Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Do bety wybierają na podstawie specyfikacji Twojego kompa głównie. Im większe zróżnicowanie maszyn będzie brało udział w testach tym lepiej.

Ciekawe jaki priorytet kładą na monitory, bo program wykrył mi wszystkie a to chyba jedyny aspekt, którym mój komputer jakoś może się wyróżniać na tle pozostałych.

Swoją drogą ten programik jest z lekka dziwny - mam podpięte kilka dysków i za każdym razem wykrywa inny a co najlepsze, że wykrywa losowo wszystkie prócz systemowego (pewnie dlatego, że ssd nie mają klasycznego smarta).

 

na koncie zarejestrowane 3 egzemplarze dwójki z dodatkami i dwa egzemplarze jedynki a z pozostałych nie mam tylko WoWa - może rzucą mi jakiś ochłap :]

Odnośnik do komentarza

Diablo kupione dawno temu, później kupiona antologia z Diablo, SC i WCII; Diablo II kupione w dniu premiery, dodatek również, drugi zestaw jak byłem na wymianie a nie wziąłem ze sobą nic do grania i później kupiony Battle Chest (bo spodobało mi się pudełko) :)

 

no i dwa diobły się przydały jak przenosiłem przedmioty - nie musiałem parkować mułów i nie musiałem czekać minuty na zaparkowanie sesji (dla tych co nie grali - jesli czlowiek nie miał zaufanych osób albo dwóch kluczy to jedynym wyjściem na przerzucenie przedmiotów między postaciami było założenie gry, odczekanie odpowiedniej ilości czasu, wyrzucenie na ziemię przedmiotów, wyjście z gry, zmiana postaci i dołączenie do ciągle wiszącej w powietrzu gry założonej przez pierwszą postać)

Odnośnik do komentarza

Diablo kupione dawno temu, później kupiona antologia z Diablo, SC i WCII; Diablo II kupione w dniu premiery, dodatek również, drugi zestaw jak byłem na wymianie a nie wziąłem ze sobą nic do grania i później kupiony Battle Chest (bo spodobało mi się pudełko) :)

 

no i dwa diobły się przydały jak przenosiłem przedmioty - nie musiałem parkować mułów i nie musiałem czekać minuty na zaparkowanie sesji (dla tych co nie grali - jesli czlowiek nie miał zaufanych osób albo dwóch kluczy to jedynym wyjściem na przerzucenie przedmiotów między postaciami było założenie gry, odczekanie odpowiedniej ilości czasu, wyrzucenie na ziemię przedmiotów, wyjście z gry, zmiana postaci i dołączenie do ciągle wiszącej w powietrzu gry założonej przez pierwszą postać)

 

Albo robienie sobie samemu taxi na d2loaderze ;) Było trochę zastosowań dla multikeyów ;)

Odnośnik do komentarza

heh ja jeszcze mam obie instrukcje w swietnym stanie (bo dawali eng i pl).

brakuje takich instrukcji jak z czasow diablo czy sc1 gdzie bylo tam lore rozszerzajace swiat ktory potem w grze zwiedzamy. taki np boss z aktu 4 w d2 izual ktorego upadek byl opisany w rozdziale instrukcji do d1 pozytywnie mnie zaskoczyl.

 

szkoda ze blizzard jedzie sobie w kolki i nie moge dodac mojego diablo 1 czy warcraft 2 battle net edition do mojego konta battlenet. tak musze trzymac pudelka i nie zgubic kluczy. w d1 sie zdaje i tak nie da juz grac na bn bo patcha nie pobiera czy tam server wylaczyli ale zeby gre nazwana "battle.net edition" nie pozwolili dodac to juz zal.

 

edit. btw na streamach z bety diablo 3 zauwazylem potiony. cos sie stalo ze je dodali choc na poprzednim blizzconie zdaje sie mowili ze ich nie bedzie bo beda te hp orby zeby bylo "dynamiczniej". ktos sledzil?

 

 

ps. zdaje sie nawet mam gdzies moje 3 postacie z d1 zapisane diablo saverem na dyskietce choc moje kompy nie maja juz drive a od 2 ulepszen :D

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj takie instrukcje to się dodaje jako "extra bonus" do limitek :confused: - taki Shogun w wersji limitowanej to zwyczajne wydanie gry sprzed jakichs 8 lat.

Szkoda, że pudełka wyszły już z obiegu, bo to był kolejny argument za tym aby kupować oryginały - kupowałeś takie Diablo, w domu zrywałeś folię i wyciągałesz wszystkie szpargały z namaszczeniem. Niekiedy dystrybutor zaskoczyl jakąś dodatkową instrukcją, poradnikiem, naklejką, reklamówkami a co teraz? Do pudełka na dvd zbyt wiele się nie zmieści a niekiedy tak tną koszty, że nawet instrukcji nie dadzą tylko wydrukują to na wewnętrznej stronie okładki (tak mam np. na Dawn of war II).

