Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ello ello:) Oto lista osób które TLT zaprasza na tekkenowy melanż po Łódzku:P;) niestety nie każda osoba która chciała znalazła sie na liscie, ale to tylko dlatego że niestety nie mamy w łodzi możliwości przyjąć więcej osób, naprawde przepraszam każdą osobe która sie nie znalazła na liscie a by tego chciała, napewno jeszcze zdązymy z sobą nie raz pograć, zrozumcie że ekipa TLT(ja,Tokis,Dante)byliśmy postawieni w naprawde cięszkiej sytuacji i byliśmy zmuszeni wyselekcjonować zaledwie garstke osób z tekkenowej polskiej rodziny a osoby które sie na liscie nie znalazły -nie znalazły sie na niej tylko dlatego że troszeczke słabiej sie znamy ale napewno to też sie kiedys zmieni:)))

 

Oto lista::)

 

SWAYMAN-A TEAM

CAMBION-A TEAM

RAVEMAN AKA SLEPY AKA 2CND GENERATION SWAYMAN;)-A TEAM

ANDRZEJ-A TEAM

GAJDA-OPOLE

BORYS-OPOLE?

SCOOP-???

NEVAN-WROCłAW

SOLO-WROCłAW??

KRAKERS-TCT

GREY FOX-TCT

ELESTER...EEE...EVERQUEST...EEEEE..AAAA...EQUESTER!!

SNAKE

PYCHU

TOKIS-TLT

DANTE-TLT

VELURIAN-TLT

KEII-TLT

ARTUR??-TLTnoob but preety good;)

 

PRZEPRASZAM WSZYSKIE INNE OSOBY!!!

 

LISTA KONSOL

 

VELURIAN

TOKIS

SWAYMAN

ANDRZEJ

GAJDA

KRAKERS

SOLO

SNAKE

 

W RAZIE POTRZEBY MAMY JESZCZE DWIE KONSOLE W łODZI (ALE JESZCZE BEZ DRKI) WIęC REZERWA JEST:))

 

TV-KI

 

VELURIAN X 3

TOKIS X 3??

DANTE X 1

RAVEMAN X 1

 

SOLO-RZUTNIK(NA FINAł:))))) TAK FINAł GRAMY NA żUTNIKU NA DUżEJ SCIANIE:))))

 

PRZEJSCIóWKI

 

DANTE

SWAY??

????

????

????

????

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

TVka ode mnie nie bedize, autem nie dam rady przybyc :/

 

Dante, tylko Ty mi zostales :(:D:D:D serio nie dalbys rady skoro tokis nie moze? ;]

 

EDIT:

 

Przejsciowki zadnej tez mi sie nie udalo zalatwic, ale PStwo i tak biore ;P

 

Elessar.... eee to znaczy Equester :D jedziesz PKP? :]

 

EDIT:

Solo, dzieks ;)

Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza

nagla i niespodziewana zmiana niezalezna ode mnie, nie bedzie mnie na zlocie, sorry dla wszystkich a szczegolnosci Tokisa, ustawimy sie ziomek w przyslzosci napewno ;)

 

EDIT:

Snejk, to jest naprawde delikatna sprawa rodzinna, naprawde nie chce o tym gadac, ale jestem pewien ze postapilbys tak samo na moim miejscu.

 

Pozdro i milej zabawy.

Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza

Siema, pare osób sie nam wyłamało, o to i lista która chyba sie nie zmieni już(może ktoś dojdzie...)

 

 

SWAYMAN-A TEAM

CAMBION-A TEAM

RAVEMAN AKA SLEPY AKA 2CND GENERATION SWAYMAN;)-A TEAM

ANDRZEJ-A TEAM

GAJDA-OPOLE

NEVAN-WROCłAW

SOLO-WROCłAW??

KRAKERS-TCT

GREY FOX-TCT

ELESTER...EEE...EVERQUEST...EEEEE..AAAA...EQUESTER!!

SNAKE

TOKIS-TLT

DANTE-TLT

VELURIAN-TLT

KEII-TLT

 

Odnośnik do komentarza

Velu mozesz dopisać mojego kumpa jeszcze łukasz aka Kostek NTT ^nazi tekken team ^ nie no zlewam xxxD

Ale będzie zamiast Artura.

On będzie w ramach twojego practisu ktorego w tekkenie nie masz xD

Jedyna roznica to to ze czasem klepni 1+2 i rusza sie na boki xD

Ale przynajmniej bedzie kolejna dobra głowa do picia ^^

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
Jeśli planujecie 8 stanowisk, to w 15 osób nawet wszystkich nie zapełnimy, tzn nikt nigdy nie będzie musiał czekać ;) Mi tam odpowiada taka opcja ;]

 

I osoba siedzi na Practise i masteruje bajecznego skilla :P

 

 

hmmm musze to przemyslec:P

 

Ojj już się tak nie chwal :P

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie wielkie thx za ten za(pipi)iaszczy tournament sporo sie nauczyłem dzięki temu vaz00nowi a i lepiej was poznałem ^^

 

Dziękuje mojej Kobietce Alexandrze aka Sayuu za wspieranie mnie (przy dostawaniu w dupsko i uczeniu się od wyższych rangą w Tekkenie) :*

 

Velowi za niestety a może i stety v00dka mach przegrałem z tobą vel ale i tak walka była ładna ps. wiszę ci przysługe ^^

 

Tokisowi za to że byłeś patrzyłeś,wspierałeś i komentowałeś moją gre (a do tego podnosiłeś na duchu).

