Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Toż mówię, że sytuacja z pierwszą częścią jest nieporównywalna.

 

I wiesz? Ja mam dużo innych wydatków, a skoro teraz wychodzi mnóstwo, naprawdę mnóstwo tytułów i na dodatek producent raczy nas demem, które jest na poziomie jedynki, to bardzo mi przykro, ale ja np. nie kupię.

 

I założę się, że wielu ludzi zrobi podobnie jak ja.

 

W okresie wysypywania hitów, producent musi się nieźle napocić, żeby przekonać nas właśnie do tytułu X, a nie tytułu Y. Jak nie potrafi, to ja mu nie będę dawał szansy. Mam w czym wybierać, więc łaski mi nikt nie robi, że mi łaskawie za moje 60 Euro, sprzeda mission pack do jedynki.

 

Wierzyłem, tłumaczyłem po demku w QORE, ale to się nie różni niczym, więc ja nie będę łaskawie czekał aż mi producent za MOJE pieniądze pozwoli przekonać do następnej częsci.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

mam podobne zdanie co Jacobss - ja po zagraniu w demko uznałem,że nie będę wydać moich pieniędzy by się osobiście przekonać czy to byłstary build czy nie.Za dużo gier w tym okresie.

 

Wydawanie i publikowanie materiałów z wersji finalnych to przecież same plusy-nie rozumiem polityki Sony/Evolution Studio z tym demem.Weźmy na przykład ostatnie materiały z resistance2.Wątpiłem,że kupię ten tytuł w premierę,a ostatnie prezentacje pokazujące jak wygląda finalna wersja,która jest bardzo dopakowana graficznie w porównaniu do jedynki ,przekonały mnie do zakupu.Na bank łykam Resa2 za kilka tygodni :)

Odnośnik do komentarza
Niestety, ale to wina Sony, bo Evolution Studio, należy już teraz do Sony. Ech, pamiętam te gadki "jedynka, już prawie render osiągnęła", a "dwójka to już na pewno osiągnie". <_<

 

Gdzie kamera w motorze z kasku do cholery?

 

kamery z kasu w motorach im nigdy nie zapomną!!jak oni mogli tego nie dać,brak replayów również jest głupotą(choć nieśmiało się mówi ,że w fullu jednak będzie ta opcja).

 

Dwójka wyglądała by ładniej gdyby chodziła na ulepszonym silniku z jedynki.Choć to było nie raz wspominane w tym temacie to przypomnę raz jeszcze,że M2 chodzi na całkowicie nowym silniku graficznym.Zmiana silnika graficznego była spowodowana faktem ,że chciano w M2 koniecznie umieścić split-screen a wg Evolution Studio stary engine na to nie pozwalał.Idę o zakład,że polepszony engine z jedynki zmiażdżyłby graficznie tą część

Odnośnik do komentarza

Myślę to samo co wyżej. Grałem w demo MS - kupiłem i okazało się takie samo więc i będzie także tutaj. Dlatego podziękuję.

 

Co mogłoby mnie przekonać:

 

1. Super grafa

2. Dobre demo

3. Replaye które można oglądać poza grą jako filmiki

4. Własna muza podczas jazdy

5. Dobra obsługa żyroskopów

 

Czy to do cholery takie trudne? A mogę się założyć że przez te szczegóły kupiłoby grę przynajmniej 2x tyle użytkowników a tak nadal szukam jakiejś fajnej arcadowej rajdówki do wspólnych ścigałek z kumplami na multi

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza

Coż ale takie były oczekiwania i coś takiego dobra gra powinna mieć - a to że nie ma w innych nie jest podstawą do niekupienia jej:) Gra musi czyms przyciągać i się wyróżniać.

 

Problem tkwi w tym że wszystko jest "PODOBNO" Po to powinno właśnie być demo- demo lipa = gra lipa, ile bym gier kupił gdyby były dema eh.. Np. UT3, Rock Band, GT5 Prologue i kilka innych .

