Skocz do zawartości

Kiedy kupisz MGS 4?


Czy kupisz MGS4 w dniu premiery ?  

253 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy kupisz MGS4

    • Tak, w dniu premiery
      156
    • Tak, ale po zapoznaniu sie z opiniami innych graczy
      22
    • Kupie jak mocno potanieje
      26
    • Kupie wersje "poprawiona", ktora ukaze sie rok po premierze oryginalu
      16
    • Nie kupie
      16
    • A co to jest ten MGS ????
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy premiera MGS4 jest czesto przesuwana. W sieci kraza plotki o wydaniu wersji na X360 - prawdopodobnie z czasowym poslizgiem. Sam tworca gry, glosi ze aby gra sie zwrocila, to musi sie sprzedac w dniu premiery w ilosci kilku milionow sztuk. Patrzac na ilosc sprzedanych konsol PS3 mozna zaryzykowac stwierdzeniem, ze nie uda sie tego osiagnac. I stad takie pytanie czy kupisz MGS4 w dniu premiery - aby kasa wlozona w jego powstanie zwrocila sie i jeszcze dala zarobic jej tworcom. Ja poczekam jednak na pierwsze opinie graczy - fora beda pelne odczuc i reakcji grajacych. Gra moze okazac sie rewelacyjna albo kapiszon.

 

Dzieki za opinie i wziecie udzialu w ankiecie

 

Artur

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupię w dniu premiery lub maxymalnie tydzień po i odłączę neta w kompie aż nie przejdę, żeby uniknąć spoilerów ;)

 

 

Dobre, dobre. Ale ciezko ci bedzie. Wszedzie mozesz napotkac na przypadkowe spoilery do tej gry - w prasie, TV czy w np autobusie podsluchasz, jak grupka zapalencow ( czytaj: 2 osoby ) opowiada jak rozwialila ktoregos tam bossa i jak Raiden bzyknal sie z Vampem ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
"W dniu premiery" to przecież także preordery. Mam wrażenie, że takowych będzie od groma :-)

 

 

Zgodze sie , ze preorderow moze byc duzo. Ale ilosc sprzedanych konsol PS3 nie jest jakas tam rewelacyjna i nie wierze w to, ze ilosc zlozonych preorderow, pobije preordery Halo 3. Ciezko bedzie panu K. sprzedac odpowiednia ilosc kopi gry, jezeli ta wyjdzie tylko na jedna platforme. Tak czy inaczej, poczekamy do drugiej polowy roku. Mam nadzieje ze sie milo zaskocze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
"W dniu premiery" to przecież także preordery. Mam wrażenie, że takowych będzie od groma :-)

 

 

Zgodze sie , ze preorderow moze byc duzo. Ale ilosc sprzedanych konsol PS3 nie jest jakas tam rewelacyjna i nie wierze w to, ze ilosc zlozonych preorderow, pobije preordery Halo 3. Ciezko bedzie panu K. sprzedac odpowiednia ilosc kopi gry, jezeli ta wyjdzie tylko na jedna platforme. Tak czy inaczej, poczekamy do drugiej polowy roku. Mam nadzieje ze sie milo zaskocze.

 

Pozdrawiam.

 

Nie porownuj MGS'a do Halo bo Metal jest specyficzna gra, ktora ma jakby nie patrzec waskie grono odbiorcow. I tak nie wierze, ze 1mln trzynastolatkow zasiadzie do MGS'a bo to badzmy szczerzy jest to trudna gra w odbiorze right? Znowu do Halo zasiadzie jak najbardziej 2mln( i mozliwe, ze znacznie wiecej ) trzynastolatkow bo jest bardziej przyswajalna dla mlodszych, ot co ;)

Odnośnik do komentarza
[Nie porownuj MGS'a do Halo bo Metal jest specyficzna gra, ktora ma jakby nie patrzec waskie grono odbiorcow. I tak nie wierze, ze 1mln trzynastolatkow zasiadzie do MGS'a bo to badzmy szczerzy jest to trudna gra w odbiorze right? Znowu do Halo zasiadzie jak najbardziej 2mln( i mozliwe, ze znacznie wiecej ) trzynastolatkow bo jest bardziej przyswajalna dla mlodszych, ot co ;)

 

