Skocz do zawartości

Która konsola najładniejsza?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z konsol stacjonarnych najbardziej urzeka mnie X360, ponieważ charakteryzują go symetryczne kształty, obojętnie, czy leży czy stoi, a poza tym nie widać kurzu :D PS3 też jest ładne i efektowne i doskonale wpasowuje się w design wielu odbiorników HD, ale niestety da mnie za łatwo ulega czynnikom zewnętrznym (kurz, paluchy, cokolwiek).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podobają mi się klasyczne kształty - PSX, DC.

Nowe konsole są strasznie brzydkie. PS3 wygląda jakby ktoś kawałek wyciął (tam gdzie się wsuwa płytę).

Ładne jest PSP, Wii.

Mój stary Xbox crystal nie dość, że zajmuje dużo miejsca to wygląda jak....Xkloc .

Oto mój ranking tego co mam lub miałem, wg wyglądu:

1. PSX

2. DC

3. PSP

4. GBA

5. PS2

6. DS lite

7. GB

8. GBC

9. PS3

10. SNES

11. Xbox

Odnośnik do komentarza

1. Wii

2. PS3

3. PSP

4. PS2

5 Gamecube

6 PS2 Slim

7 DS Lite

8 PSX

9 Xbox 360

10 Dreamcast

11 N64

.

.

.

.

.

-któreś tam miejsce na szarym końcu Xbox- jednym słowem kicz i najbardziej tandetny wygląd ze wszystkich konsol jakie kiedykolwiek widziałem, to już lepiej wygląda stary odtwarzacz VHS...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bede malo odkrywczy, ale uwazam PS3 za najladniejsza konsole. Nie ma sie tutaj nad czym rozwodzic. Po prostu nie wstyd jej trzymac pod tv jak znajomi przychodza, a nawet jak jest wlaczona to sunie chicho niczym mnich klasztorny po komnatach. Taki X juz za sam kolor odpada (chociaz wersja czarna Elite, juz bardziej wpada w oko), ale jej wartosc estetyczna i tak jest oslabiona przez klepsydropodobny ksztalt. Ni cholery nie wiadomo, jak lepiej sie prezentuje - na lezaco, czy stojaco? Dla mnie Wii to samo dno rankingu current-genow bo to co panowie disignerzy z Ninny zrobili to zakrawa o pomste do dzialu AGD. Psychodeliczny toster, nic ponadto. IMHO

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...