Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Za około 2h będę wiedział czym się tu zachwycacie bądź Diablo mnie odrzuci ;) 

Pocinąłem osiągnąłem poziom 4 przeszedłem tego złotego szkieleta w katedrze i wróciłem do miasta było przednio jak na 1 raz było nawet zaje$5566. Niestety obowiązki wzywaja i czas porobić zakupy jeszcze więc nie mam na razie czasu ale przysiądę bo naprawdę aż chce się pykać . Textury na wysokich natężenie obiektów średnie oglónie na ładnych detalach idzie mi gra i chodziła płynnie jak masełko. Moja ocena to po tych kilkunastu minutach jakieś 8.5 ale fakt za mało grałem by cos więcej powiedzieć ale pierwsze wrażenie pozytywne jak na grę typowo PC.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie o tak to jedna z tych gier, grasz grasz i mówisz  co za giera ( ja tak miałem :P od razu mówię d2 przespałem!) mi osobiście d3 strasznie się spodobało na tyle, że 6 miechów grania zleciało na momencie.Były wzloty i upadki, rzyganie ciągle tym samym, ah które mocno zniszczyło grę etc, teraz ?? znowu nuda trzeba czekać na dodatek. Ty zaczynasz w idealnym momencie, masz do zrobienia 60 lvl plus 100 paragonów, czasu brak więc spokojnie będziesz to robić do wydania dodatku.

 

ps

 

Za mną parę godzin z betą RoS'a, już teraz z samego item dropu i rollowania afixów mój monk z 250k dps osiągnął 660k ! :D

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wychodziło Diablo 2 nie miałem komputera a o konsoli marzyłem wówczas byłem dzieciakiem może nie najmłodszym ale jednak. Teraz mam i to i konsole ba nawet zdaje się ..5-6 konsol ogólnie. 3 handheldy i 3 stacjonarki :D tak ale mowa o Diablo zatem gra mi się spodobała i fulla mam na wish liście by sobie po ciukać nieumarłych ah. Zauważyłem że można walić headshoty ;) Moja postać nazywa się niewybrednie mianowicie jest to laska o dźwięcznym imieniu Herta. Z założenia miała być s%^^& więc tylko takie imię przyszło mi do głowy. Bardzo fajna gra taka odstresowująca.

Odnośnik do komentarza

Kusi mnie PC-towa wersja, ale niezmiennie odpycha mnie jej cena. Mam wersję na PS3, ale to nie jest to samo - mimo fajnego lootu gra odstaje mocno pod względem graficznym, a nie ukrywajmy, to jak ciała latają i walczymy z całym ekranem przeciwników dodaje grze kopa ;). Czy cena może w najbliższym czasie spaść czy nie należy się cackać i można brać od razu, bo przez dłuższy czas nic się nie zmieni? Czy może czekać do premiery dodatku?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli będą takie jaja jak przy premierze podstawki to w Polsce nie kupisz.

Problem w tym, że nie da się nawet zamówić. Na Amazon.uk jest w cenie 330 zł co jest trochę chore, bo u nas to będzie kosztowało podobnie jak HotS, a ten był w okolicach 220-240 zł chyba.

 

Dwa, widząc ile osób się zawiodło na D3 miałem nadzieję, że nie powinno być problemów ani trochę.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@MichAelis

 

Ale Ultima ma napisane ze brak dostaw i nie wiadomo kiedy będzie i w ogóle nie mam buttona by zamówić, ot po prostu istnieje "page gry" i tyle. Tak samo jak istnieje od kolekcjonerki D3 samego.

Faktycznie, już się da.

 

niezbyt ciekawa ta limitka. zwykla wersja jest za ile? stronki mam w robocie poblokowane nie moge sprawdzic

Najtaniej w necie widziałem pdst wersję za 104 zł. Normą jest koło 119 zł.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Orzeszek

marzec to morderstwo dla portfela >.> znowu muszę kupić w jeden miesiąc 5 gier  potem następny interesujący tytuł za pół roku. co do wersji konsolowej myśle że nabęde w promocji (ps4). uwielbiam blizzarda. lubie rano grać, bo gimbaza w szkole, a u blizzarda zawsze rano musi być przerwa techniczna :(

Odnośnik do komentarza

Z okazji patcha 2.0.1 i dodaniu obsługi klanów, postanowiłem założyć klan oraz społeczność "Forum PSX Extreme" (tag: FPE).

 

Do znalezienia w wyszukiwarce w D3. Ktoś, kto gra często niech się zgłosi, to dam uprawnienia moda.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...