Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Method nie jest pierwszy. Jeden duńczyk ubiegł ich o kilka godzin.

moze ten koles?

http://www.diablofans.com/topic/42866-i-beat-diablo-inferno-solo/

 

i tak smieszne ze w niecaly tydzien od premiery ludzie rozwalaja tryb ktory blizzard probowal zrobic by starczal na miesiace (i to wliczajac error 37, schedule i emergency maintance)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie poziom trudności gry jest niski, fabularni bossowie to kaszka z mleczkiem, itemy na AH wymagają tylko trochę uporu w farmieniu golda, ale można zaopatrzyć się w takie cuda, że szok - legendary bywają gorsze of rarków, co jest w ogóle śmieszne, bo żółte itemy padają non stop, nawet bez nefalema, więc trafić coś dobrego to niewielki problem. Tylko randomowi champowie i elitki sprawiają kłopoty kiedy im się wylosują jakieś przerąbane właściwości typu Stapianie + Tajemne Zaklęci + Niezniszczalność sługusów. Wtedy to nawet z najlepszym gearem się ich nie zabije. Ot, zaleta, ale i wada randomizacji właściwości.

Generalnie gra jest śmiesznie krótka (60 lvl w 3-7 dni), zbyt randomowa (mam tu na myśli to, że nie opłaca się craftować, bo kosztuje to w ch.uj, a efekt jest random, a z drugiej strony zdarzają się takie randomowe rarki, że robią z bohatera potwora, tylko że lepiej je kupić na AH niż samemu próbować je craftować) i zglobalizowana do skali patologicznej; wszystkie sekrety wyszły już na jaw, każdą broń można zobaczyć na AH, wszystko można na AH kupić od ręki.

Gdyby nie to, że gameplay jest miodny, to byłbym mocno zwiedziony, a tak jestem tylko zwiedziony i jak dla mnie mógłby już dodatek wychodzić i to koniecznie za darmo i koniecznie zmieniający podejście do niektórych spraw które wymieniłem powyżej.

Może gdyby nie wycieli tych wszystkich elementów na sam koniec dvelopingu, to byłoby lepiej, a tak mam wrażenie że gra jest uboga w nowości. Bo przecież wycieli więcej niż połowę zawartości w zakresie craftingu, mechaniki, etc. Gdyby chociaż te runy zostawili, ale nie. Żal.

Idę grać. ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka,tylko i wylacznie. Zainteresowalem sie dlaczego tyle ludzi tak nienawidzi diablo 3,ale widze ze kiedys bylo to samo:

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149617219

 

a potem jakos grali i wyznawali ta gre...no coz.

 

 

Mimo wszystkich niedorobek jakie sa w Diablo 3 i problemow z itemami jakos nadal nie moge sie oderwac od diablo,gram gram i wiem ze przejde jeszcze raz na nightmare a potem hell jak sie znajdzie ekipa.

Odnośnik do komentarza

@Kazun: A kogo obchodzi solo, co za problem przejść inferno jakimś monkiem czy dh, bardzo dużo ludzi sobie już z tym poradziło w tym, czy to na forach, czy to wśród znajomych, w tym i ja. Z 4-man nie jest tak różowo, trza wykazać się jakąś tam koordynacją i wiedzą o grze, ale nie jest to jakoś szczególnie trudne wyzwanie, szczególnie z dobrodziejstwami AH, które strasznie ułatwia sprawę. Co do 4-manów to wyścig Kripparian team vs Method, wygrali ci drudzy, więc na nic się przydało tysiąckrotne przechodzenie bety, wymyślanie taktyk i zabijanie Leorica bez użycia żadnych broni, zawiódł ich wizard.

 

Do przejścia inferno należy doliczyć jakieś 5h ponad normal, o ile się nie umiera co minutę, co ww. klasami nie jest takie trudne (no barbem też szczególnie nie jest) trzeba tylko doliczyć trochę czasu na farmę itemków, co by na kolejnych aktach nie było zgrzytania zębiskami i nie robiło się coraz trudniej.

