Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JAk nevan jedzie to ja też chce :]

 

16-17 sierpnia będzie Cream Fields we Wrocławiu.

 

Ciężki orzech do zgryzienia. Ale pewnie wybiorę zlot ;) To czy się zjawię zależy od tego, czy dostanę niebawem pracę a w konsekwencji urlop. Tak czy inaczej zjawię się bardzo chętnie, poprzedni zlot u Vela wspominam naprawdę dobrze.

 

@Zajman - Jak coś to wpadaj do mnie przed turniejem z konsolą i pojedziemy razem do Łodzi.

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza

elo,elo

Moze ja sie wkoncu wypowiem puki mi net chce jazyc....

Termin 15-17 moglby byc

Jedyne problemy jakie mam to- Wspollokatorka(po ostatnim zlocie sie ostro pocielismy o bajzel w domu jaki zostal) ,wiekszym problemem i ciezszym do obejscia jest moja somsiadka z ktora mam wspolny przedpokoj i strasznie drze ryja(ostatnio mi grozi ze zalatwi mi exmisje)

A do tego nie wiem jak gosci "segregowac" Bo mam wielu znajomych ktorych bym chcial zaprosic a miejsc naprawde malo

LISTA OSOB KTORE JA CHCIALBYM ZAPROSIC JAKO -MOICH-GOSCI I KTORE MAJA DO MNIE WJAZD NA GWARANCIE""

SWAY

ROBSON

TENSHI

MATT

DEVIL

DI

RAVEMAN

CAMBION(KTOS JESZCZE Z WAWY???)

GAJDA!!!

NEVAN

SOLO

SCOOP

EQUESTER

KRAKERS

SZYPER

GREY-FOX

PYCHU

To sa osoby ktore chce zaprosic w pierwszej kolejnosci,moze kogos przegapilem wiec przypominac sie!!!A osoby ktore zapisalem na liscie NIECH PISZA CZY SA ZAINTERESOWANE PRZYJAZDEM,INNE OSOBY BEDA WPISYWANE W MIEJSCE TYCH CO NIE MOGA

CHCIALBYM ABY OSOB NIE BYLO WIECEJ NIZ OK.15

PRZEPRASZAM RESZTE

Odnośnik do komentarza

Ech, to jest właśnie problem - chciało by się zaprosić wszystkich a miejsca tylko na piętnastu... Uwierzcie nam, że wcale nie jest łatwo komuś odmawiać i z góry chcieliśmy przeprosić tych, którzy na listę się nie załapią. :/ Ale jak większość wie, będzie to domowe granie, co w obliczu kłopotów z sąsiadką i niechęcią Karoliny do takich wielkoformatowych zlotów, stawia nas w niezręcznej sytuacji - musimy ograniczyć skład osób, które ostatecznie do nas przybędą. Zakładam jednak, że z listy którą zasugerował Tomek wypiszę się kilka osób(vide: Di, cieć:P) i na ich miejsce weźmie się kogoś innego, wiec ostatecznie jeszcze nic nie przesądzone. Dziś zbiera się rada Trzech Króli(czyli ja, Velu i Dante), gdzie postaramy sie wydumać jak to ostatecznie będzie wyglądało. Prosimy więc WSZYSTKICH was o wyrozumiałość, zaś osoby z powyższej listy o jak najszybsze wypowiedzenie się w kwestii przybycia...i support'owania nas konsolą - my w Łodzi mamy dwie PS3, Gajda i Sway pewnie dadzą sie przekonać do wzięcia swoich, ale żeby się grało płynnie i przyjemnie dobrze by było mieć ostatecznie 6-7 sztuk. Zastanówcie sie więc, proszę, czy możemy w tej kwestii liczyć na waszą pomoc!

 

Więcej informacji jutro!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Chcialbym napisac ze to zlot dla naszych znajomych i paru osob zapomnialem wpisac na liste (Pitrex,Liber,Mashter...) i juz dostaje PM z zazaleniami. PROSZE NIECH WSZYSCY ZROZUMIEJOM ZE MAM ZWYKLA CHATE I SASIADOW GROZACYCH POLICJA WIEC NIE MOGE ZAPROSIC KAZDEGO KTO KOCHA GRAC W TEKKENA.

