Skocz do zawartości

Kiedy kupisz MGS 4?


Czy kupisz MGS4 w dniu premiery ?  

253 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy kupisz MGS4

    • Tak, w dniu premiery
      156
    • Tak, ale po zapoznaniu sie z opiniami innych graczy
      22
    • Kupie jak mocno potanieje
      26
    • Kupie wersje "poprawiona", ktora ukaze sie rok po premierze oryginalu
      16
    • Nie kupie
      16
    • A co to jest ten MGS ????
      17


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze pół roku temu stałem na stanowisku, że MGS4 kupie wtedy, gdy PS3 stanieje do 900 zl. Obecnie: czekam na premierę niczym głodny wilk na owcę :) Preorder złożyłem 5 tygodni temu, na limitowaną edycję, natomiast PS3 kupiłem 2 tygodnie temu. Mam nadzieje, że Hideo mnie nie zawiedzie i dostarczy tytuł na miarę legendarnego MGS1, bez groteskowych bossów (patrz MGS2 czy MGS3), czy pseudofilozoficznych wywodów, które i tak do niczego nie prowadziły( znów MGS2)

 

Odnośnik do komentarza

Chłopie w sklepach typu MEdia,Saturn,Empik to gry pojawiają się zawsze najwcześniej w dniu oficjalnej premiery czyli akurat w tym przypadku 12 czerwiec.Oczywiście przeważnie pojawiają się jeszcze później bo taki to mamy śmieszny kraj.Szansa na pojawienie się MGS4 dzień wcześniej(11 czerwca) jest tylko w sklepach wysyłkowych i jeśli byś się z nimi ugadał to być może osobiście mógłbyś odebrać już w środę

Odnośnik do komentarza
Chłopie w sklepach typu MEdia,Saturn,Empik to gry pojawiają się zawsze najwcześniej w dniu oficjalnej premiery czyli akurat w tym przypadku 12 czerwiec.Oczywiście przeważnie pojawiają się jeszcze później bo taki to mamy śmieszny kraj.Szansa na pojawienie się MGS4 dzień wcześniej(11 czerwca) jest tylko w sklepach wysyłkowych i jeśli byś się z nimi ugadał to być może osobiście mógłbyś odebrać już w środę
Kupilem GTA IV w Empiku 26 kwietnia :P.

 

Odnośnik do komentarza
Właśnie zamówiłem swój egzemplarz na Ultimie, teraz tylko czekać na kuriera może wyrobi się i paczka będzie w czwartek ;)

 

 

Czy w czwartek to nie wiem. Ostatnio do nich dzwoniłem i miły Pan powiedział, że nie wiedzą, o której dokładnie gra do nich dojdzie 11, więc równie dobrze kurier może się zjawić w piątek ;/

Odnośnik do komentarza

wczoraj wieczorem zarejestrowalem sie na wirtus.pl , i zakupilem w ciemno limitowana edycje za 279 zloty plus kurier 18.5 zl, dzis po szychcie dzwonia do wirtusa, a babka mi muwi ze w tej chwili sa pakowane i wysylane do wszystkich, sprawdzilem swoje zamowienie na necie i rychtyg, status WYSLANO o godzinie 14:35 , nie liczylem na to ze sie lapna na limitka

Odnośnik do komentarza

Uff wszedłem przed chwilą na swój profil na Ultima.pl a tam pisze, że zamówienie zrealizowane i paczuszka do mnie leci. Jutro mam nadzieję sobie pogram. Jest to mój pierwszy MGS, w którego zagram w dniu premiery. Jestem cholernie podniecony, piwko i chipsy juz czekają na jutrzejszą sesję młahahaha;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...