 

Trzeba za to przyznać, że na inferno na 5ciu stackach nephalem valor leci zarąbisty loot, ale nie wiem czy farmienie itemków przykuje mnie do tej gry na dłuższy czas, narazie zostało trochę achievów to stuknięcia, a potem może pojawi się pvp. Nie grałem nigdy w diablo2, ani żadną grę której online polegało na przechodzeniu raz za razem jej fabuły, więc narazie na czas sesji sobie od diablo odpocznę. Wiem, że to marzenia ściętej głowy ale marzą mi się jakieś nowe eventy w patchach, ale zapewne przyjdzie czekać aż do dodatku.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Nieprawda. Grałem sobie, zabijałem potworki itp, doszedłem do punktu kontrolnego (zapis), tp do miasta, salvage przedmiotów, dostałem półprodukty do craftingu, wykułem sobie z nich mieczyk, wywaliło mnie (zerwanie połączenia). Jak włączyłem grę, zaczynałem od punktu kontrolnego, ale nie miałem mieczyka który wykułem, tylko przedmioty, które "wróciły". Albo coś nie zadziałało jak miało albo gra zapisuje tylko przy wyjściu/punkcie kontrolnym.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Gram sobie powolutku w to Diablo 3 (początek drugiego aktu) i dochodzę do wniosku, że mogliby go wydać jako grę przeglądarkową :] Sporo klikania, szkoda, że nie ma sterowania WSAD, zbieractwo, kupowanie lepszych rzeczy za zdobyta kasę, jest i oczywiście skrót w postaci kupowania wszystkiego czego dusza zapragnie za prawdziwą kasę. Ciągle pojawiają się informacje kto ze znajomych co tam akurat zdobył. Wypisz wymaluj jakaś gra z Facebooka :] Dobrze, że przynajmniej grę mam za darmo.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Jezeli w momencie wykuwania miecza mial juz problemy z przesylem danych moglo sie nei zapisac,lub jesli byl to problem z serverem tymczasowy a nie u niego.

 

Ja sie loguje,bije potworki,wylaczam gre,loguje sie ponownie i wszystko jest,a zawsze zczynam od punktu kontrolnego ostatniego.

Odnośnik do komentarza

Czy ta gra polega tylko i wyłącznie na siekaniu potworów? To jest mój pierwszy hack&slash tak naprawdę, gram barbarzyńcą. Z jednej strony wciąga bo doszedłem przyj jednej posiadówie do Króla Szkieletów czego się nie spodziewałem, z drugiej jak przez kolejne 20 godzin mam tylko robić *click* *click**click**click**click* to chyba sobie daruje pełną wersję.

 

Nie czuję magii?

Odnośnik do komentarza

@MaZZeO

Bo największą magią w tego typu grach jest zbieranie ekwipunku, dobieranie skilli, ogólnie budowanie własnej postaci. Walka swoją drogą, akurat w tej częście jest ciekawa, bo używa się sporu umiejętności na raz.

 

Nie ma w tym nic dziwnego, że niektórzy mogą nie czuć magii wynikającej tylko z rośnięcia w siłę, ale nie grałeś nawet nigdy wcześniej w żadnego rpg? Jest całkiem podobnie : >

Odnośnik do komentarza

Czy ta gra polega tylko i wyłącznie na siekaniu potworów? To jest mój pierwszy hack&slash tak naprawdę, gram barbarzyńcą. Z jednej strony wciąga bo doszedłem przyj jednej posiadówie do Króla Szkieletów czego się nie spodziewałem, z drugiej jak przez kolejne 20 godzin mam tylko robić *click* *click**click**click**click* to chyba sobie daruje pełną wersję.

 

Nie czuję magii?

 

Zamiast klikać możesz trzymać przycisk ;p

Tak, gra polega na zabijaniu potworów i używaniu tych kilku skilli i przejściu każdą postacią gry czterokrotnie (normal, nightmare, hell, inferno). Wiesz, znam ludzi co siedzieli przy Diablo 2 przez pięć - sześć lat bez przerwy, a tam używało się maksymalnie DWÓCH skilli i w nieskończoność tłukło tych samych kilku bossów. Co kto lubi ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...