 

Sway'owi i Natalji - mam nadzieje że nie wqur(wwwiaa)zał was zbytnio mój kot i sie choć troche wyspaliście ^^ no i Sway :P dobry finał z Nevanem ^^ z Olusią wpadniemy kiedyś do was na kawke ^^.

 

Krakersowi za Cole ^^ momentami bym bez niej uschnął ^^

 

Snakowi - za to że nie wyrywałeś sie skutecznie z rolling death credle ^^ ale i tak mnie skopałeś jak chciałeś do póki sie nie zorientowałem.

G.Foxowi-za miły meczyk i doping przy klepaniu RDC (Rolling Death Credle.

 

Di-szkoda że nie pograliśmy choć chciałem (nastepnym razem rób bry pandą kiedy mówie ^^ )

 

Gajdzie- za szczere słowa choć krótkie acz prawdziwe (nie wiem czemu tak dobrze mi sie z tobą gadalo] xxx///xxx///xxx- Pamiętaj nie jesteś alkocholikiem po prostu lubisz wypić w doborowym towarzystwie ^^) a i humorek masz naprawdę za(pipi)isty no i oczywiście żarty na poziomie (najwyższa klasa).

 

Dla Kolegi który zaoferował Velowi i Artiemu a także mnie Download TDR za free (Naprawdę przepraszam że nie pamiętam imienia ani Ksywki-dzięki za bro i pamiętaj na następnym tournamencie masz Dr.zibiego-czyjaktotam ^^)

 

Ślepemu-sorki że cie tak nazywam ale nie znam z imienia bądź normalnej xywki ^^ dzięki za słowa pochwały i pamiętaj że dzieki tobie będę teraz używał nicku "14" - skoro dałeś mi tyle ^^

 

Cambionowi - Fajnie się z tobą grało , jakoś tak niebanalnie ^^ no i może dzięki tobie będę jakoś się bronił przed młodszym "Buforem" ^^

No i oczywiście pozdrowienia dla Thundry którego BRAKOWAŁO ^^ na tym tournamencie ^^ żałuj że cie nie było bo Sway'u naprawdę ładne mache rozegrał i mógłbyś się trochę od niego poduczyć juggli i setupów.-może na kolejnym tournamencie zagramy razem o jakieś piwko albo dr.Zibiego (0.75 litra dobrego wódżitsu)?? xD

 

Pan grający Hwo - przetestuj to co ci podpowiedziałem i sprawdź na mardona u+3+4 ^^

Wielkie gratzy dla dziewczyn za rozegranie NAPRAWDE EMOCJONUJĄCEGO machu w SBO (czy jak tam sie to pisze i wymawia) ^^

Nevan-musze jeszcze troche z tobą pograc bo dajesz mi do myslenia i ogrania anną ^^

 

Jak będe miał chwile czasu to dopisze reszte ludzisków którym powinienem dziękować bo teraz nie mam siły a do tego wrzucę wszystkie foty i filmy które mam ^^ oczywiście ciut ocenzurowane ^^ to papa i idę spać ^^

 

A to wyniki z Evo 2008 Results (tak żeby nikt sie nie kłopotał z szukaniem):

Tekken 5: Dark Resurrection

 

1st - Ryan Hart

2nd - Gandido

3rd - Cano

4th - Owen

5th - Lingmassacre/KOR

7th - Rip/Som

 

Pobrane z tąd ^^

 

A i żeby było jasne ^^ jak byłem szczylem (dalej wyglądam i czasem się zachowuje) mój ojciec przyszedł po mnie do szkoły i zawołał na mnie Łysy ^^ (wtedy strzygłem się na 1 może 2 mm.) wszyscy podłapali i tak już zostało xxxD.

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Kilka słów o zlocie :

 

1. Velu - wielki SZACUN, nic dodać nic ująć. Każdy zlot u ciebie wspominam bardzo pozytywnie :D SZACUN STARY i trenuj i naucz się grać na sticku :P

 

2. Tokis - wielki SZACUN za to że byłeś w stanie zapanować nad tą bandą gamoni i za całą energię jaką włożyłeś w przygotowanie zlotu :D

 

3. 6 piw, wieczorowa rozmowa z Greyem, spojrzenie świerzo obudzonego Snejka - BEZCENNE

 

4. Sway - powiedz wszystkim coś o sobie :P

 

5. Gajda - czemu zawsze musisz srać jak my wychodzimy

 

6. Solo i Nevan - dawno nie spotkałem takich wykręconych ludzi jak wy :D Ło

 

7. Kejijjii - nie obrażaj się za to że powiedziałem że wyglądasz na 14 lat. Sway ma 26 i też wygląda na 14.

 

8. Grey i Krakers - szkoda że mieszkacie tak daleko:-/

 

9. Di - Pozdro&Poćwicz Paulem.

 

 

Łodzianie, czekamy kiedy wy nas odwiedzicie :P Tym razem zarezerwujemy nockę w A2 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...