Skocz do zawartości

Która konsola najładniejsza?


Rekomendowane odpowiedzi

Najładniejsza jest PSone :) . Mała, zgrabna , nie jest kanciasta , jest najbardziej "konsolowa" :) . I nie szpeci pomieszczenia jak Xbox aka magnetowid :P . Choć trzeba przyznać , że ta wielkość pierwszego Xa coś w sobie ma i może się to podobać . PS3 i PSP wyglądają jak jakieś luxusowe sprzęty , przeznaczone do duuuuuużego nowoczesnego salonu z TV minimum 50 cali :P . Oczywiście nie jest to minusem :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To ten temat jeszcze istnieje?

Tak jakby miał rację bytu wątek: Czy kula ziemska jest płaska?

 

Bez przesady, co tu porównywać tosteropodobny wypierd nintendo, czy może klepsydromylną awangardę Micro$oftu?

 

PS3- jako jedyne nadaje się na konsolkę pod TV, o której nie wstyd powiedzieć sąsiadom.

Kropka. EOT.

Temat do zamknięcia :P

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się klasyczny, do bólu konsolowy wygląd Dreama i Gamecube'a. X360, też ma coś w sobie właśnie z tej arcade'owej prostoty., aczkolwiek, fakt, że jeśli jakimś cudem dorobiłbym się dużego salonu z wielkim telewizorem to tam najbardziej pasowałaby PS trójka.

Z przenośnych tylko NDs Lite- naprawdę, w przeciwieństwie do strasznego poprzednika, śliczna rzecz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja tam uważam,że każdy z tych stacjonarnych nextgenów jest brzydki i niepraktyczny.Wolałbym coś w kształcie klasycznego segmentu w kolorze czarnym lub srebrnym.Nie było by problemu z wkomponowaniem tego w resztę gratów. :D moja konsola pasuje do salonu jak kwiatek do kożucha.Gdyby była taka możłiwośc,to wcisnąłbym to do kąta.Nie rzucało by się to w oczy i hałas byłby mniejszy.

 

Odnośnik do komentarza

IMO najładniejszy jest biały X360 ^_^ Oczywiście musi mieć zmieniony przedni panel - ten biały wygląda słabo - na wygląd z jakieś za(pipi)istej gierki.

 

PS3 mi się kompletnie nie podoba. Za gruba, zbyt przypomina chlebak i widać na niej obrzydliwy kurz. Wii wygląda fajnie, małe, zgrabne, ale jakoś mało czaderskie :twisted:

Odnośnik do komentarza

Najładniejszą konsolą jest zdecydowanie PS2 slim . Gamecube również daje radę . Chlebak za to jest najbrzydszą konsolą w historii i mam nadzieję że niedługo sony wypuści jakiś model ala slim bo na to coś produkowane obecnie patrzeć nie mogę . 100 euro mniej i bardziej klasyczny kształt - na to czekam :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Kiedy oni przestana projektowac konsole z wygladem statkow kosmicznych, klozetow i chlebakow? Takie PS3 czy XO WSTYD jest postawic w highendowym salonie. Mogliby zrobic z tego po prostu kolejny poziom do hi-fi, w koncu srednia gracza wynosi niby 23 lata a nie 4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...