Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Standard dla Motorstorma. Jeżeli nie miało się wcześniej styczności poprzednią częścią pierwsze wrażenie jest dość nieciekawe.

 

btw.

http://www.gamezine.co.uk/news/game-types/...036;1259070.htm

możliwe że studio Evolution połączy siły z Liverpool - ci od WipEouta (czy oprócz jednego budynku oznacza to jakieś współne projekty?). Błotny WipEout, albo futurystyczny Motorstorm... brrr.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem cały festiwal, mam 90 złotych medali a reszta to srebra. Tych ostatnich nie mam zamiaru poprawieć na złoto ponieważ tyle razy ile miałem ochote rozpiepszyć pada to tylko ja wiem. Wiem też że ekipa która zrobiła MS2 czyli Evolution studio nie ma kompletnie zielonego pojęcia o tym jak programować sztuczną inteligencje. No bo jak wytłumaczyć fakt że przeciwnicy nie ścigają się z nami tylko cały czas teleportują się żeby być jak najbliżej naszego pojazdu. Teraz skupiam się tylko na wyścigach online.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam to co Kolega wyżej napisał... własnie zostało mi kilka wiscigów do konca a wszystko chce zaliczyc na złoto.. wiem szaleniec ze mnie :P.

Własnie po kilkugodzinnej walce zaliczyłem jeden z wyscigów level 8 na złoto .. wygrałem tylko 0.01 sekundy !!!! bo sie wysadziłem przed metą i w locie wyprzedziłem oszusta.. tak oszustka bo to co sie dzieja na levelu 8 to juz jest chamstwo... np.

dwa samochody na czolowych miejscach jadą przede mną i walczą miedzy sobą ale że był rozjazd, samochody te zostały RZESUNIĘTE na boki, nie skreciły, nawet bokiem nie zrobiły driftu.. po prostu zostały przesunięte na boki aby sie nie rozbiły. Od tego momętu zacząłem sie przygladać i okazało się takie cos wystepuje co chwile.. samochody są przesuwane na własciwy tor jak tylko im grozi "wypadek".

 

Ostanie wyscigi wygladaja tak ze jest dwóch , którzy musza być na czołowych miejscach i nawet w oczach znikają aby pojawic sie dalej. A reszta to przeszkadzajki dla gracza... sami sie rozbiaja tylko po to aby graczowi przeszkodzic a jak jakims cudem uda się ich ominąc to nagle z całą prędkościa walą ci w tyłek.

 

Jeszcze raz dodam... to jest chamstwo co zrobili goscie z Revolution.. fajna gra ale bez przeady.

Dalej walcze o złoto ale niewiem czy nerwowo wytrzymie :)

 

Odnośnik do komentarza

Gra prawie skończona kilka spostrzeżeń

 

Muszę się zgodzić jeżeli chodzi o AI pod koniec które wyprowadzi z równowagi każdego gracza . Są takie wyścigi których jestem prawie pewien nie da się wygrać jadąc nawet super poprawnie jedyne co może uratować gracza to szczęście.

Do tego czasami jadąc po prostej można się rozbić

 

I to jedyne wady tej gry reszta to miodek ...

online zero lagów wystarczy kilka sekund i już gramy

graficznie też spoko momentami świetnie ale zdarzają się słabsze levele jak ten z dema

polecam grać muddplugerami bo nie zwalniają w wodzie i są dość zwrotne

unikać ATV strasznie wywrotne, wolne

jest do gra dla każdego bo nie każdy musi mieć wszystko na złoto ale zarazem dla doświadczonych graczy którzy stawią czoło temu wyzwaniu no i jeszcze time trail dla ludzi o stalowych nerwach

gorąco polecam pacific rift

Edytowane przez fredybizkit
Odnośnik do komentarza

Zostało mi 5 złotek ale już mnie szlak trafia. Najbardziej mnie dobija ostatni do zaliczenia eliminator, a dokładniej na

Sugar Rush (tak to się pisze ? :) ) Mudplugerem, wysiadam na tym całkiem pad już dwa razy leciał i boję się, że 3 podejścia nie wytrzyma. Jakieś porady mile widziane :) Ogólnie ta trsa mi totalnie nie leży jest jeszcze jeden popier... wyścig race carem też wymiękam :(