Wlasnie o tym pisze. Dlatego wlasnie nie uda sie sprzedac duzej ilosc gier w krotkim okresie czasu. Specyficzny klimat i tematyka gry oraz ilosc konsol na rynku nie napawa optymizmem producentow MGS-a 4. Sam Pan K powiedzial, ze aby gra sie oplacila, to musialaby sie sprzedac - w dniu premiery - w dosc ( bardzo ) duzej ilosci sztuk - co moze byc niewykonalne.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez artur z londynu
Odnośnik do komentarza
[Nie porownuj MGS'a do Halo bo Metal jest specyficzna gra, ktora ma jakby nie patrzec waskie grono odbiorcow. I tak nie wierze, ze 1mln trzynastolatkow zasiadzie do MGS'a bo to badzmy szczerzy jest to trudna gra w odbiorze right? Znowu do Halo zasiadzie jak najbardziej 2mln( i mozliwe, ze znacznie wiecej ) trzynastolatkow bo jest bardziej przyswajalna dla mlodszych, ot co ;)

 

Wlasnie o tym pisze. Dlatego wlasnie nie uda sie sprzedac duzej ilosc gier w krotkim okresie czasu. Specyficzny klimat i tematyka gry oraz ilosc konsol na rynku nie napawa optymizmem producentow MGS-a 4. Sam Pan K powiedzial, ze aby gra sie oplacila, to musialaby sie sprzedac - w dniu premiery - w dosc ( bardzo ) duzej ilosci sztuk - co moze byc niewykonalne.

 

Pozdrawiam

 

Bardzo mozliwe, ze Sony bedzie musialo cos od siebie doplacic badz Mgs4 wyjdzie na XO za rok w teoretycznie ulepszonej wersji...jednak ile Dvd bedzie wtedy zajmowac, who knows? ;)

Odnośnik do komentarza
Wogóle po co ten temat, to oczywiste że wszyscy rzucą sie na MGS4, najlepszy tytuł na PS3, system-seller.

 

Hmmm, jezeli zobaczysz wyniki ankiety, to sie zdziwisz - tylko 56% ( dane na godzine 19:10 dnia 29/01/2008 ) glosujacych jest zdecydowanych na zakup tej gry w dniu premiery. Mysle ze podobne wyniki ( globalne a nie PSX Extrimowe ) otrzymuje Pan K i dlatego premiere jest ciagle przesuwana. Sony musi sprzedac wiecej konsol, musi byc zrobiony wiekszy hype przy tym tytule i gra musi wygadac, brzmiec jak przystalo na konsole "najsilniejsza" obecnie na rynku, nie poruszajac kwesti fabuly, ktora to musi byc ( nie tylko powinna ) fenomenalna.

Mam nadzieje ze nie zepsuja tego tytulu.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez artur z londynu
Odnośnik do komentarza
Hmmm, jezeli zobaczysz wyniki ankiety, to sie zdziwisz - tylko 56% ( dane na godzine 19:10 dnia 29/01/2008 ) glosujacych jest zdecydowanych na zakup tej gry w dniu premiery. Mysle ze podobne wyniki ( globalne a nie PSX Extrimowe ) otrzymuje Pan K i dlatego premiere jest ciagle przesuwana.

Pozdrawiam

Własnie nie ma co porównywać, ankiety do globalnej sytuacji. Amerykańce to sie rzuca na MGS4 hurtowo, Europejczycy również, MGS zawsze najgorzej sprzedawał sie w Japonii, ale to nie zmienia faktu ze gra bedzie schodzić i to bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza

Chyba nikt nie ma wątpliwości ,że padnie rekord sprzedaży gier na ps3 przy okazji premiery mgs4.Ciekaw jestem czy Sony i Konami zdecyduje się na jakieś specjalne zestawy konsola+MGS4)To zdecydowanie najmocniejszy eksluzyw w tym roku na ps3-Killzone 2 na chwilę obecną to jeszcze znak zapytania,tym bardziej ,że jedynka była już niespełnioną obietnicą i została chłodno przyjęta przez prasę,FFXIII i GT5 raczej w tym roku nie wyjdą.Pytaniem pozostaje fakt czy ta liczba sprzedanych egzemplarzy zadowoli Konami co będzie się równało chyba decyzji co z MGS4 na x360.

Swoją drogą ciekaw jestem daty premiery,Konami i Sony musi wybrać taki termin by nie kolidować z GTA4(bądź co bądź najmocniejszym i najbardziej oczekiwanym tytułem na wszystko do grania na 2008)-zostaje więc czerwiec,a w tym miesiącu raczej wielkie hity nigdy nie wychodziły(do tego sesja na uczelni ,euro 2008 z naszymi orzełkami w tv i za oknem już 30C co nie będzie sprzyjało siedzeniu przed tv ;) ).

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość konstant
Nie kupie w ogole. Nigdy nie skonczylem nawet jednej czesci tej gry bo po prostu mnie to nie rusza. Dla mnie ta gra moglaby nie istniec. ;)

 

 

U mnie dokladnie tak samo. Ale dlatego, ze po prostu nie TRAWIE skardanek, az stwierdze ze sie ich boje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...