Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem chwile w nie do konca sciagnietego startera i nie wiem czy to wina tego, ze gra nie jest w 100% sciagnieta, ale przy grubszych akcjach freezuje mi na moment i widac, ze mam mniej FPSow, niz w becie, mimo tego, ze gram na nizszych ustawieniach (jedynie rozdzialka poszla w gore). No i na jakies 20 minut gry, dwa razy wyrzucilo mnie do pulpitu. Jednak ze stwierdzeniem, ze jest gorzej od bety poczekam do czasu, az bede mial pelna gre na dysku.

Odnośnik do komentarza

Pokój mój juz wygląda jak śmietnik, na siłownie nie chce mi siej już chodzić, dobrze ze mam 3-5 dni wolne od roboty bo pewnie bym musiał zadzwonić ze chory (umysłowo?)

Pojechałem do sklepu po żarcie to mnie policja zatrzymała żeby mnie sprawdzić bo wydawałem im się dziwny, cały czerwony kolo oczu

 

gra śmiga świetnie na stacjonarnym, 80-100fps z wszystkim na max w 1980x1080, łezka już poleciała w act1

przecież znalem go już z 11-12 lat

 

ehh 10 lat czekania było warte, spadam dalej ratować swiat

Odnośnik do komentarza

Ja tam czekam z Nightmarem na ekipę znajomych i tymczasowo eksperymentuję z innymi klasami. Monk jest absolutnie przegięty i niezabijalny, Witch Doctor za to bardzo przypomina Nekromantę z D2 i chyba na nim się teraz skoncentruję.

 

BTW recenzja na Polygamii i komenty pod nią - bezcenne ;p Wedle recenzji minusami gry są:

 

beznadziejny cooperative (WTF ?!!?!?!!), nieistniejący poziom trudności (normal w D2 też banalny...), skopany system skilli (dla mnie najlepsza zmiana w serii, chcę to samo w WoWie), słabe zróżnicowanie poziomów (no bez przesady, chyba tylko w 3 akcie mógłbym się tego czepić...),

za to chwalona jest polska wersja językowa. Na dodatek pełno porównań do MMO, a screeny w recenzji to spoilery z końca gry... haha ;p

Odnośnik do komentarza

@piecia997

Świetna recenzja : p Ale szczerze powiedziawszy, to co do jednej rzeczy mógłbym się z nimi zgodzić, a mianowicie "słabe zróżnicowanie poziomów". Serio kilka razy chodziłem po tych samych komnatach, co nie było zbyt przyjemnym odczuciem : / Ale to chyba jedyne zastrzeżenie jak na razie co do gry : > No może jeszcze jakieś sporadyczne bugi i chyba nie perfekcyjnie zoptymalizowany kod, bo czasmi potrafi chrupnąć porządnie.

 

tak czy siak

 

Mam grę od dziś i jestem po pierwszej sesji. Grałem 10h i przelazłem tylko 1 akt ! Skończyłem na samym początku drugiego aktu. Co prawda tak naprwadę grałem może 8 h, bo czasem szedłem jeść czy coś, ale ogólnie jak dla mnie to gra jest baaardzo długa. I gra się bardzo fajnie. Co do poziomu trudności, to nie jest jakoś mocno ciężko, ale na pewno nie jest tak jak niektórzy pisali co do bety, że można było oglądać telewizje i tylko trzymać przycisk ataku. Zginąłem w 1 akcie jakieś 6-7 razy.

 

Nie wiem jak wy przechodzicie 1 akt w te 5h (tyle chyba wszyscy pisali). To znaczy wiem jak, po prostu biegnąc przed siebie. Ja tam zwiedzam wszystko i bawię się wybornie. Jutro niestety nie pogram za długo, za to w niedziele trzeba znowu cały dzień naparzać ]:->

A tak w ogóle to coś przeczuwam, że tylko 1 akt blizzard tak rozwalił (chodzi mi o długość jego przechodzenia). Pewnie kolejne akty będą około 2 razy krótsze : p ... to tylko domysły

 

Podsumowując, dla mnie gra jest świetna, czuję się jakbym grał w lepszą wersję diablo 2.

Jak najbardziej warta swojej ceny, nie żałuję ani grosza, a jeszcze najlepsze z gry przede mną, hahah

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Monk jest absolutnie przegięty i niezabijalny,

poczekaj na hell a moze zweryfikujesz swoje poglady :P

gram ze znajomymi monk+mag+ja na dh i jesli na nightmare faktycznie wpadal w srodek pokoju i tankowal wszystko to na hellu ginie pierwszy i duzo czesciej niz reszta.

jestem narazie w akcie 2 hellu i musze przyznac ze zrobilo na mnie spore wrazenie roznorodnosc buildow jakie mozna zrobic a co za tym idzie stylu gry.

wystarczy poskakac po kilku public games i inspektowac ludzi z twoja klasa by utonac w morzu roznorodnosci. jak na chwile obecna nie ma "jedynego slusznego buildu" i to jest piekne i oby trwalo jak najdluzej.

Odnośnik do komentarza

@Gattzu

Szczere pytanie i szczera odpowiedź (w więcej niż 3 słowach :P)

 

Czy Hell względem Nightmare to tylko więcej cyferek w liczbie HP mobów oraz w ich ataku? Czy może wymaga trochę więcej myślenia i taktyki niż NM?

Nightmare względem Normala różni się w całkiem przyzwoitym stopniu. Chciałbym by tak było i wyżej, ale jednak pewna niepewność jest...

Pytam tym bardziej, bo mówiłeś, że grasz w grupie - jak ja.

Odnośnik do komentarza

Czy Hell względem Nightmare to tylko więcej cyferek w liczbie HP mobów oraz w ich ataku? Czy może wymaga trochę więcej myślenia i taktyki niż NM?

Nightmare względem Normala różni się w całkiem przyzwoitym stopniu. Chciałbym by tak było i wyżej, ale jednak pewna niepewność jest...

Pytam tym bardziej, bo mówiłeś, że grasz w grupie - jak ja.

roznica jest spora.

podstawowa jest to ze championy i rare moby maja o 1 affix wiecej. tak wiec jesli na nightmare byl to taki vortex+plague ktory nas wciagal w swoja zielona breje to na hellu bedzie on mial jeszcze np jailer zeby nas zamknac na tej breji a na hellu tego typu mechaniki dlugo sa 1 hit ko.

pojawiaja sie tez chyba nowe affixy bo wczesniej nie widzialem bossa z niesmiertelnymi pomagierami.

pozatym ze maja wiecej hp i duzo mocniej bija to niektore maja chyba jeszcze zwiekszona szybkosc bo nawet tremory bez fast potrafia biegac szybciej od ciebie a z fast to nie da sie uciec. trzeba wiec jak najszybciej zobaczyc jaki zestaw 3 affixow sie wylosowal klientowi i czy jest to realne by go ubic.

sprawia to wszystko ze championy sa najgrozniejszymi przeciwnikami jakie mozna spotkac a jak sie dochodzi do bossa z fabuly to ogarnia smiech jaki on jest slaby i jak nic nie umie.

zaczynaja tez odgrywac role skille i runy ktore wczesniej mogly byc pomijane a teraz sa niezbedne.

ogolnie jest lepiej i duzo ciekawiej. jestem w polowie aktu 3 moim lvl 58 dh i bawie sie lepiej niz w d2 kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...