 

Raz kupiłem grę bo polecili mi ludzie z tego forum + dobre recki gra dostała - FIGHT NIGHT ROUND3 i co? Gra jest prymitywna - okładanie się tylko jak głupi. Gra fajna ale na 3 wieczory max. Kariera zawodnika to poprostu okładanie się pokolei z innymi bokserami. Nawet kumplom się znudziło - pograłem tydzień i wróciłem do SC 4

Odnośnik do komentarza

O czym Wy pie..licie ?? Ktoś widzał demo i już widział wszystko... ?? Kto Wam każe kupować w dniu premiery albo składać preordery ??

 

Ja nie wiem jak naprawde będzie ta gra wyglądać i jaki poziom gameplayu będzie reprezentować, dlatego poczekam sobie spokojnie na premierkę, poczytam recki w zaufanej prasie, zagram w MM czy innym kołchozie i wtedy zadecyduję o zakupie !

Pamiętajcie, że jak się ktoś śpieszy to so się diabeł cieszy - jak mawiała moja babcia hehe.

 

Jestem wogóle ciekaw skąd się wzieły te foki z którymi porównywano demo, te z lepszymi teksturami i bogatszymi w szczegóły (elementy, roślinność) trasami. Czyżby wycieli te "niepotrzebne dodatki" bo split nie domagał ?? Nie sądzę... Myślę że gierka "da radę", jednak z decyzją wstrzymam się przynajmniej do dnia premiery :)

 

@muadib83

 

Widzę że kupujesz same "dobre" gry, znaczy się ogólnie uznane hity ? No to współczuję... Ja staram się kupować gry które mnie interesują, nie muszą ocenami poszczególnych aspektów gry oscylować w przedziale 9-10 pkt (muza, grafa, miód), ważne by mnie ciekawiły. Np Dynasty Warriors (jeszcze za czasów ps2) lub God Hand, gry mocno średnie jedak pasują mi te klimaty i dlatego zdecydowałem sie na jej zakup. Zresztą o gustach się nie dyskutuje, ważne by je wogóle mieć...

Odnośnik do komentarza

CIekawe jak się dowiesz jaki jest MS2 Full dopóki jej nie kupisz? Może jakieś czary znasz albo czekasz na demko nr 2? Mnie interesują wszystkie dobre gry - Nie mam jakiejś fajnej rajdówki takiej arcadowej dobrej w multi - poważnie myślałem o MS2 ale twórcy postarali się aby poszukał gdzie indziej:D

 

Granie w MM hmm niewiele na tym sprawdzisz no chyba że będziesz tam "chwile" stał i grał - to moze i dobry motyw, ale ja nie mam w mieście MM więc demko pokazało dla mnie jaka jest gra = słaba. Jaka tam będzie w reckach to na to leję, mnie twórca gry olał więc kij mu w oko.

 

Ok Dynasty Warriors = slasher , nie lepiej zagrać w NG:Sigma, HS niedługo - NG 2, GOW3 i kilka innych? Jeśli ktoś całe dnie tylko gra i to jego całe życie to pewnie bierze co leci jak ma kasę na to - ale dla mnie musi gra być lepsza niż inna forma rozrywki. Zamiast np grać w średnią grę wolę obejrzeć dobry film czy pójść pograć w nogę czy przejść się gdzieś z kumplami. Każde demo które było dobre to full gra też taka była. Kiedy demo było syf taka też była pełna gra.

 

A jakie kupiłem?

1. MGS4 ---- Najlepsza Fabuła, gra wielogatunkowa

2. COD4 ---- Najlepszy FPS, także multi

3. Civilization Rev ----- Najlepsza strategia

4. Soul Calibur 4 ---- Najlepsze mordobicie

5. Tekken 5DR ---- Taniocha (wcześniej nie było nic lepszego)

6. Guitar Hero --- najlepszy casual

7. Heavenly Sword --- Najlepszy slasher w połączeniu z fajną fabułą

8. GT HD - darmowa ale super:)

 

+ Fallout 3, Wipeout hd zakupię do końca roku (jeszcze Fallouta 3 zobaczymy po demku/reckach)

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza
Kiedy demo było syf taka też była pełna gra.

:o niesamowite a jak do tego doszedłeś ?? (w sensie, bo ty kupujesz TYLKO "DOBRE" gry).

Powiem to wprost, trzeba być niezłym antynerdem by myśleć że wszystko tu jest takie proste.

