) wiec se pogram pewnie trochę z TCT i do Łodzi też będzie bliżej te 150 km :D. Szkoda ze mam takie nędzne połączenie z Bełchatowem bo głownie przez to się tam nie zjawie nie chce mi sie po 10 -13 h podróżować w jedna stronę bo taka kila z połączeniami jest z Rzepina :D i gratulacje dala podiumowiczów mini turnieju ;)

Odnośnik do komentarza

No! Ostatecznie udało mi się wrzucić część walk z Waz00na na YT! :)

 

Jako wstępniak, na zaostrzenie apetytu, przedstawiamy walkę bedącą w sumie teatrem jednego zawodnika - reprezentant Opola nie dał przeciwnikowi większych szans :P:

Mashter(Law) vs Gajda(Hwoarang)

 

A teraz radujcie się ludkowie bo oto nadchodzi najbardziej oczekiwane spotkanie:

Boskon(Nina,Anna,Law) vs Bocian(Marduk) 1

Boskon(Nina,Anna,Law) vs Bocian(Marduk) 2

Hehe, sławetne momenty #1(7:01) - ślinotok :slinotok: i #2(9:20) - ekstaza :crazy: , jak słychać spotkały się z wielkim entuzjazmem publiczności :lol2: ! Niestety, z przyczyn ode mnie niezależnych, walka ta nie została nagrana do końca, więc musicie nam uwierzyć że wygrał Boskon! :P Jaki tam był wynik? 4:2, 4:3?

 

Kolejny półfinał to:

Matt(Steve) vs Nevan(Anna)

Jeszcze raz gratsy dla Nevana - perfect na Mateuszu na wejście to COŚ! Dobry też komentarz ktoś wygłosił(1:45), to Mashter był czy kto?

 

Na zakończenie chyba najbardziej wyrównana walka turnieju - tak naprawdę obydwaj fighterzy zasłużyli na to trzecie miejsce, jednak minimalnie wygrał Alex:

Bocian(Marduk) vs Nevan(Anna) 1

 

 

Póki co to wszystko, finał i resztę materiałów wrzucę wieczorem, w domu, bo póki co siedzę w pracy a net tu mam wolny jak reforma opieki zdrowotnej w Polsce :P Tak więc stay tuned!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza

Okej, tak jak obiecałem leci reszta materiałów z Waz00n Cup:

 

- walka o 3. miejsce, część druga.

 

Oraz, niezwykle porywający FINAŁ:

 

Plus bonus:

- Faza grupowa

 

Jeśli ktoś się przyznaje do tej walki, niech da znać PMką lub na forum ewentualnie, to się zedytuje!

 

I na zakończenie rarytas! :/ Życiowe rozmowy przy wódce - ekipa z Wawy=dobre chłopaki, trza się ustawić rychło!

 

Więcej materiałów nie mam, jeszcze chyba jakieś dwa zdjęcia uczestników turnieju(bez Dante, ciecia ;)), jak ktoś chce to niech da znać!

 

Pozdro pozdro, dobry był zlocik! :/

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Velu ma wolne do 20 sierpnia chyba, tak więc czasu mamy sporo. :D Lokalizacja wszystkim znana(no prawie wszystkim) więc z tym też problemu nie ma - myślę że da radę upchnąć z 10-15 osób ale pogadam jeszcze z Tomkiem. Najważniejsza kwestia to kiedy i kto ma czas - myślę że jakiś weekend dałoby radę zarezerwować sobie na wycieczkę do Łodzi! :D

Nie chcę zapraszać konkretnych ludzi, tym bardziej bez konsultacji z gospodarzem, jednak ci co są w tym momencie zainteresowani będą jak najbardziej mile widziani - Pychu, Krakers(ktoś tam z Poznania jeszcze)? Bo że Wawa wpadnie to nie ulega wątpliowości! :piwo: Gajda, Nevan może by też byli chcieli zajrzeć.

Piszcie sugestie odnośnie terminu!

 

Stay tuned!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...