Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

To ja proponuje już zacząć się ustawiać póki vel ma wolne (do 28) i właśnie przed 28 to zrobić ^^

Ja jestem zwarty i gotowy xxxD (bez podtekstów) na wyjazd do wawy ^^ -po wazonie mam niedosyt grana w Tekka ^^

Dajcie tylko znać czy bedzie gdzie sie kimnąć i tyle ^^.

Jeszcze z nim nie gadałem na ten temat ale pewnie będzie "za"

Nie obrażam się tylko z tego ciężko zlewam ^^

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jezu ale jestem zmęczony, już po wszystkim...

 

Chciałem bardzo podziękować każdemu kto przyjechał do nas za to że razem ze mną wypiliście ten wazoon a w szczególności całej ekipie TLT...chyba znowu daliśmy rade:) Od przyszłego spotkania chyba zmienimy formułe

Rozegraliśmy też SBO a jego składy były losowane , wygrała drużyna swaya,di,grey . potem podam szczególy

 

DZIęKI ZA PRZYJAZD NA CHYBA OSTATNI WAZOON CUP U MNIE NA CHACIE(ALE NIE OSTATNI WCALE)

 

WAZOON CUP 3 UWAżAM ZA ZAMKNIęTY

Odnośnik do komentarza

Ej, czemu nikt nie napisał, że setupowa barka na jana moim Paulem wygrała w teamówce z Gajdą, Nevanem i Krakersem? :lol:

 

W turnieju singlowym szybciutko odpadłem, ale wspierałem Cambiona i Sway'a moimi cennymi radami ;)

 

 

Przepraszam wszystkich za to, że tak szybko rano się zmyłem, ale spałem 2-3h i musiałem wcześniej wrócić do domu, żeby się wyspać. Teraz siedzę w pracy i spędzę tu cudowne 8h...

 

Więcej napiszę pewnie jutro.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem właśnie chwilkę czasu i udało mi się zuploudować wszystkie zdiątka które zrobiłem + 2 naprawde Topowe ^^ i emocjonujące walki a mianowicie walkę finałową i o niebo ciekawszą i naprawdę emocjonującą i dającą wszystkim uczacym się Juggli i setupów xxxD walkę Alexandry z Natalią.

Watch&Enjoy ^^

Ps. Di nie zakręcił barów pandą ale na grupowym zdięciu widać jak robi to Vel xxxD.

Paczka do zassania tutaj ^^

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
Nie offtopujcie, ok?

Nie ma to jak tracić czas, który można by poświęcić na wrzucanie walk, na pisanie postów na forumingu ;]

 

Ogólnie było za(pipi)iście, nie chce mi sie pisać żadnej prywaty. Parę osób mnie rozbawiło, parę w(pipi)iło, pozdro dla wszystkich.

Velu, Tokis - big te ha iks za ten zlocik.

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

No to teraz mam czas żeby coś napisać.

 

Przedewszystkim wielkie dzięki dla Veluriana i Tokisa za organizacje zlotu :good: . Spisaliście się chłopaki tak jak zawsze, czyli Just Perfect :piwo: .

Turniej który odbył się podczas tego zlotu jak wiadomo był bardziej for fun niż na powaznie, lecz każdy starał się grac raczej na serio, bo wpłacona dycha piechotą nie chcodzi. Kolejną fenomanalną rzeczą był rzutnik i rozgrywane na nim walki :slinotok: . Po prostu mistrzostwo. Całe DE rozgrywane jedynie na rzutniku chociaż bardzo sie przedłuzyło to dostarczyło niesamowitych emocji. :wiking:

 

Gratulacje dla zwycięzcy czyli mojego Compadre - Sway'a. Czekamy na flszeczkę ;)

 

Prywata:

A-Team & Natalia - dzieki za to co zawsze czyli za towarzyszenie w wyprawie.