Szukasz możliwie najlepszych tytułów, a prawda jest taka że zazwyczaj najlepsze tytuły są zakryte, w twoich kategoriach ja bym się załamał, ale co tam ważne że jesteś szczęśliwy w to w co grasz, prawda ?.

 

W sumie wstydem się przyznać ..... Nie kupiłem nigdy MS XD, zasanawiam się ostro nad sequelem, ale może lepiej jednak naprawić błąd i zacząć od piaskowej jedynki ?.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, trailer super się prezentuje. Na temat dema nie będę się wypowiadać, bo temat już chyba został wyczerpany. Nie mam zamiaru oceniać tej gry po demie. Poczekajmy do premiery i wszystko się wyjaśni. Ja raczej nowego MS kupię, bo pierwszej części nie mam, a byłem na nią strasznie napalony. PS3 kupiłem dopiero w lipcu, a wiedziałem, że nowa odsłona MS stosunkowo niedługo się pojawi, dlatego odpuściłem sobie jedynkę. Bo po co była by mi pierwsza część skoro za kilka miesięcy będę grał już tylko w drugą? Dlatego też poważnie myślę o zakupie MS: PR. Weźcie też pod uwagę też to, że będzie split-screen, czyli spora dawka frajdy.

Na ign.com można obejrzeć parę nowych gameplay'ów. Oto link: http://media.ps3.ign.com/media/965/965107/vids_1.html

Edytowane przez Matt90
Odnośnik do komentarza
Zakładam, że gameplaye na IGN są z dosyć nowej wersji. Jeśli tak to... kiła.

Polecam ten filmik: http://ps3.ign.com/dor/objects/965107/moto...inGodSpire.html

Widać na nim wyraźnie, że trasa wygląda tutaj nie jak na trailerach i gameplayach z targów a jak w naszym demie :(

Emciu nie srajmy ogniem i wstrzymajmy się ze spekulacjami do premiery. Szczerze wierzę w ludzi z Evo i mam nadzieję, że mylisz się w swoich przypuszczeniach. Jak już się przekonaliśmy przy premierze pierwszego MS'a, ludzie ci znają się na ostatnich szlifach i myślę, że będąc pod presją utraty najwyższego stołka, zaskoczą nas bardzo miło i będziemy cieszyć michy jak małe dzieci w piaskownicy. :)

Odnośnik do komentarza
Polecam ten filmik: http://ps3.ign.com/dor/objects/965107/moto...inGodSpire.html

Widać na nim wyraźnie, że trasa wygląda tutaj nie jak na trailerach i gameplayach z targów a jak w naszym demie :(

Z tym się nie zgodzę. Myślę, że wydaje Ci się tak tylko przez tą ciemną porę dnia w grze. Po prostu mało widać z powodu słabego oświetlenia. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem napisu, że demo nie reprezentuje jakości finalnego produktu, więc jestem przerażony xD. Demo demem, poczekam na video recenzję pełnej wersji na gametrailers. Denerwuje mnie w demie brak czucia pojazdu, zastanawiałem się czy ja w ogóle nim steruje, boost wygląda jak szarpiąca animacja, ale tłumaczę sobie, że to się zmieni i boost będzie wyglądał jak należy tak samo jak uczucie prędkości. Pożyjemy i zobaczymy.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
Tu nie ma co się wydawać... spójrz na fragment przed pierwszym dużym wyskokiem. Ta szczelina między skałami jest goła (jak w naszym demie) a na trailerach i gameplayach z targów jest zarośnieta. Podobnie dalsze fragmenty trasy. Tu jest tyle drzew i roślin jak w demie, czyli ZNACZNIE mniej niz na targach i trailerach.

A możesz mi wytłumaczyć jedną kwestię? Jak ten film ma się to do przyszłego, finalnego kodu? :huh: Objaśnij mi to, bo jakoś nie widzę związku.

Odnośnik do komentarza

Nie filozofuj tyle ;)

Na poprzedniej stronie, gdzie dałem link to filmiku napisałem:

"Zakładam, że gameplaye na IGN są z dosyć nowej wersji."

Nie znaczy to, ze są z nowej wersji... ale tak zakładam :P Przy czym mam podstawy ku temu, aby tak twierdzic. Nie ma tam żadnych napisów, że to beta or sth, a trasa już na filmiku z niby pre-alphy 40% wyglądała o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...