Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. To zależy kto co lubi najbardziej bo jest sporo osób dla których levelowanie to męka i bawi ich tylko end game. Poza tym przyda się to osobom, które kupiły Diablo później i chciałyby szybko dogonić swoich znajomych z levelem, żeby razem infernować. Tak czy siak mam nadzieję, że komuś się przyda ten poradnik :]

Odnośnik do komentarza

stoodio, skoro taki z Ciebie fan diabla, to może byś się jednak wysilił na posta z kontrargumentem? No bo z pewnością nie minusujesz tak nagminnie moich postów tylko dlatego, że mnie nie lubisz, co nie? ;)

 

Człowieku, ja cie nawet nie znam - także nie pochlebiaj sobie, że niby się na ciebie uwziąłem. Prawda jest taka, że nie lubię pieprzenia - na podstawie bety walisz smuty o tym, jaka to gra jest słaba i wszyscy, którzy grają to bezmyślny motłoch. Gra jest dla ciebie za droga - nie stać cię? Spoko. Oglądaj sobie zatem filmiki, czytaj komentarze w temacie, ale daruj sobie swoje wróżbiarskie wywody i teorie spiskowe. Naprawdę nikogo to nie interesuje.

 

Przypomina mi się sytuacja z Baldur's Gate - po 15 minutach gry, wiedział o grze wszystko (czyt. że jest słaba).

 

PROT TIP specjalnie dla ciebie:

 

NAJPIERW ZAGRAJ W GRĘ, A POTEM JĄ OCENIAJ

 

Żeby nie było offtopa - gram pomalutku od wtorku (3 akt, chyba końcówka) i mogę napisać jedno - Diablo ]|[ różni sie od 2-ki (podobnie jak część druga różniła się od jedynki) ale wszystkie gry można sprowadzić do wspólnego mianownika, którym jest niesamowicie uzależniająca rozgrywka :)

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

stoodio, nie czytasz nawet do końca co się pisze, a burzysz się jak dziecko. Szczególnie, jeśli ktoś ma inne zdanie i podejście do tematu od Ciebie. Do tego dochodzą też jakieś urojenia, gdyż wciskasz mi na usta stwierdzenia, które nigdy nie padły ("gra słaba"? "bezmyślny motłoch"?). Do kompletu, jesteś pozbawiony jakiejkolwiek kultury, gdyż z miejsca przyjmujesz agresywną postawę (jak zawsze). Było tak ze wspomnianym Baldurem, jest tak i teraz. Ja się przynajmniej staram wypowiedzieć, poprzeć czymś swoje zdanie, pociągnąć jakoś _dyskusję_ (nie krucjatę). Coś czego nigdy nie udało mi się znaleźć w Twoich postach, gdyż jeśli Ty się z kimś nie zgadzasz, to atakujesz, nie argumentujesz. Przy Balduru spędziłem kilka godzin (och, przepraszam, "15 minut"), to marudziłeś, że nie przeszedłem całości i się nie znam oraz nie mam prawa wypowiadać. Diablo 3 ograłem betę kilkoma postaciami poznając ogólne założenia rozgrywki i porównując je do poprzedników i konkurencji - też za mało najwyraźniej...

No ale wybacz, że mam trochę więcej rozsądku, niż aby ślepo biec do sklepu po gierkę tylko ze względu na panujący wokół niej hajp. I broń boże będę miał czelność cokolwiek o niej napisać dopóki nie przejdę całości wszystkimi postaciami solo na poziomie Inferno...

 

Serio stoodio, odpuść sobie już tę wojenkę. Bo jak na kogoś kto mnie nie zna, to jakoś dużo tych minusów mi wystawiasz ostatnimi czasy bez jakiegokolwiek komentarza słownego.

 

I skoro przy "PROT" tipach jesteśmy:

To jest forum. Na forum się dyskutuje, a nie prawi "jedyne słuszne" opinie. Nie musisz się zgadzać z tym co mam do powiedzenia, ale miej na uwadze, że nie jesteś tu jedynym aktywnym użytkownikiem. Podjęty przeze mnie parę stron wcześniej wątek powodów sięgnięcia po Diablo spotkał się jak widać z pewnym odzewem i właśnie czegoś takiego oczekiwałem. Choć mnie styczność z D3 w żadnym wypadku nie porwała, tak nie będę wmawiał nikomu co mu się ma podobać, a co nie. Nawet argumenty, jakoby Diablo miało klimat, którego gracze nie mogli znaleźć w Torchlight i jemu podobnych są jak najbardziej na miejscu. Ja tego nie dostrzegam - inni owszem, i takie wypowiedzi jak najbardziej mnie satysfakcjonują. Jeśli zaś Ty się nie zgadzasz w jakiś sposób to co piszę ja lub inni, bądź też masz odmienne obserwacje - napisz to. Po ludzku. Minusowanie to nic innego jak leniwa i nic mi nie mówiąca wymówka. Jeśli pragniesz tym osiągnąć coś więcej niż podbudowanie własnego ego, to wiedz, że nic z tego, bo to tak po prostu nie działa.

 

tl;dr - <ziew>

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mini offtop:

Minusowanie to powinno służyć "moderowaniu" forum przez użytkowników, a nie "mszczenia się" za to, że ktoś ma inną opinię od naszej/nie lubi naszej gry.

