Skocz do zawartości

Kiedy kupisz MGS 4?


Czy kupisz MGS4 w dniu premiery ?  

253 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy kupisz MGS4

    • Tak, w dniu premiery
      156
    • Tak, ale po zapoznaniu sie z opiniami innych graczy
      22
    • Kupie jak mocno potanieje
      26
    • Kupie wersje "poprawiona", ktora ukaze sie rok po premierze oryginalu
      16
    • Nie kupie
      16
    • A co to jest ten MGS ????
      17


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ehh.. kupowanie na gram.pl tylko po to, żeby transport był za free to nie byl dobry pomysł... chociaż z drugiej strony przynajmniej jutro nie będę musiał brać wolnego w pracy bo pewnie kurier po 16 wpadnie a w poniedziałek i tak mam egzamin zawodowy, więc szybko pójdzie i mam 3 dni grania na HD 37'' dla mnie i Snake'a :)

Odnośnik do komentarza

dzis o 15:15 , przyszedl kurier ups z limitka, gra wyslana ze sklepu Wirtus.pl, niecale dwadziescia piec godzin i do Rybnika doszla ze stolicy

http://www.gamer.nl/images/content/Happiet...2489028_1_3.jpg

z tego co widze to na wirtusie jeszcze maja limitki, ale o 10 zloty drozsze niz we wtorek

u mnie w srodku plyta z filmem i gra tez byly bez foli,

Edytowane przez agrestrybnik
Odnośnik do komentarza

Ten dzień był męczący ale pozytywnie zakręcony, już od samego rana wyczekiwałem na MGS'a, od czasu do czasu pogrywając w Mario Galaxy oraz RE:UC, specjalnie wykorzystałem sobie jeden dzień urlopu a tu nic, straciłem nadzieję po godzinie 17 kiedy kuriera nie było, aż tu nagle ktoś dobija się do drzwi, myślę kolega przyszedł na faje, więc otwieram szybkim ruchem drzwi i... widzę kuriera z UPS'u, tysiąc mysli przeszło przez mój umysł, a kiedy dawałem flotę za Limitkę ręce mi dygotały jak rasowemu alkoholikowi (jedynie lepsza fazę miałem na częśći RE) hehe. Także jestem szczęśliwym graczem, za mną już 4h grania i jak najbardziej pozytywne wrażenie ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza

11.06 odbieram telefon od Aja z wiadomością o możliwości odebrania własnej kopii MGS4. Jako że mieszkam 250 km od Katowic, Aju proponuje wysyłkę kurierską. Przez głowę przechodzą myśli w stylu, po co skoro będę szybszy niż kurier. 12.06 o godz 8.00 wisadam na CBR'ke i 2 godz. później ściskam własny egzemplarz :D

Wsiąść na bike'a i pędzić po grę z ukochanej serii - bezcenne :]

 

:krzeslem: - emo z krzesłem to moja żona ;)

Odnośnik do komentarza
11.06 odbieram telefon od Aja z wiadomością o możliwości odebrania własnej kopii MGS4. Jako że mieszkam 250 km od Katowic, Aju proponuje wysyłkę kurierską. Przez głowę przechodzą myśli w stylu, po co skoro będę szybszy niż kurier. 12.06 o godz 8.00 wisadam na CBR'ke i 2 godz. później ściskam własny egzemplarz :D

Wsiąść na bike'a i pędzić po grę z ukochanej serii - bezcenne :]

 

:krzeslem: - emo z krzesłem to moja żona ;)

hahah genialna akcja! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...