 

a najlepsze były pudełka-giganty jak te z BG, IWD, Tormenta czy Fallout Tactics

 

albo coś takiego

 

OOOVh.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Rinek

Ja do dziś mam stare pudełko od płyt BG. Takie plastikowe, grube, ze "stronami" na płyty. mam takie tekturowe pudełko z rzepami do Tormenta. Mam to co wkleiłeś, Saga tyle, ze Baldur's Gate :)

 

To było awesome. Otwierasz pudełko, a tam mapa świata. Z Tormentem dostałem podkładkę pod myszkę i koszulkę. Dziś instrukcje masz w pdf, a pudełku płytę is kartkę z napisem "no additional content here, sucker!!!!" :(

Odnośnik do komentarza

Co do beta testów:

 

As already mentioned, you’ll need a World of WarCraft or StarCraft 2 Account to parti(pipi)ate in the Diablo 3 Beta Lottery. If you don’t have one, you’ll have no chance to create a Diablo 3 Beta Account if you win. This applies to our forums as well.

 

 

We don’t do this because we only accept paying customers for the beta, even though it might look like that.

We want to prevent that players create countless Battle.net Accounts to take part in the lottery. Because of that, only players with an activated game will be able to take part in the beta lottery.”

 

Tak więc ja sobie nie pogram ;-(

Odnośnik do komentarza

@ shankor

nie wiem skad masz takie info ale chyba wszystkie portale o diablo 3 juz temu zaprzeczyly. dzial support blizzard cos takiego im odpisal:

""Aby móc uczestniczyć w becie Diablo III musisz mieć zarejestrowaną minimum jedną z naszych gier na swoim koncie battle.net.

Możesz dodać edycję World of Warcraft w wersji oryginalnej lub z dodatkami, aby zapisać się do testów. Zważ, że licencje testowe [trial - przyp. red.] nie są brane pod uwagę. Dodatkowo wspierane są niniejsze gry:

- Starcraft 1, Starcraft Battle Chest, Starcraft: BroodWar

- Warcraft III, Warcraft III: The Frozen Throne

- Diablo 2, Diablo 2: Lord Of Destruction

(...)"

 

albo

 

"Hello xxx,

 

Thank you for contacting us regarding Diablo 3 Beta.

 

If you have added any of our games (this includes old, legacy games too) to your Battle.net account, it is enough to be considered as a potential beta tester.

 

So in your case you do not need to add anything else!

 

Good luck there and I hope we meet in Sanctuary soon!

 

If you have any additional questions or concerns, please reply to this ticket and we'll get back to you as soon as possible."

 

zrodla

http://diablo3.net.pl/portal/d3/1/767/Dodatkowe_informacje_na_temat_bety_DIII__Aktualizacja.html

http://diablo3.com.pl/forum/index.php?topic=1170.0

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem to na http://diablo.incgam...and-wow-players

dali link do zdjęcia

 

bnetsupport.png

 

 

Tam też piszą, że Blizzard sam sobie przeczy, ale podejrzewam, że będzie właśnie tak, jak napisałem.

 

Napisali też:

We’ve repeatedly heard different things from US and International Blizzard CMs since the D3 F&F beta began, but this is biggest problem yet. Was the German B.net tech support guy misinformed? Is Blizzard excluding non-SC2/WoW players in EU, but not in the US? Hopefully we’ll get some clarification about this from Blizzard (for fans all over the world), or there are going to be a LOT of disappointed people in the Diablo community.

 

Zobaczymy.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

heh glupie to. nie to ze ograniczaja (jesli ograniczaja) gry do sc2/wow ale ze jest tam sc2.

wow rozumiem bo tam trzeba im placic co 2 miesiace wiec to napewno jest aktywny klient. ale sc2? dodal sobie ktos w wakacje zeszlego roku i czym to sie niby rozni od tych historycznych title.niech jeszcze powiedza ze bonus points musza byc ponizej 200 bo jak ma wiecej to nie wiedza czy to nieaktywne.

 

i o co im chodzi z "paying customer" mowiac o sc2 a wykluczajac historyczne? gdzies je za darmo rozdawali a ja o tym nie wiem?

 

ogolnie to przy becie sc2 bylo tak samo. tylko konta z dodana gra blizzardu braly udzial by uniknac xxx fakow ale wtedy byla to kazda gra i ludzie kupowali sc:bw na allegro po 9 zl by brac udzial.

Odnośnik do komentarza

Patrzę na ten kalkulator i całe 6 slotów i aż nasuwa się pytanie czy postacie będzie można "resetować". Gdzieś, kiedyś przewinęła się taka informacja ale nie wiem jak to wygląda teraz. Fajnie by było gdyby istniała taka możliwość - czlowiek mając postać na 60lvl by mógł bezproblemowo kombinować z buildami i by nie było potrzeby tworzyć co chwilę nowych postaci - pamiętam jak miałem dwa konta, bo jedno było zawalone różnymi wariacjami czarki (mf, pvp i zeal) i paladyna (smiter, hammer i foth) a tak by wystarczyło jedno z każdą postacią.

 

Co mi się niezbyt podoba to cooldown na tele - skończy się szybkie mfowanie.

 

Jak będzie wyglądała Wasza pierwsza postać?

barb albo czarka

 

swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądała kawestia hp i many, bo jak widzę info pokroju "479hp per sec" albo "cost: 255 mana" to wychodzi na to, że taki barb będzie miał z 10k hp a nekro przynajmniej z 3k many

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...