TLT - sorry za odstawianą kape ale cóż taka postać ;) . Pamiętajcie Warszawa pozdrawia Łódź... i jeszcze raz dzięki za wszystko :good:

Krakers - dzieki za śpiewanko w singstara i spary

Grey - dzieki za za(pipi)iste nocne tekkenowe filozofie

Gajda - jak zawsze jedyny w swoim rodzaju potrafi pojechać ale i wesprzec dobrym słowem :piwo:

Solo - świetna Lili, troche ją poznam to już tak tanio skóry nie sprzedam

Nevan - gratsy za ładny finał. Kolejny raz pokazał na co stać Anie. Mam nadzieje że singstar sie podobał

Snake - coraz lepiej radzisz sobie tym Stevem, oby tak dalej

 

PS. Trunek z wazonu był zajwiskowy, a widok Velura w fartuszku gdy go przygotowaywał - bezcenny :spox:

PS2. Di... jak ja Cię nienawidze!!! :catfight: Czekam na walke z czterema perfectami. Dzieki za rady w stylu: blokuj, rób juggle, wyrywaj sie z rzutów. :D

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

Trzecia edycja Waz00na przebiła dla mnie poprzednią. Organizacja, klimat, atrakcje - pierwsza klasa! Do tego zaliczyłem mój jak dotąd najlepszy występ.

 

Podziękowania w pierwszym rzędzie lecą do Veluriana - dzięki stary za gościnę i wspólne picie, granie i duel w singstara! Waz00n i jego zawartość były wcale przyjemnym bonusem.

 

Gajda i Solo - czy trzeba coś w tym miejscu pisać?

 

Tokis, Ślepy, Cambion - za wycie w singstara, który dla mnie był największym odkryciem tego zlotu! Tokis, nie wiedziałem że jesteś tak uzdolniony wokalnie (ale kiedyś Cię rozłożę :D).

 

Krakers - za pogaduchy i wspólne picie. Tundrostrada przejdzie do historii...

 

Sway - za świetną walkę w finale. Jest teraz między nami 1:1, czekam niecierpliwie na następne starcie.

 

Di - za starcie w SBO. d+1+2, masakra!

 

Andrzej - za pogaduchy o TKD i innych. Twój Hwo zapowiada się obiecująco.

 

Keii - trenuj dalej swoją Annę!

 

Pozdro i dzięki dla wszystkich innych o których mogłem w tej chwili zapomnieć. Do następnego...

Odnośnik do komentarza

Dzięki WSZYSTKIM za przybycie, za wspólna zabawę i dobry klimat, za picie, spary i pogaduchy. Niemal wszyscy twierdzą że był to TRZECI Waz00n, więc niech tak zostanie, chociaż na "pierwszym" gościliśmy tylko warszawiaków i Gajdę - jednak to tam po raz pierwszy pito z wazonu, ale nie była to nagroda a jedynie myk żeby napić się wina po tym jak ułamała się szyjka butelki i nie było kubków! :P Niemniej, Waz00n już chyba zdążył wyrobić sobie markę i nie trzeba będzie namawiać ludzi by znów sie u nas pojawili!

 

Mała prywatka:

 

Velu, Dante, Łysy - dzięki za wkład w tworzenie klimatu imprezy i wspólne ogarnięcie tego wszystkiego

 

Wawa - wiecie że Łódź pozdrawia Warszawę - trzeba utworzyć środkowopolski team! :piwo: Cambion, ty janie! Ślepy - wciąż rządzisz w Singstara! Andrzej - szlifuj Hwo, bo jest potencjał! Sway - następnym razem nie unikniesz sparów ze mną! :D Di - dobrze że ostatecznie zdecydowałeś się wpaść, przy okazji ci zwrócimy twoją narcystyczną poduszkę! :lol:

 

TcT - dzięki za freeplaye, na kolejnym turnieju już nie będziecie mieli ze mną tak łatwo! :P

 

Solo - jesteś kozak, dawno się tak nie uśmiałem co z tobą! Dzięki za pomoc techniczną i browar!

 

Nevan - fakt ze w DRa cię już chyba nie ścignę, ale o wygranej w Singstara to nie masz co marzyć! :P Dobre walki w finale!

 

Gajda - twój komentarz do walk rządził!

 

Snake - kupuj to SC4, widziałem że cię wkręciło! Dzięx za spary i gadki

 

Cudem nie zjawiła się policja bo w sobotę było takie wycie przy otwartych oknach(Singstar by Nev&Rave)że słyszała cała Piotrkowska chyba! :) Następna edycja pewnie dopiero w erze T6, ale liczę że ktoś w międzyczasie zechce wpaść do Łodzi pograć i pomelanżować! Scena is not dead yet!