 

- ktoś Cię obraża na tle rasy religii, minus mu

- ktoś spamuje bezsensowne posty nijak związane z tematem nawet w najmniejszym stopniu (aka reklama aukcji z Allegro na temat samochodu w dziale o Diablo) - minus

- ktoś odpowiada wyczerpująco na jakieś pytanie, problem dotyczący PC, zaangażował się, plusa mu

 

Niestety po wielu forach widac że 99% użytkowników tego nie ogarnia.

 

 

 

PS:

Ja się ze Suavkiem strasznie często nie zgadzam (BG i gry F2P chociażby), ale jeszcze mu krechy nie walnąłem (czeka w pogotowiu :P)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę i mam kilka pytań : )

- Nie uważacie, że trochę za małe obrażenia mają towarzysze? Szczerze powiedziawszy to praktycznie nic nie robią, tak będzie do końca gry? W d2 jakieś tam znaczenie mieli :<

- Broń co daje dodatkowego expa za zabicie wrogów chyba u towarzyszy nie działa, bo nie widziałem u niego w szczegółach linijki z dodatkowym expem?

- Macie takie chwilowe freezy przed odpaleniem się jakiejś animacji, np. uderzyliście w jakiś wielki breakable przedmiot, lub wasz towarzysz zaczął coś gadać, lub czaru użyliście. Zdarza się to sporadycznie najczęściej jak czegoś jeszcze nie było, np. po raz pierwszy w grze rozwaliłem dany przedmiot.

 

Kilka rzeczy, które chciałbym żeby istniały

- Chciałbym więcej opcji dowolnych ustawień całej gry. Aktualnie chodzi mi głównie o loota. Fajnie by było jakby można było wybrać co ma mieć jakie kolory i np. chciałbym też żeby pokazywały mi się tylko magiczne przedmioty i wyżej, żeby białe nawet jeśliby wypadły w ogóle mi się nie wyświetlały

 

W sumie to chyba wszystko : p

Jak wstanę to trzeba naparzać dalej ; )

Odnośnik do komentarza

Lokacje zewnętrzne mają wytyczone granice/kształt. Punkty charakterystyczne też zostają. Ale zmieniają się pewne detale. Na jednym playthrough mogłeś mieć jaskinię z wejściem do dungeona w lewym dolnym rogu, przechodząc ponownie może jej nie być, ale może się pojawić coś nowego w innym miejscu. Wniosek - randomowość jest niewielka, ale występuje. Można to wywnioskować po achie za odwiedzenie każdego dungeona w danym akcie, co nie jest możliwe w jedno playthrough.

 

 

Dungeony są randomowane w znacznie większym stopniu. Mają charakterystyczne dla siebie spoty, ale ułożenie ich jest różne za każdym razem.

Odnośnik do komentarza

Grał już ktoś na poważniej w trybie HC? Odpaliłem sobie testowo dwie różne postacie (do 6lvl) i już widzę, że będzie wesoło. DHką miałem nieco problemów - wyskoczy grupka koksów championów i już jest gorąco. WD już lepiej - chyba tą właśnie postacią wezmę się za Hardcore. Jak na razie nie wróżę sobie świetlanej przyszłości... :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

cos w tym jest emocjonujacego, ale ja pierdziele pod koniec czwartego aktu "zagapic sie" jak to wczesniej ktos napisał i zaczynac wszystko od nowa :)

diablo 2 . V akt, walka z ballem, lag, poziom piekło, śmierć, princless memories

Odnośnik do komentarza

cos w tym jest emocjonujacego, ale ja pierdziele pod koniec czwartego aktu "zagapic sie" jak to wczesniej ktos napisał i zaczynac wszystko od nowa :)

diablo 2 . V akt, walka z ballem, lag, poziom piekło, śmierć, princless memories

 

Na początku się ginie, zbiera doświadczenie, uczy się nawyków na hc, ale potem jest coraz lepiej. Wiadomo, że zawsze żałuje się straconej postaci, ale po chwili przychodzi refleksja: "zaczynam od nowa - tym razem zajdę dalej niż poprzednio" :)

 

W D2 od jakichś 4-5 lat grałem tylko na hc i wbrew pozorom dało się dobrnąć postacią do końca sezonu.

 

edit: w D]|[ odpada przynajmniej problem PK-ów, a i PvP będzie można normalnie przeprowadzić. Szykują się udane wakacje ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Grał już ktoś na poważniej w trybie HC? Odpaliłem sobie testowo dwie różne postacie (do 6lvl) i już widzę, że będzie wesoło. DHką miałem nieco problemów - wyskoczy grupka koksów championów i już jest gorąco. WD już lepiej - chyba tą właśnie postacią wezmę się za Hardcore. Jak na razie nie wróżę sobie świetlanej przyszłości... :P

No ja zamierzam, ale to dopiero na początku czerwca, jak wrócę do domu, bo nie jestem w stanie zliczyć ile razy padłem już przez lag (przy okazji pierwszy zgon na hc zaliczony).

 

Jakby ktoś chciał coś pograć to jestem w połowie pierwszego aktu na hell (wizard).

Battletag - brikp#1271

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...