Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko loko, będę grał od upadłego podobnie jak w dwójkę, więc na pewno będzie wiele okazji.

 

Natomiast co do porównywania D3 i SC2 to na prawdę nie ma tu co porównywać, to tak różne gry, oparte na tak różnych zasadach i mechanice, że do niczego to nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza

co do dat to znając blizza to ten rok jest raczej nie realny. kwestia myślę dodatku do sc2, który chyba jest jednak priorytetem, a blizz dwóch gier w jednym roku nie wyda.

To Diablo 3 według Ciebie wyjdzie w 2013 roku? Bo HotS jest officjalnie zapowiedziany na 2012 rok :>

 

O kurde chłopaki, to jeszcze prawie półtora roku czekania na Diablo w takim razie xDDDDD

Odnośnik do komentarza

tak czy inaczej myślę, że balans pvp i jego obsługa będzie częścią bety.

 

co do dat to znając blizza to ten rok jest raczej nie realny. kwestia myślę dodatku do sc2, który chyba jest jednak priorytetem, a blizz dwóch gier w jednym roku nie wyda.

Gadasz głupoty że aż szkoda słuchać. W becie nie będzie pvp, beta to tylko 1/4 pierwszego aktu, wiadomo o tym, bo niektórzy dziennikarze mieli już do niej dostęp.

 

Dalej piszesz, że ten rok jest nierealny i zdanie później wyjaśniasz, że dlatego, że dodatek do SC2 jest priorytetem. Po pierwsze, dodatek do SC2 jest zapowiedziany na rok przyszły, pod drugie Blizzard to firma w której funkcjonuje kilka niezależnych teamów developerskich - dla SC2, WoWa, Diablo i prawdopodobnie jakiś research&development który zajmuje się projektowaniem Projektu Tytan. Więc nie ma żadnego problemu logistycznego, żeby wyszły potencjalnie dwie gry wyszły w jednym roku, ewentualnie wchodzi w grę kolizja marketingowa gdyby np. WoW miał konkurować z Diablo. Ale StarCraft jest dla Diablo taką konkurencją, jak każda inna lepsza gra wchodząca na rynek.

Odnośnik do komentarza

skąd to info? jeżeli nie wyjdzie HotS w tym roku to jest szansa na diabełka, ale to daje trochę mało czasu na betę.

poczekamy zobaczymy. z doświadczenia wiemy, że na gry blizza raczej trzeba poczekać dłużej niż krócej, ale zawsze warto.

 

na http://us.battle.net...-preview/faq#q9 mamy:

 

When is Heart of the Swarm coming out?

 

It’s too early to talk about a specific release date at this point in time. As with all Blizzard games, our ultimate goal is to provide the best possible experience for our players, and we will take as much time as is needed to ensure that Heart of the Swarm meets the expectations of our players, as well as our own high standards.

 

 

@Grigori: nie chcesz nie słuchaj/nie czytaj. było oficjalne info, że nie będzie pvp w becie? napisałem, że raczej i chyba, bo myślę że nikt nie wie poza blizzem jak to będzie, chyba że Ty wiesz.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Nieważne kiedy wyjdzie HotS, ważne, że twórcy Diablo już kilkakrotnie wobec dziennikarzy i inwestorów mówili, że celują w końcówkę tego roku i to nie są nasze spekulacje tylko ich słowa. Z naciskiem na "celują", bo oczywiście póki nie będą na 110% pewni, to daty nie podadzą.

 

edytka:

Poza tym, śmiem twierdzić, że legendarne przesuwanie premier gier Blizza to już przeszłość. Dodatki do WoWa wychodzą jak w zegarku, 2 lata +/- 2 miesiące. Pewnie kolejny dodatek wyjdzie właśnie w przyszłym roku, kilka miesięcy po HotS - Mist of Pandaria, bo taki znak towarowy zarejestrowano w zeszłym tygodniu. Tak samo będzie z SC2 i Diablo, więc jednak pewne oparte na faktach przypuszczenia snuć można.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No nie, bo jeśli założyć ten model dodatków co dwa lata, to WoWy i D3 będą wychodziły na święta co roku na przemian, czyli dodatek D3 to końcówka 2013. Oczywiście to może się jednak trochę zmienić, bo WoW powoli zdycha, a Diablo mu tylko wykopie grób. Ale model wypuszczania expansions co 2 lata jest finansowo bardzo solidny i pewnie będą się go trzymać.

Tylko co my gadamy, niech lepiej wyjdzie to Diablo 3 wreszcie. :)

Odnośnik do komentarza

ok dorzuce swoje 3 grosze.

 

co do premiery: na pierwszej w tym roku konferencji dla akcjonariuszy activision przedstawiajac plan wydawniczy na rok 2011 powiedzieli wyraznie "w tym roku nie ma konkretnej daty dla zadnej premiery od blizzard, gdyby sie zdarzylo ze w tym roku nie wydadza zadnej gry to w przyszlym roku wydadza dwie" i rzucali przykladami jak to w 2009 nic nie wydali a w 2010 wydali dwie gry i odniesli bardzo dobry wynik finansowy. dopiero po tej konferencji blizz zasypal net wywiadami i oswiadczeniami ze fani zle zrozumieli ze d3 napewno nie bedzie w 2011 tylko ze blizz sie bardzo stara wydac ja w tym roku (to samo wam powiedzia 31 grudnia o 23:59) ale czy im sie uda to nie wiedza.

