Skocz do zawartości

Kiedy kupisz MGS 4?


Czy kupisz MGS4 w dniu premiery ?  

253 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy kupisz MGS4

    • Tak, w dniu premiery
      156
    • Tak, ale po zapoznaniu sie z opiniami innych graczy
      22
    • Kupie jak mocno potanieje
      26
    • Kupie wersje "poprawiona", ktora ukaze sie rok po premierze oryginalu
      16
    • Nie kupie
      16
    • A co to jest ten MGS ????
      17


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sam tworca gry, glosi ze aby gra sie zwrocila, to musi sie sprzedac w dniu premiery w ilosci kilku milionow sztuk.

 

Artur

 

Po pierwsze była mowa o 1 milionie, a nie o kilku, po drugie kilka dni po ukazaniu się wywiadu, pojawiła się informacja, że Payton nic takiego nie powiedział (chyba sam był zdziwiony informacją o tym milionie w pierwszy dzien). Zostało to zmyślone lub źle przetłumaczone i oficjalnie zdementowane!

proponuje przenieść temat do działu MGS

 

Gra oczywiście biorę w dniu premiery ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Gdybym miał stałe źródło dochodu, gdybym miał PS3, gdybym był pełnoletni, gdybym miał tak ze 2000 zł w kieszeni...

Brałbym MGS4 z miejsca. Nawet gdybym miał obok kumpla z PS3 to kupiłbym grę, zakneblował typka, zamknął w piwnicy i grał...

 

Ale, jako że mam jedynie 100 zł na naprawę PS2, God of War II jest w platynie, nie mam źródła zarobków a na parapecie stoi jedynie uszkodzona PS2... Grę kupię dopiero za 2-3 lata, jak dostanę PS3 bądź uzbieram sobie. A że wtedy będzie już MGS4: Subsistencivo czy coś innego, to właśnie tą wersję kupię.

 

Zazdroszczę Wam wszystkim, którzy łykacie MGS4 w dniu premiery, ja będę musiał jakiś filter sobie założyć, by wszystko, co będzie w necie o MGS4 napisane, bo sobie popsuję całą grę jak zewsząd spoilery zaczną wyskakiwać ;f.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja tam uważam, że ten milion sztuk w pierwszym dniu to wybieg PRu. Co u licha za różnica, czy kupię grę dziś czy jutro?

 

Przecież Konami i tak kasę już wpompowało. I póki co jej nie ma. Więc na chłopski rozum - dzień ich nie zbawi. Inna sprawa, gdyby powiedzieli, że muszą w ogóle sprzedać ileś tam sztuk, żeby wyjść na zero, ale ten "milion w pierwszy dzień" od początku pachniał ściemą.

 

A premiera gry na X0... Nie mam ani PS3 ani Xa, więc to nie fanbojowanie. Ale jakoś... nie sądzę. Ta gra to dla Chlebaka, który ma o połowę mniej sprzedanych egzemplarzy system-seller, a premiera na X360 oznaczałaby rozwianie wątpliwości wielu niezdecydowanych nabywców konsoli, w tym np. mnie. Więc IMO Sony sypnie kaską, żeby zachować exclusiva. I proszę, nie porównujcie tego z sytuacją MGS2, który ukazał się na Xie, kiedy to PS2 dzieliła i rządziła. Na chwilę obecną - dla Sony utrata Metal Geara na rzecz M-softu to jak dla M-softu utrata Halo albo Gearsów na rzecz Sony. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Poki co gra mnie nie przekonuje, poczekam na opinie i wtedy podejme decyzje. Nie kupie w dniu premiery...

 

Z ta sprzedaza miliona w jeden dzien, to jedna z wiekszych glupot jakie w zyciu slyszalem. Prawda byc moze jest, ze MGS musi sie sprzedac w liczbie conajmniej mln sztuk by zwrocic koszta, ale na pewno nie chodzi o okres jednego dnia. Wersja X360? Po roku...IMO

Odnośnik do komentarza

ZObaczcie jak wygląda konsola na tym zdjeciu pudełka... wygląda jak wersja 40GB ... tyle, ze wyposażona w dysk 80GB.

 

Wracajac do tematu, to pewnie kupie wersję poprawioną (na 90% jestem pewien, że taka powstanie), a i to za ok 100zł. Wcześniej na pewno jeden z kumpli będzie miał zwykłą, więc pożyczę i przejdę :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

MGS4 jest grą, której nie kupienie w dniu premiery w moim przypadku byłoby grzechem. Preorder złożony w Ultimie (jak zawsze : P ), tylko czekać, aż położę moje obślizgłe łapska na niej, chociaż Euro 2008(te w TV oczywiście lol) i Dragon Ball Burst Limit mogą mnie trochę odciągać od niego muahah.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...