Skocz do zawartości

Która konsola najładniejsza?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. PLAYSTATION 3

 

Bez wątpienia najładniejsza w mojej opinii. Błyszcząco czarna, po prostu miód. Ładnie wymyślone wkładanie płyt i od razu widać, że to porządnie przygotowany produkt. Poza tym, stoi i jest większe od X360, a jak jest większe i stoi to dostarcza więcej wrażeń (i to jest potwierdzone przez kobiety, pozdro Zeratul :P ).

 

2. Playstation 2 Slim

 

Również ładne. Małe i zgrabne. Konsola bardzo ładnie się prezentuje stojąc. W moim pokoju pasowała znakomicie, bardzo ładny design.

 

Natomiast najmniej z tych nowszych, to mi się X360 podoba. Konsola jest wręcz obrzydliwa. Zawsze powtarzam, że ta konsola wygląda jak kupa złomu i jest to również kupa złomu. Tylko gry trzymają mnie przy niej. U góry wystaje jakiś dysk twardy, ohyda, w PS3 jest to ładnie schowane. DVD wychodzi od niechcenia jakbym miał do czynienia z jakimś starym napędem CD gdzieś... z 1998 roku. Tandeta, nie podoba mi się kompletnie.

Widać że faworyzujesz sprzęt Sony. Co ty za bzdury piszesz cytat "stoi i jest większe od X360". Przeciez konsola MS moze byc w pionie i poziomie... ups chyba się dopiero teraz tego dowiedziałeś. przecież masz ten sprzęt, a może nie jak tak mało o nim wiesz he? ;):wub:

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza
1. PLAYSTATION 3

 

Bez wątpienia najładniejsza w mojej opinii. Błyszcząco czarna, po prostu miód. Ładnie wymyślone wkładanie płyt i od razu widać, że to porządnie przygotowany produkt. Poza tym, stoi i jest większe od X360, a jak jest większe i stoi to dostarcza więcej wrażeń (i to jest potwierdzone przez kobiety, pozdro Zeratul :P ).

 

2. Playstation 2 Slim

 

Również ładne. Małe i zgrabne. Konsola bardzo ładnie się prezentuje stojąc. W moim pokoju pasowała znakomicie, bardzo ładny design.

 

Natomiast najmniej z tych nowszych, to mi się X360 podoba. Konsola jest wręcz obrzydliwa. Zawsze powtarzam, że ta konsola wygląda jak kupa złomu i jest to również kupa złomu. Tylko gry trzymają mnie przy niej. U góry wystaje jakiś dysk twardy, ohyda, w PS3 jest to ładnie schowane. DVD wychodzi od niechcenia jakbym miał do czynienia z jakimś starym napędem CD gdzieś... z 1998 roku. Tandeta, nie podoba mi się kompletnie.

Widać że faworyzujesz sprzęt Sony. Co ty za bzdury piszesz cytat "stoi i jest większe od X360". Przeciez konsola MS moze byc w pionie i poziomie... ups chyba się dopiero teraz tego dowiedziałeś. przecież masz ten sprzęt, a może nie jak tak mało o nim wiesz he? ;):wub:

 

 

jesli chodzi o sam wyglada to PS3 chociaz moj x360 tez mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Bez wątpienia najładniejsza w mojej opinii. Błyszcząco czarna, po prostu miód. Ładnie wymyślone wkładanie płyt i od razu widać, że to porządnie przygotowany produkt. Poza tym, stoi i jest większe od X360, a jak jest większe i stoi to dostarcza więcej wrażeń (i to jest potwierdzone przez kobiety, pozdro Zeratul laugh.gif ).

 

Brolly bys obczail filmiki Zeratula(bo chyba "pozdro Zeratul" powinno byc dosc wymowne), a nie sie bezsensownie spinasz. :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

1. X360 Eltite

2. Dreamcast / PSone - design wg. mnie rewelacyjny!!

3. NDS Lite

4. PSP ( slim jest gorzej wykonany )

5. Nintendo 64

6. PS2 ( slim )

7. PS3

8. Saturn

9. PS2 ( wyglada jak kaloryfer, nie wiem co w tej konsoli jest ladnego... )

10. PSP Slim ( beznadziejnie wykonany, zle nalozony lakier, ktory odbija nie symetrycznie swiatlo )

11. NDS ( paskudztwo, ktore posiadam:D w dodatku niebieskie )

12. Yaroze

13. PSX ( jakie to brzydkie... niebieski wydany na niemcy w ogole paskudny!!

Odnośnik do komentarza

1: PS3 - najładniejsze ale tylko pół godziny po rozpakowaniu :) Te tony kurzu które się przyklejają i paluchy psują całe wrażenie. Już wolałbym dopłacić za wersję z plastikiem który odbija kurz (może kiedyś będzie coś takiego).

 

2: GameCube - prosta konstrukcja, a jaka piękna, srebrny najbardziej mi się podoba.

 

3: Xbox360 - zupełnie inny niż PS3, równie ładny i ciekawie skonstruowany. Duży plus za wymienny przód.

 

Odnośnik do komentarza
1: PS3 - najładniejsze ale tylko pół godziny po rozpakowaniu :) Te tony kurzu które się przyklejają i paluchy psują całe wrażenie. Już wolałbym dopłacić za wersję z plastikiem który odbija kurz (może kiedyś będzie coś takiego).

