Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

w WoWie też. do bety sc2 było się ciężko dostać więc w klucz do d3 nawet nie wierzę... pozostaje czekać na premierę :)

Oj, bardzo latwo bylo :)

Bylo bardzo duzo kluczy rozdawanych na youtube przez ludzi - sam mialem dwa klucze wlasnie z yt - dzialajace.

Gosc w zamian za subscribe wysylal klucz na pm.

Odnośnik do komentarza

w WoWie też. do bety sc2 było się ciężko dostać więc w klucz do d3 nawet nie wierzę... pozostaje czekać na premierę :)

Oj, bardzo latwo bylo :)

Bylo bardzo duzo kluczy rozdawanych na youtube przez ludzi - sam mialem dwa klucze wlasnie z yt - dzialajace.

Gosc w zamian za subscribe wysylal klucz na pm.

 

chodziło mi o dostanie klucza od blizza, z yt sam mialem z dwa:)

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=VoGQmKi0Iq0

 

Filmów jest więcej. Nie będę wklejał wszystkiego.

 

EDIT:

Wygląda bardzo przyjemnie. Diablo 2 jakoś mnie nie porwało w przeciwieństwie do jedynki, ale to chętnie sobie (kiedyś) przejdę.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Diablo 2 jakoś mnie nie porwało w przeciwieństwie do jedynki, ale to chętnie sobie (kiedyś) przejdę.

Dobrze zrozumiałem? Grałeś w 1 i 2, uważasz że 2 jest gorsza od 1, a 3 chętnie kiedyś zaliczysz? Czy coś pomieszałem?

 

Pytam bo chciałbym małego uzasadnienia czemu 1 > 2 Twoim zdaniem.

Ja mam ten problem, że 2 mnie znudziła po 1 akcie, ale 3 jakoś kusi coraz mocniej.

Odnośnik do komentarza

Grałem w 1 i 2. Dwójka nigdy jakoś mnie nie porwała, zarówno w singlu, jak i multi. Pojąć nie mogłem zachwytów nad rozrywkami online, ale widocznie to nie moja działka po prostu. Gra odrzuciła mnie klimatem (słoneczne pustynie? lasy tropikalne? wtf?) a gameplay na dłuższą metę był zbyt monotonny, szczególnie w przypadku biegania w kółko po sporych, otwartych lokacjach. Aha, no i miałem wersję z dubbingiem, co też przyczyniło się do szybszego odinstalowania. ;p

 

Diablo 1 był genialny w swej prostocie. Nie będę nawet zaznaczał sprawy tak oczywistej jak klimat i atmosfera, ale gra choć nie była tak rozbudowana, to sprawiała mi jakoś więcej frajdy. Lokacje były mniejsze, bardziej zamknięte, każdą charakteryzował jakiś specyficzny element, a sama walka była dzięki temu bardziej liniowa. Gracz stale parł do przodu przedzierając się przez sterty demonów, a nie latał po jakichś polach klnąc na malejący pasek staminy.

 

Nie mogę powiedzieć abym był jakimś fanem serii. W jedynkę grałem głównie za młodu, w dwójkę próbowałem kilka lat temu, zanim sobie dałem spokój. Nie śledziłem w związku z tym newsów o trójce ze szczególnym zapałem. Obejrzałem jednak te filmy i stwierdziłem, że nie zapowiada się to tak źle i w sumie chętnie zagram, choćby singla "dla odmóżdżenia". Słuchałem tego komentarza jednym uchem i wygląda na to, że Blizzard całkiem miło grę "ułatwił" (czyt. uczynił bardziej wygodną), co na dłuższą metę może przyciągnie mnie do ekranu na dłużej niż dwójka.

 

Niemniej jednak to wciąż nie jest pozycja, którą zakupiłbym ślepo w pre-orderze. ;) I to w sumie największa bolączka - gry Acti-Blizz są cholernie drogie i bardzo wolno (jeśli w ogóle) tanieją. No cóż, nie ucieknie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Czy ja wiem czy takie drogie....
Diablo 3 - 30 funtów w UK, 180zł w Polsce. Dla porównania, Deus Ex nowy w wersji standardowej to 99zł.

StarCraft 2 był jeszcze droższy i w sumie po roku nawet nie potaniał jakoś szczególnie. Stare gry blizzarda w wydaniach pudełkowych do dziś bywają koszmarnie drogie (W3 czy D2 za 50-60zł).

 

Niby klucze są znacznie tańsze, ale osobiście preferuje boxy na półce. Zresztą, tutaj też ceny wcale nie rewelacyjne. Taki SC2 waha się bodajże od 120 do 150zł, jeśli się nie mylę.

 

Więc tak - jak na gry PC są to drogie tytuły. I proszę, nie mówcie mi tu nic o "jakości Blizzarda", czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to niedawno CD Projekt wykupił prawa sprzedaży w Polsce od Blizzarda. W związku z tym powinniśmy oczekiwać jakiejś "kolekcji legend Blizzarda" w przystępnej cenie, taniejącego SCII i nie-aż-tak-drogiego Diablo III. Oczywicho to jest tylko gdybanie, nikt nie wie co CD Projekt zrobi.

Odnośnik do komentarza

a co maja wrzucic. przyjaciela do wow, zdjecie rodzinne do sc2 i jakis papier toaletowy ewentualnie podkladka pod piwo z jakims artem.

no chyba ze sie postaraja to dadza tez usb w ksztalcie barbarzyncy o pojemnosci diablo 2 + lod albo diablo 1 i hellfire bo dodatek single only jest 2x lepszy gdy servery battlenet juz nie dzialaja.

Odnośnik do komentarza

@Rinek, ja pytałem o cenę EK SC2.... wydawało mi się że koło 249 zł stała.

 

Co do EK Diablo. Bankowo pet do WoWa, avatary do SC2. Dalej obstawiam książeczkę z Lore świata/streszczeniem poprzednich części. USB z poprzednimi częściami było by fajne dla tcyh co ich nie maja, ale sądzę ze tego nie zrobią po raz 2. OST bardzo możliwe. DVD making of?

Odnośnik do komentarza
CDP obiecał oficjalnie niższa cene za D3 niz sc2 w dniu swojej premiery- ja obstawiam w dniu premiery 179 zl za zwykla edycje...
A to SC2 przypadkiem nie kosztował właśnie 179zł na premierę w dobrych sklepach? 199zł tylko w pempikach i innych miejscach, gdzie nikt myślący takich rzeczy nie kupuje.

 

A co do D3:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/645184

http://www.gram.pl/sklep/pc/diablo-iii

http://www.ultima.pl...blo_iii/i10189/

 

No ale niższą cenę sobie mogą obiecywać, biorąc pod uwagę, że za granicą gra jest także tańsza niż SC2 (~30 funtów, o ~5 mniej niż SC2)

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...