Odnośnik do komentarza

Wpadło wczoraj te 5 złotek i mam komplet 96 :D Dawno mi żadna gra "wyścigowa" nie przyniosła tyle satysfakcji po zdobyciu

wszystkich "złotych medali" :D Sugar Rush jest POPIER.... grałem do upadłego. Co do wskazówek trzeba sobie rozkminić ultra optymalną trasę przejazdu, w miejscu gdzie jest hopa po tym jak wyjeżdżamy z 1 hangaru po ostrym zakręcie trzeba się dobrze wybić tak aby ściąć zakręt przez "zieleń" między drzewami. Jedziemy dalej, po tym jak wyjeżdżamy z kompleksu hangarów (gdzie zaczyna się już pole czciny cukrowej) spadając z góry trzeba "sciąć" zjazd z rampy tak by wylądować na pełnej pi.ździe na szutrze i dawaj przez pole trzciny. Po dopracowaniu tych odcinków było już trochę "łatwiej" :) co nie oznacza, że i tak trzeba mieć cholernie dużo szczęścia żeby to wygrać :) Po robocie zabieram się za ghosty (od nowa hardcora ale przynajmniej nie będą mi już uprzkrzać życia te pierd.... boty :) )

Odnośnik do komentarza
dokładnie tak jak mówisz a jeżeli chodzi o szczęście to ten pierwszy czasem o coś nie zahaczył ??

 

Nie jestem pewny ale jeśli chodzi o eliminatora to raczej tak, cisnołem ile wlezie i pare set metrów przed byłem drugi no ale cóż nie widziałem pierwszego typa więc cisnołem do końca i trochę się zdziwiłem gdy w okolicy miejsca gdzie stoi koparka wskoczyłem na 1 pozycję, a potem to już tylko: "O QR.WA JA PIERD.... NIE WIERZE, MUSZĘ SIĘ NAPIĆ CZEGOŚ (%%%) CO BY MI SIĘ RĘCE PRZESTAŁY TRZĄŚĆ Z NERWÓW" :D

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Taa... jedynkę mam całą zaliczoną na złoto, ale tu dzieją się dziwne rzeczy. Jeden wyścig chyba jechałem z 20 razy i w 95% przypadku jestem 2, po prostu nie mam pojęcia jak dojechać do mety na pierwszym miejscu. Oczywiście jadę tylko skrótami, żadnych wypadków.

 

Najdziwniejsze jest to, że z tydzień temu włączyłem grę i za pierwszy razem zaliczyłem dwa ostatnie wyścigi na złoto (pierwszy event). To jest cholernie niesprawiedliwe, aż odechciewa się grać.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Pieprzycie głupoty. Zaliczenie na złoto wszystkich tras nie jest trudne. Wystarczy przejechać bez wypadku i znać przynajmniej jeden skrót lub dany odcinek trasy. To wszystko. Jeśli te warunki są spełnione to na pół okrążenia przed metą będziemy pierwsi.

Hint: w niektórych miejscach wciskanie boost nie przynosi żadnego efektu. Na tej górzystej trasie po wyjeździe z jeziorka wszyscy cisną boost. Trzeba poczekać aż wyjedzie się na prostą i wtedy dodać gazu. Wygrałem tym sposobem siedem razy z rzędu wybierając mudplugger.

Odnośnik do komentarza

Według autorów Motorstorm'a patch powinien pojawić się wkrótce. Co będzie zawierać:

 

"Szczegóły pierwszego uaktualnienia:

 

Usunięto restrykcje kopiowania danych zapisu. Umożliwi to skopiowanie danych zapisu a potem odtworzenie ich w razie potrzeby, na tym samym koncie użytkownika na którym zostały utworzone (niezależnie czy będzie to ta sama konsola PLAYSTATION®3 czy nie).

 

Dodano obrazkowe przedstawienie postępu w grze przy zapisanych stanach grach. Ikona 'Kask MotorStorm' pojawia się na ekranie, gdy dokonywany jest istotny zapis danych. Jest to dodatek do migającego wskaźnika dostępu do dysku twardego gdy dokonywany jest zapis.

 

Zmiany w sposobie przechowywania danych przez grę. Te zmiany zabezpieczą przed uszkodzeniem danych zapisu.

 

Usterka pozwalająca graczom na nadużywanie systemu dopalania została usunięta. Ekipa programistyczna pracuje nad sprawdzeniem które czasy zostały uzyskane w ten sposób. Podjęte zostaną działania aby tablice liderów ponownie były godne zaufania.

 

Czasy z walki z czasem oraz informacje rankingowe, będą aktualizowane poprawnie dla wszystkich graczy. Wszystkie oczekujące czasy z walki z czasem będą procesowane systematycznie. Sieciowe informacje rankingowe powinny być wyświetlane poprawnie po udostępnieniu uaktualnienia.

 

Dodatkowe poprawki i udoskonalenia rozgrywki."

 

Źródło: www.motorstorm.com

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...