Skocz do zawartości

Która konsola najładniejsza?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dreamcast ponad wszystkie stacjonarki :D

 

ale i tak najlepiej wyglada.... GBA !!!! (nie SP ;))

 

jest najbardziej konsolowy poprostu super maszynka (nie jestem obiektywny bo to jedna z moich ulubionych konsolek (teraz pogrywam na PSP w gry z GBA bo wiekrzosc z PSP mnie nudzi a taki Yoshi Island-miodzio :()

Odnośnik do komentarza

Ech trudny wybór. Jest tyle ładnych konsol (zarówno tych starych jak i nowych), że ciężko mi było się zdecydować na to, którą uznać za najładniejszą. Ale w końcu zdecydowałem się. Zacznę od tej najładniejszej.

 

1. Game Cube. Przede wszystkim uwagę zwraca nietypowy kształt obudowy tej konsoli przypominający nieco spłaszczoną kostkę. Płyty umieszczane są w niej pod klapą, co zawsze uważałem za lepsze rozwiązanie od wysuwanej szufladki. Bardzo podoba mi się front tej konsoli, na którym są gniazda do padów. Zwłaszcza fioletowe Game Cube'y robiły na mnie spore wrażenie. Niestety nigdy nie grałem na tej konsoli. Miałem okazję jedynie kilka razy podziwiać tę konsolę w sklepach. No i w gazetach.

 

2. Dreamcast. Zawsze uważałem jej wygląd za wzorowany na PSX'ie, tylko ładniejszy. Taka piękna, szara obudowa z klapą na płyty od razu kojarzy się z prawdziwą konsolą. Na niej także nie miałem nigdy okazji pograć. Na żywo widziałem ją tylko raz w sklepie, w gablotce. Nie zapomnę tego widoku.

 

3. PS One. Bardzo podoba mi się ta konsola przede wszystkim za swoje niewielkie rozmiary. Pozytywne wrażenie wywiera na mnie także swoim nieco zaokrąglonym kształtem oraz tym, że jest jaśniejsza od zwykłego PSX'a. Jest to najładniejsza konsola, na jakiej grałem.

 

4. PS2. Najładniejsza (zresztą jedyna stacjonarna) konsola, jaką mam. Bardzo podoba mi się w niej to, że można postawić ją zarówno poziomo, jak i pionowo. Była to jak wiadomo pierwsza konsola z takim bajerem. Do tego jeszcze charakterystyczne żeberka i kolorystyka (czarna z elementami niebieskiego), a także logo PS2 na obudowie sprawiają, że konsola ta jest niepowtarzalna pod względem wyglądu.

 

Oprócz tego bardzo podobają mi się te konsole: N64, Wii, NDS Lite, X-Box 360 i SNES

 

Wygląd pozostałych konsol albo robi na mnie zaledwie dobre wrażenie, albo w ogóle mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

1. PLAYSTATION 3

 

Bez wątpienia najładniejsza w mojej opinii. Błyszcząco czarna, po prostu miód. Ładnie wymyślone wkładanie płyt i od razu widać, że to porządnie przygotowany produkt. Poza tym, stoi i jest większe od X360, a jak jest większe i stoi to dostarcza więcej wrażeń (i to jest potwierdzone przez kobiety, pozdro Zeratul :) ).

 

2. Playstation 2 Slim

 

Również ładne. Małe i zgrabne. Konsola bardzo ładnie się prezentuje stojąc. W moim pokoju pasowała znakomicie, bardzo ładny design.

 

Natomiast najmniej z tych nowszych, to mi się X360 podoba. Konsola jest wręcz obrzydliwa. Zawsze powtarzam, że ta konsola wygląda jak kupa złomu i jest to również kupa złomu. Tylko gry trzymają mnie przy niej. U góry wystaje jakiś dysk twardy, ohyda, w PS3 jest to ładnie schowane. DVD wychodzi od niechcenia jakbym miał do czynienia z jakimś starym napędem CD gdzieś... z 1998 roku. Tandeta, nie podoba mi się kompletnie.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

zadna mi sie nie podoba z wygladu... zawsze jst cos w niej kiczoategolub infantylnego... chcialbym konsole ktora wyglada jka wysokuej kaly sprzet Hi-Fi...

z ekranem led... do tego raczej w ksztalie prostokatu... a juz na pewno nie z tymi cieciami, wystajacymi elementami i takie tam...

 

ps3 wydaje mi sie "najladniejsza" o ile stoji i jest skierowana logiem w strone patrzacego... ukrywajac dolna beznadziejnie brzydka czesc...

 

 

ogolnie zadna nie jest ladna... z stacjonarnych

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...