Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W jedynce problem miałem może z 3 biletami (na złoto oczywiście), a tu czasem w pierwszej trójce zajechać nie mogę, a co dopiero o złocie myśleć.

Wyścigi motorem vs big rigi to w ogóle komedia, przeciwnicy po prostu w ciebie wjeżdżają i siłą spychają z drogi. Zawsze jakimś niefartem wpadniesz na jakiś ukryty kamień, albo zepchnie cię jakiś randomowy kierowca.

Obiecałem sobie platynę wycisnąć; teraz mam 7 rangę i niewiele zostało do końca, ale nie wiem, czy dam radę.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

no jak nie wiesz czy dasz radę - ja mam platynę a jestem typowym casualem ;)

 

ogólnie festival to bajka przy online ;) kwestia obrania optymalnej trasy lub pojechania skrótem którego w samym festivalu nie można podpatrzeć bo komputerowi przeciwnicy nimi nie jeżdżą. prawdziwa walka jest dopiero na rank 4 w online - nie można sobie pozwolić na słabszy występ bo statystyki lecą na ryj - jeden przejazd pod koniec stawki (o co wcale nie trudno) trzeba odrabiać 5-6 wyścigami na minimum podium (a to już takie proste nie jest ;) ).

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ktoś może napisać coś więcej o tych mikroodznakach? akurat grę pożyczyłem koledze i nie mam jak sam tego zrobić :/

 

i czy te mikroodznaki automatycznie aktualizują się w przypadku gdy już mamy coś z nich zdobyte? (np. te powiązane z trophies)

 

no i najważniejsze:

Nie mogliśmy się doczekać, żeby opowiedzieć Wam o mnóstwie dodatków, nad którymi pracowaliśmy od momentu wypuszczenia gry pod koniec zeszłego roku, ale nie mogliśmy puścić na ich temat pary z ust aż do dnia dzisiejszego. Na dobry początek opowiem co nieco o zupełnie nowych Mikroodznakach do gry MotorStorm, które zostały włączone do najnowszego uaktualnienia do gry. To jednaj dopiero początek nowinek. Kolejnych kilka miesięcy będzie wspaniałym okresem dla wszystkich fanów gry MotorStorm!

w końcu :D dobrze że nie sprzedawałem tej gry, czekam na liczne DLC i mam nadzieję utopić grubą kasę w konkretnych dodatkach :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

(pipi) a ja właśnie miałem w piątek wymienić ta gierkę bo do tej pory się kurzyła. Ale teraz to sam nie wiem jak już tyle sie należała to jeszcze miesiąc do targów e3 wytrzyma. No to mi zabili klina sprzedawać czy nie sprzedawać oto jest pytanie ^_^

 

Edit: O ja Pierpipipi łatka ma sporo bo aż 415 mb. Mam nadzieje że to są podwaliny pod nowe trasy 8)

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

ja na pewnoe nie kupią tylko z powodu tej zapowiedzi,poczekam aż fizycznie dodatki będą na PS Store.

 

uczuliłem się na wypowiedzi ludzi związanych z developingiem na PS3-w zeszłym roku Evolution Studio obiecywało dodatki do Pacific Rift co tydzień i to w większości darmowe-minęło grubo ponad pół roku od premiery i nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

obadał ktoś już ten update?

- czy coś nowego wprowadza oprócz odznak? na przykład jakieś skiny do pojazdów?

- czy jak mam 100% w tej grze to mi się odznaki zaktualizują?

- co z tych odznak można wywnioskować - koleś na vip.motorstorm.com napisał że część odznak będzie do zdobycia przy okazji następnych aktualizacji - czy po ich nazwach można już czegoś się spodziewać?