Juz lista osob ktora podalem jest przydlogawa a nawet wszyskich osob na niej nie ma

Z warszawy np. Andzej i Wojtaro nie byli wpisani a chyba tez wpadna....sam (pipi)A nie wiem jak z tylu osob wybrac garstke,jak ktos wie -jak ,to niech da znac bo zapewniam wszyskich ze nikt by nie chcial byc w mojej sytuacji

Odnośnik do komentarza

Velu ja już zakupiłem ps3 wiec jak sie dogadamy co do zassania i zżuty to będę mógł moją konsolkę przynieść (zzuta na dr'a).

Mam nadzieje ze ja nie pocałuje klamki u ciebie pomimo że mnie na liście nie było.

Jeszcze nie wiem dokładnie ale jak majne matten nie będzie miała nic przeciwko to mogę spróbować przekimać ze 2 max 3 osoby-nic nie obiecuje.

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to jeżeli Velu ma taką sytuację z sąsiadami i z Karoliną (wszyscy ostatnio jej naobiecywali kwiaty a i tak nikt nie kupił ;)) to uważam, że jeżeli ktoś z tej listy stwierdzi, że nie przyjeżdża (np. Di) to powinien być zastąpiony 1 osobą, a nie 20 - żeby liczba graczy nie przekroczyła 15.

Nie zrozumcie mnie źle - bardzo bym chciał, żeby na taki zlot mógł przyjechać każdy, ale znam takie sytuacje z Poznania (np. nocki u Odyna) gdzie przeludnienie kończy się zwyczajnie kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Szczerze mówiąc to jeżeli Velu ma taką sytuację z sąsiadami i z Karoliną (wszyscy ostatnio jej naobiecywali kwiaty a i tak nikt nie kupił ;)) to uważam, że jeżeli ktoś z tej listy stwierdzi, że nie przyjeżdża (np. Di) to powinien być zastąpiony 1 osobą, a nie 20 - żeby liczba graczy nie przekroczyła 15.

Nie zrozumcie mnie źle - bardzo bym chciał, żeby na taki zlot mógł przyjechać każdy, ale znam takie sytuacje z Poznania (np. nocki u Odyna) gdzie przeludnienie kończy się zwyczajnie kiepsko.

Ciastek dobrze prawi,polac mu miodu!!!

Odnośnik do komentarza

Z ostatniej chwili - właśnie dowiedziałem się, że dostałem pracę. Zaczynam od poniedziałku.

 

@Velu - jak tylko będę wiedział jak wygląda sytuacja z urlopem na 15-17 sierpnia, będę w stanie potwierdzić moją obecność. Postaram się dać Ci znać jak najszybciej, byś w razie czego mógł pomyśleć o kimś na moje miejsce.

 

Nie ukrywam jednak, że bardzo chciałbym do Was przyjechać.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że temat trochę "ostygł", niemniej wciąż jesteśmy chętni urządzić jakieś granko - dlatego proszę wszystkich których Velu wymienił na liście kilka postów wcześniej, o odezwanie się(czy to PMką DO MNIE czy też w tym temacie) odnośnie potwierdzenia swego przybycia. Oczywiście pomijam tych, którzy już się zapowiedzieli, czyli:

- Warszawiacy - Sway, Cambion, Raveman(bez Di, ale nie wiem jak Andrzej i Wojtek)

- Krakers(z konsolą, jak mówiłeś?)

- Szyper

- Pychu

- Gajda(nie gadałem z nim, ale on zawsze jest :D)

 

Reszta to wielki znak zapytania...Tak więc fajnie by było jakbyście znaleźli czas w weekend żeby się jakoś ustosunkować do naszego zaproszenia - mając listę gości będzie nam łatwiej wszystko porządnie i spokojnie zorganizować! Wiem, że niektórzy z was są zajęci, ale czas też ucieka i jeśli nie potwierdzicie przybycia, po prostu Velu zamknie listę i weźmie się kogoś innego w to miejsce!

 

Czekamy więc na waszą odpowiedź, mając nadzieję że uda się pograć w dobrym gronie!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Ja też wpadam na bank. Bedę akurat wracał znad morza to zachacze o Warszawke i zabiore chłopaków. Bedziemy we czterech: ja, Bażant, Sway (od teraz: SwayMeMore :baby: ) i Andrzej, więc jesli znajdzie sie dla nas miejsce to będziemy za(pipi)iście wdzięczni. I pamiętajcie... Warszawa pozdrawia Łódź!!! :piwo:

 

PS. Czy ma być winko dla Karolinki?? Jeśli tak to jakie lubi? Wytrawne, półwytrawne, słodkie??? :spox:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...