 

Pozdro 4 all!

 

PS. Di, nie ociągaj się z wrzucaniem walk, ty też Grey! :P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@Tokis - ścignę, tylko patrz. Następnym razem wpadacie do mnie z Velurianem we wrześniu.

 

Aha, gdyby ktoś chciał wiedziec, to tego słuchałem przez całe DE :lol:

 

http://lansia155.wrzuta.pl/audio/gEhQeS8wH...ake_me_shake_me

 

@Solo - duma mnie rozpierała, jak oglądałem Twoje walki (gdybym w DE trafił na Cambiona licho wie jak by się to skończyło). Dzięki wspólnym treningom pierwszy raz zagrałem turniejowo Lili i efekt przerósł moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza

ELO K... ;) cyt.z Pączka

 

Jak zawsze Łódzianie pokazali na co ich stać, na wazoon cup'ie (nie tylko zresztą) to po prostu czysta sielanka :lol:

(kobiety :buziak: ,wino :piwo: i śpiew :song: )

 

Velu,Tokis i Mateusz z Olą wielkie Dzięki za gościne ogólnie za wszystko!Specjalne pozdrowienia od Natalii i ode mnie :thanks:

 

Reszta ludu:

 

Nevan- Fajnie ,że wpadłeś z twoją Anią to zawsze wyzwanie,fajnie sie gra(napiecie te sprawy) tak trzymać ^^

mam nadzieje,że finał nie wypadł tak tragicznie jak mi się zdawało?

Gajda- Za mało pograliśmy, może zobaczymy się w Wawie...

 

Snake- Masz chłopie potencjał!Oby tak dalej

 

Krakers-Za bardzo się spinasz podczas walk, szkoda że nie pograliśmy

 

Grey-grasz fajnie i bardzo wszechstronnie, nie powiem jak byś przełożył to na skuteczność...

 

Solo-Naprawdę fajna Lili, fajnie sie patrzyło jak kapisz :thumbsup:

 

DI-Sprawił mi największą przyjemność, jego walki Paulem to miód ze słoika

 

Raveman-... :ermm:

 

Cambion- za blisko mieszkasz na pochwały :whistling: to samo Andrzej ^^

 

Dante-Że wpadłeś... :nie_wiem:

Edytowane przez Sway
Odnośnik do komentarza
Nevan nie martw sie, niedlugo sie zobaczymy. Wtedy ty mi dostarczysz duzo zabawy:)

 

Tundro aka Stepy Akermańskie co bursztynowy świerzob w bezkresach oceanu . . . troszkę przystopuj. Grorzenie nie jest tu wyjsciem, w ten sposób pokazujesz że jesteś bardzo infantylny. Nie radzisz sobie z nevanem na forum, poproś o pomoc Kaszpirowskiego a nie mnie. NIEMOC BUDZI PRZEMOC

Raveman-... :ermm:

 

Wiem ku'rwa, muszę popracować nad stresem. Tak mi się kciuk trząsł że nie mogłem nic zablokować i miałem problemy z df+2 i df+2+3 tak że aż musiałem zmienić na f+1+2. Poza tym Gajdzie się dziura nie zamykała i niech go za to Szwedzki hokeista wy(pipi)ie w głębokim śniegu, dokładnie miałem to samo z Aramisem kiedy Di komentował moją walkę. Jakby co to nie TŁUMACZENIE tylko to że muszę sobie kupić mp3 i robić tak jak Nevan i Grey. Rewelacyjny sposób chłopaki.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
na "pierwszym" gościliśmy tylko warszawiaków i Gajdę - jednak to tam po raz pierwszy pito z wazonu, ale nie była to nagroda a jedynie myk żeby napić się wina po tym jak ułamała się szyjka butelki i nie było kubków!

Ale sie usmiałem , to nie było tak:P:P

Teraz to ja się uśmiałem, bo głowę bym dał że tak było! :lol: Ale ok, może woltaż trunków zrobił swoje i to kogoś innego wspomnienia są? :P Niemniej, chodziło mi o to że to był pierwszy raz kiedy pito z wazonu, jednak ja tego nie traktuje jako PIERWSZY Waz00n!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...