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

nie wytrzymałem i zabrałem dzisiaj koledze pożyczoną grę, więc pozwolicie że sam sobie odpowiem ;) (może kogoś też to interesuje)

 

- czy coś nowego wprowadza oprócz odznak? na przykład jakieś skiny do pojazdów?
obadałem tak na szybko i parę rzeczy rzuciło mi się w oczy:

- sprawdziłem 4 klasy pojazdów i nowych skinów brak

- w online (grałem tylko kilka wyścigów ranked) nie gra się zawsze 2 okrążeń, teraz często się jedzie 3 okrążenia. niestety nie jest to uzależnione od długości trasy - 3 okrążenia jechałem zarówno na krótkich trasach co jedno kółko trwa bliżej minuty (np. Riptide), jak i długich (Razorback - ok. 1m45s ), z kolei miałem też wyścig na dwa okrążenia na Mudslide (która jest bardzo krótka). nie trafiłem na Badlands czy Collosus Canyon (które jedzie się ok. 2 minuty na okrążenie), ale mam nadzieje że nie zrobią jaj i nie będzie na nich 3-okrążeniowych wyścigów bo będzie wiało straszną nudą (już teraz na nich wieje...).

- po wyścigu online nie wywala od razu do menu (tego online'owego oczywiście), ale trafiamy do wspólnego lobby z którego można tylko wyjść lub podejrzeć statsy przeciwnika (chyba że ja czegoś nie widzę). może jest to przygotowanie pod wspólne lobby również do rankingowych wyścigów - fajnie by było żeby za każdym razem nie dobierało ludzi od nowa ale już z raz dobranymi dalej się grało...

- wynik pokazywany jest tylko dla pierwszych 8 graczy - nie ma suwaka żeby zobaczyć tych od 9-12 pozycji, pewnie to jakiś bug...

- możliwe że wprowadzono również wyścigi na jedno okrążenie - chyba wczoraj na oficjalnym forum ktoś się pytał czy wyścig na jedno okrążenie na Paradise Beach (czas przejazdu ok. 1m15s) to było zamierzone czy ktoś się pomylił...

- pora dnia wydaje się dobierać losowo - super, bo kocham wyścigi w MS: PR w wieczornych porach a tego zdecydowanie brakowało w online.

 

- czy jak mam 100% w tej grze to mi się odznaki zaktualizują?

tak, odznaki aktualizują się, aczkolwiek nie wszystkie. mając platynę napiło mi 21 na 40 odznak, ale niektóre odznaki które powinno mi nabić widocznie nie mieli jak tego zrobić (np. wygrana z przewagą minimum 15 sekund czy 10h online). dla pewności sprawdziłem też jak się je zdobywa - wygrana na hardcore wpadła, wygrana z przewagą 15s też - więc widocznie takie dane nie były nigdzie zapisywane więc nie mogli mi przyznać takiej odznaki...

- co z tych odznak można wywnioskować - koleś na vip.motorstorm.com napisał że część odznak będzie do zdobycia przy okazji następnych aktualizacji - czy po ich nazwach można już czegoś się spodziewać?
na razie można wywnioskować tyle, że jest sporo tymczasowo ukrytych ;) więc nie wiem czy są one do zdobycia już teraz czy będą możliwie wraz z kolejnymi DLC (oby). jest jednak cała lista z których kompletnie nie wiem co wynika (cała górna belka odznak - ta zielona), ale jedna mnie ciekawi - ikonka gór i napis "Monument Valley cośtam" - ktoś wie co to? tylko proszę nie mówcie że zdobywa się tą odznakę ze posiadanie save'a z pierwszej części, niech to będzie coś związanego z DLC z trasami z pierwszej części ;) (taki DLC mi się marzy - wszystkie trasy z jedynki za przyzwoitą kasę :) )

 

 

ogólnie moje zdanie na temat odznak jest negatywne - jest to nieistotny dodatek który dodatkowo przeszkadza jeśli jeździmy z chmurkami z PsnID nad pojazdami - zaśmieca za bardzo ekran. mam nadzieję że da się to wyłączyć - jak teraz nie dali takiej opcji (nie sprawdzałem) to mam nadzieję że dojdzie ona w jakimś patchu.

nie do końca podoba mi się też konieczność jechania 3 okrążeń - najlepsze w online było jechanie na maksa na krótkich trasach - przez 2 minuty adrenalina była na najwyższym poziomie, cała stawka zbita w odstępie max. 10 sekund, nie było miejsca na błąd :) teraz trzeba będzie inaczej rozkładać siły na wyścig i inaczej obierać taktykę - bo już 2 razy złapałem się że jechałem na 100% okrążenie 2/3, wpadając na metę z wybuchem, a tu zamiast "finish" widzę napis "last lap" i przeciwników znikających za winklem ;)

 

teraz czekam na porządne DLC i mam nadzieję kolejną porcję poprawek do tej wspaniałej gry :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
ale jedna mnie ciekawi - ikonka gór i napis "Monument Valley cośtam" - ktoś wie co to? tylko proszę nie mówcie że zdobywa się tą odznakę ze posiadanie save'a z pierwszej części, niech to będzie coś związanego z DLC z trasami z pierwszej części ;) (taki DLC mi się marzy - wszystkie trasy z jedynki za przyzwoitą kasę :) )

 

Mam save'a z Motorstorm 1 i odznakę dostałem, wynika z tego że jest powiązana z tym save'em.

