Skocz do zawartości

Kiedy kupisz MGS 4?


Czy kupisz MGS4 w dniu premiery ?  

253 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy kupisz MGS4

    • Tak, w dniu premiery
      156
    • Tak, ale po zapoznaniu sie z opiniami innych graczy
      22
    • Kupie jak mocno potanieje
      26
    • Kupie wersje "poprawiona", ktora ukaze sie rok po premierze oryginalu
      16
    • Nie kupie
      16
    • A co to jest ten MGS ????
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Czy edycja kolekcjonerska jest serią limitowaną ? Muszę ją kupić, ale to nastąpi dopiero pod koniec Lipca :) Proszę o odpowiedź :)

W lipcu będziesz miał z limitką kłopot :) pozostanie Ci raczej czekać na oferty na allegro.

W sklepie psx extreme zostały już zamówione wszystkie egzemplarze LE ,które sklep ma zagwarantowane od dostawcy.Nie wiem jak wygląda sprawa w ultimie ale pewnie też nie mają nieograniczonej ilości.Co ciekawe to chyba pierwsza gra w tej generacji ,którą tak dużo osób chce zamówić w LE.

 

Na szczęście moja limitka oby bez kłopotu dotrze do mnie 12 czerwca :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ultima i Psx Extreme wyprzedał już wszystkie egzemplarze LE jakie mają dostać- pozostaje mieć nadzieję,że do premiery załatwią jeszcze potwierdzenie na kilka sztuk od dostawcy.

 

Wczoraj miała się rozpocząć internetowa sprzedaż limitowanych wersji PS3(konsola w specjalnym kolorze,dual shock3,MGS4 LE) ....właśnie miała....serwery nie wytrzymały naporu fanów i przewidziany start sprzedaży został przesunięty na jutro...pewnie w kilkanaście minut sprzedają wszystkie

Odnośnik do komentarza

Takie gry jak GTAIV czy MGS4 kupuje się w dniu premiery. To cudowne uczucie odpalać pierwszy raz grę na którą tyle się czekało. Miałem zamówić zwykłą wersję w sklepie Gram.pl, ale jak zobaczyłem zawartość limitki to natychmiast zamówiłem w Ultimie. Mam tylko nadzieję że ten soundtrack będzie pełny dwu-płytowy.

Odnośnik do komentarza

Ja tam w słowa Paytona nie wierzę-już nieraz wygadywał głupstwa.Ale fakt faktem trochę się boję ,że Konami się wycfaniakuje i da okrojony soundtrack-wkońcu będą chcieli zarobić na samym soundtracku ,a pewnie mało kto zrezygnuje z limitki jeśli będzie tylko 1 płyta muzyki.

 

Ogólnie niech Konami w końcu pokażą zdjęcia tej limitowanej edycji w real time ,a nie jakiś artbook pudełka-jestem ciekaw jak to wszystko będzie w niej wyglądało

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem niedawno na tym wirtus.pl limitkę, ale nieco obawiam się czy aby na pewno ją dostanę. Jako chyba jedyni w Polsce mają możliwość złożenia preordera. Poza tym, możemy wpisać dowolną ilość sztuk a i tak nie wyskoczy informacja o braku takiej ilości produktu. Czy ktoś próbował się skontaktować się z nimi w celu potwierdzenia, że każda osoba, która złoży zamówienie otrzyma tą limitkę ? Wysyłałem do nich maila, ale nie odpowiedzieli. Jutro spróbuję najwyżej zadzwonić.

Odnośnik do komentarza

Też zamówiłem limitke w tym sklepie. Z karty kasy nie zdjeli, ale zablokowali 300 (taka rezerwacja). W regulaminie sklepu wyraźnie jest napisane, że nie ponoszą odpowiedzialności za to że zabrkanie towaru, więc równie dobrze dopiero w dzień premiery mogą napisać, że brakuje im sztuk i nie wysyłają...wtedy naprawde sie w(pipi)ie...

A najgorsze jest to, że wogóle nie odpowiadają na miale, co to ma być za jakośc obsługi się pytam?!?! Czy ten sklep jest wogóle wiarygodny?? Kupował już ktoś coś u nich??

Odnośnik do komentarza

Kurde trochę to podejrzane ale wkońcu jedyny sklep w którym można się zaopatrzyć w Limitowaną Edycję, przeszukałem dosłownie każde źródło i jak narazie oni mają "pewniaka", zamówić czy nie zamówić, ehh musze mieć limiotwaną ale nie chce później po premierze czekać niewiadomo ile, jutro zdecyduje

Odnośnik do komentarza

Buszowałem dzisiaj po sklepach i znalazłem limitkę. Nie sprawdzałem czy jest dostępna ale raczej jest. Gram.pl to CD Projekt. Ten ostatni to oficjalny polski dystrybutor serii MGS. To tak dla tych co nie znają gram.pl :)

 

http://www.gram.pl/sk2_9w7fJ,1_Metal_Gear_...ed_Edition.html

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...