 

co do balansu pvp. blizzard w segmencie q&a blizzconu powiedzieli wyraznie "nie bedziemy wspierac balansu w pvp" i kropka ---->.

w becie raczej nie bedzie aren bo w ktoryms wywiadzie powiedzieli ze tak jak sc2 byl beta multiplayer tak d3 bedzie beta singleplayer.

zdaje sie ze tez powiedzieli ze bedzie to najbardziej ograniczona beta w ich histori (moga miec na mysli liczbe osob albo zakres testow) i ze ograniczy sie ona do 1 servera.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Ma być tyle osób ile wchodzi na jeden serwer. Ale ile to osób jest, to niestety nie wiem. To jedno jej ograniczenie, a drugiej jest takie, że ta beta nie tyle testuje grę (beta to raptem około 1 godzina gameplayu), co jej wydajność na słabszych sprzętach.

 

Jeśli chodzi o dodatki do D3, to widzę to tak - albo 2x po dwie nowe klasy, albo 3-4x po jednej, ale tu ludzie by się chyba wkurzyli że muszą płacić co roku za dodatek. Więc raczej większe co dwa lata jednak, tym bardziej, że dodatek to nie tylko nowa klasa, ale też nowe misje/akty/tereny. I tak jak się gra w takie gry, to czas zapie.prza jak głupi, a na ogranie 5 początkowych klas dwa lata to w sam raz.

A jakieś usprawnienie bieżące będą na pewno i eventy też, niezależnie od dodatków.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

jeżeli Blizz powiedział, że nie będzie wspierał PvP to pewnie nie będzie. akurat na tym mi nie zależy wcale.

 

z terminami na bank nie jest tak jak kiedyś, bo nie była to też sprawa Activision. myślę, że nie ma co gdybać kiedy wyjdzie HotS czy D3, albo już w ogóle inne gry/dodatki tak jak to Blizz powtarza:

"As with all Blizzard games, our ultimate goal is to provide the best possible experience for our players, and we will take as much time as is needed"

 

chciałbym, żeby w D3 było odrobinę WoW-a, więcej niż w D2, żeby po "przejściu całości", granie nie ograniczało się do 3 czy 4 lokacji. (wspominał coś blizz o tym?)

Odnośnik do komentarza

Masz na myśli to, gdzie warto chodzi po najlepszego expa i dropy i potemu tam ludzie lezą? No obawiam się, że jakby się Blizz nie starał, to pewnie będą takie miejsca nadal, najkrótsza droga do bossa przy możliwie najwyższym dropie, jak Mefisto w dwójce. Ale pewnie warto będzie się nie spieszyć do ubicia bossa, tylko walczyć z wszystkim po drodze, bo runy, bo klejnoty, bo złoto... Zobaczymy. Nikt nic o tym nie mówił, o lokacjach w ogóle nic nie wiadomo poza kilkoma artami i tym co pokazali z wczesnych etapów gry.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzono, że czwartym poziomem trudności po Hell'u będzie Inferno. Dostępne tylko dla postaci 60+lvl. Wiadomka; lepsze dropy (w tym unikalne dla tego poziomu), trudniejsze potworki i koniec z zarzutami, że to łatwa gra jest. Fajnie. :)

 

Beta od września.

Odnośnik do komentarza

W takim razie ciekawe jak będzie wyglądało levelowanie postaci. Mam na myśli, jak szybko będzie można wbić ten 60lvl. W dwójce, aby to zrobić, to były dwa wieczory. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że będzie to rozwiązane podobnie jak w drugiej części, bo prawdziwa gra zaczynała się od 70+lvl. Jeżeli tu będzie podobnie to jestem "za".

Odnośnik do komentarza

@Shankor: Obawiam się, że tak się nie stanie i na levelowanie trzeba będzie poświęcić sporo czasu. Bez możliwości przechodzenia całych aktów w kilka minut dzięki przeprowadzaniu przez innych graczy po prostu nie będzie możliwości szybkiego robienia expa na wysokich poziomach. To oczywiście spekulacje, ale nie wyobrażam sobie żeby nie znalazły potwierdzenia - mam na myśli oczywiście brak maphacka, brak możliwości wchodzenia do portali towarzyszy w lokacjach w których uprzednio nie było się samemu, brak możliwości przechodzenia aktu tylko poprzez pokonanie ostatniego bossa itd. Krótko mówiąc, każdy będzie musiał przejść główną część gry na własną rękę, ewentualnie z pomocą lepszych graczy, ale na pewnie nie w tempie dwóch godzin jak to było w D2 i oszukując ciągłość gry.

Odnośnik do komentarza

My tu gadu gadu, a DIII chyba faktycznie zawita też na konsole:

 

http://www.eurogamer.net/articles/2011-08-17-blizzard-serious-about-console-diablo-3

Nie wiem jakby rozwiązali problem xlive.

Szkoda ze dopiero kompletuja ekipę, czyli wcześniej niż rok po premierze wersji pc nie ma sie co diablo3 spodziewać. Pewnie mój komp bedzie za słaby na wersje pc wiec wersja konsolowa uchronila by mnie przed wydatkami:-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...