Na kurz mam dobry sposób... przecierać od czasu do czasu, zupełnie jak meble czy tv. A co do palców, nie wiem, może ty nosisz PS3 jak PSP, ale u mnie konsola stoi i nawet nie trzeba jej dotykac palcami jeżeli chcemy w coś zagrać (wszystko obsługuje się za pomocą pada) Więc moja PS3 wygląda tak jak po rozpakowaniu :)

 

1. PS3

2. PSP

3. Wii

 

pierwsza trójka

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
1: PS3 - najładniejsze ale tylko pół godziny po rozpakowaniu :) Te tony kurzu które się przyklejają i paluchy psują całe wrażenie. Już wolałbym dopłacić za wersję z plastikiem który odbija kurz (może kiedyś będzie coś takiego).

Na kurz mam dobry sposób... przecierać od czasu do czasu, zupełnie jak meble czy tv. A co do palców, nie wiem, może ty nosisz PS3 jak PSP, ale u mnie konsola stoi i nawet nie trzeba jej dotykac palcami jeżeli chcemy w coś zagrać (wszystko obsługuje się za pomocą pada) Więc moja PS3 wygląda tak jak po rozpakowaniu :)

 

1. PS3

2. PSP

3. Wii

 

pierwsza trójka

Kiedy zapowiadano PS3 w 2005 roku wiedzialem juz jaki plastik urzyty zostanie jako obudowa dla nowej maszynki Kena. Wygladala efektownie ,troche jednak wkurzalo mnie to, ze mnostwo bedzie na niej odciskow palcow, rys i mikrorys, dbam bowiem o kazdy sprzet i pragne aby byl w idealnym stanie. Kiedy juz jednak zakupilem konsole i zobaczylem PS3 na wlasne oczy wiem, ze koloru i materialu obudowy czwartego dziecka Kena nie zamienialbym na zadna inna! PS3 wyglada przecudownie nowoczesnie, jak wysokiej klasy urzadzenie w bogatym salonie! Moje PS3 dumnie stoi w moim pokoju, a kazdy kto wejdzie do pokoju zwraca na nie uwage i pyta - co to za supersprzęcik? ;)

Odnośnik do komentarza

PSX/PSOne - wyglądają jak duże popielniczki. I ten szary kolor w starych PSX-ach:/

PS2 - podobają mi sie żeberka, duże niebieskie logo PS2 i że tacka sie wysuwa;)

PS2 Slim - małe, cienkie, zgrabne :) najlepiej wygląda na leżąco. Przydałoby sie duże logo jak w grubej wersji i mogłaby być wysuwana tacka.

PS3 - rotfl... wielkie krowsko, wygląda jak stereotypowy mieszkaniec USA :lol: bardziej jak grill niż konsola. wsuwanie płyt jak w radiach samochodowych mi się nie podoba. Ale chociaż ładnie się świeci... dopóki nikt nie uświni paluchami.

X-box - chętnie bym go zabierał na ognisko jako siedzisko :P

X360 - najlepiej wygląda na stojąco. fajny wklęsły kształt. Ale ta konsola ma garba u góry :P no i kolor do bani (w elite może być)

Dreamcast - wygląda jak.... konsola :)

GC - kostka mi się nie podoba poprostu

PSP - najładniejsza kieszonsolka

DS - kojarzy mi się z puderniczką

 

 

1. PS2 slim

2. Dreamcast

3. PSP

Odnośnik do komentarza

Konsole Stacjonarne -> PS3 ! - Urzekła mnie "uroda" tej maszynki :)

Konsole Przenośne -> PSP - Ma swoją magię.

Pozostałe -

X-Box 360 - Ciekawa stylistyka ale jednak nie przemawia do mnie.

Wii - Nic specjalnego pudełko od zapałek x]

PS2 - Czarna nie jest jakaś specjalna ale wersja, którą posiadam (Satin Silver) jest piękna ten srebrny kolor znakomicie do niej pasuje.

X-Box - No Comment ;]

Odnośnik do komentarza

Moja lista prezentuje się tak:

 

1. Wii (małe, zgrabne, porty konsoli ładnie zasłonięte (oczywiście nie z tyłu) ).

2. GBA (Co za konsolowy wygląd! Najładniejszy i najwygodniejszy handheld ever!)

3. NDS Lite (Podobnie jak Wii, fajny design i równie zgrabny ;)).

4. Dreamcast (Taki, hmm.... konsolowy)

5. PSP (Trochę duży ale fajny design, choć dla mnie zbyt "szpanerski")

6. PS3 (Krowa jeśli chodzi o wielkość, ale wygląda jak sprzęt hi-tech, podobnie jak PSP jest to sprzęt do "szpanowania")

7. GCN (Dość ciekawie wygląda - mały, "przenośny";) a zarazem bardzo konsolowy )

8. X360 (Nieźle, dość zgrabnie wygląda, można wymieniać przedni panel)

 

dalsze miejsca to 9. N64, 10. PSX, 11. PS2 Slim, 12. Saturn, 13. PSone, 14. XBOX, 15. PS2

Odnośnik do komentarza

Śliczne jest PSP. Design, mega-kształt, od razu widać, że to niezły gadżecik.

PS3 to po prostu klasa sama w sobie, każdy, kto na nią spojrzy, wie, że to mały potwór.

NDS Lite urzeka mnie swoją urodą, prosty, lśniący, po złożeniu taki prostokątny.

No i na koniec PStwo, ładna, zgrabna, mała, a nadal PS2 :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...