 

dla pewności sprawdziłem też jak się je zdobywa - wygrana na hardcore wpadła, wygrana z przewagą 15s też - więc widocznie takie dane nie były nigdzie zapisywane więc nie mogli mi przyznać takiej odznaki...

 

Jechałeś tylko jeden wyścig free-play w trybie Hard czy przejechałeś wszystkie? Ja przejechałem kilka i odznaka mi nie wpadła :( Czy da się zmienić liczbę przeciwników na większą bo zawsze jadę przeciwko 11 innym?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Mam save'a z Motorstorm 1 i odznakę dostałem, wynika z tego że jest powiązana z tym save'em.

 

kurde a ja mam nawyk wyrzucania z dysku save'ów i patchy gier które już przeszedłem :(

 

Jechałeś tylko jeden wyścig free-play w trybie Hard czy przejechałeś wszystkie? Ja przejechałem kilka i odznaka mi nie wpadła :( Czy da się zmienić liczbę przeciwników na większą bo zawsze jadę przeciwko 11 innym?

 

jeden wyścig na jedno okrążenie we free play, ale na poziomie hardcore nie hard ;)

Odnośnik do komentarza

W czym problem ?

Update 416 MB jest dostępny od kilku dni, automatycznie zasysamy po włączeniu gry.

Free DLC w postaci 3 skórek czeka w PSS Store, kolejne co tydzień przez jeszcze 7 tygodni.

Ot i wszystkie nowości w temacie.

 

Moim skromnym zdaniem to Evolution poleciało po prostu w pręta.

Obiecano DLC po premierze, czekamy pół roku i dostajemy... skórki ważące 100 kilo.

Mam nadzieję, że jakieś większe konkrety w drodze, bo póki co zamiast obiecanego tortu (patrząc też na wsparcie jakie miał MS1) dostaliśmy cukierka.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie i gram w tego Motorstorm'a (z sześć tras zrobionych) i muszę powiedzieć, że jak na razie to kapa :( Bardziej mi podchodziły trasy z jedynki, (pustynia, błoto i gaz do dechy!). Odnoszę wrażenie, że coś chyba z fizyką przekombinowali, ATV jeździ się koszmarnie! :evil: Jak na razie zawód, czekam aż się ta gierka rozkręci (Eliminator na przykład daje radę).

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ATV w tej grze faktycznie ssie, chociaż patrząc na czasy to jest to super pojazd do wygrywania, z tym że niewiele osób ma ochotę masterować ten pojazd ;)

 

co do tras to pograj trochę - zmienisz zdanie ;) MS: PR ma to do siebie że rozkręca się zdecydowanie wolniej niż MS1, nie ma na dzień dobry strzała w pysk jaki był swego czasu w pierwszej części... a trasy w miarę poznawania wydają się coraz lepsze :)

 

jeszcze rada dla osób które grając online wkurzają się na te cholerne odznaki zasłaniające pół ekranu - jeśli nie chcecie ich widzieć u innych to nie włączajcie ich u siebie, zostawcie wszystkie sloty puste ;)

Odnośnik do komentarza

Masz rację, zresztą spodziewałem się, że będzie lepiej. Na razie nie będę rzucał nazwami bo nie znam, ale trasy żywiołu ognia i powietrza dają radę :) Co do ATV, uwielbiałem jeździć tym pojazdem w jedynce, tu niestety nie mam ochoty się męczyć - jadę sobie, jadę a tu mi nagle przód się podnosi, boost'uje a pojazd coraz bardziej ku pionowi zmierza, myślę WTF? albo raz ląduje soczystego hopka a innym razem spadam z metra i blow (toż to qtwa jakiś random jest!!).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...