Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wyglądało jakościowo demo w Qore, ale obawiam się że demo w PSS będzie tym samym, które dostaliśmy dzięki rozsyłanym kodom...

Tak bardzo zależy im na słabej sprzedaży MS: PR? Najnowsza wersje prezentuje się znacznie lepiej, można o tym wyczytać na kilku serwisach.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze w demo nie gralem ( sciaga sie, 59% ), ale jesli naprawde z ta grafika jest tak zle to sie zastanawiam czy do premiery sie cos zmieni.

nie jest tak źle- po prostu poziom graficzny demka odbiega od tego co widziany w każdym trailerze i na gameplayach z targów.To swojego czasu spowodowało dyskusje czy te demko to ,aż tak stary build gry czy poczyniono cięcia w oprawie by gra była płynna

Odnośnik do komentarza

o dwa oczka niżej-nie ma genialnego błotka,błotko nie przykleja się do ekranu(i z tego co widzę w fullu dalej będzie z tym krucho),wyblakłe kolory i gorszej jakości tekstury.Na plus troszkę lepiej wykonane samochody i większa widoczność

 

oczywiście to ocena po demku.Full może całkowicie inaczej wyglądać więc tak na prawdę takie porównanie może się bardzo mijać z prawdą

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

IMO pierwszy MS mi sie nie podobal. IMO byl nudny, ale podobalo mi sie wlasnie w nim stworzenie wyscigow w kanionach itd. To byla jedna rzecz ktora mi sie generalnie podobala w tej grze. Szanuje zdanie ludzi, ktorzy sie zachwycali ta gra, ja tego samego w niej nie znalazlem. Zagralem dzis w Pacific Rift i moim zdaniem jest to jeszcze slabsza odslona. Przynajmniej plansza ktora zapodali w demie ssie na maksa, brak blota i brudu. Juz Pure mi sie po demie bardziej podobal. Ogolnie po raz kolejny duze rozczarowanie...

 

Odnośnik do komentarza

Porównajcie sobie grafikę w demie do wersji z TGS. Wyraźnie widać że jest lepiej więc nie ma się o co martwić, zwłaszcza że z MS1 była taka sama sytuacja :good:

 

Zgadzam się z pawłem_k. Zrobienie dema to nie takie hop siup jak się niektórym wydaje i pochłania cenny czas który można/powinno się wykorzystać na właściwy deweloping.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Zeratulem. Pure zrobil na mnie o wiele wieksze wrazenie. Graficznie ten motorstorm naprawde jest sredni, jednak mam nadzieje ze bedzie tak samo jak z poprzednikiem i pokaza nam przy pelnej wersji prawdziwa grafike tej odslony. Ciekawy tez jestem jak grafika bedzie sie prezentowac grajac na 4 graczy.

Jednak sama grafika czlowiek nie zyje. Mam duze ale do prowadzenia pojazdami. Podobnie bylo w jedynce. Nie wiem jak wy, ale te samochody sa strasznie ociezale, jeszcze motorem da sie jakos prowadzic.

Poziom trudnosci dla nowicjusza to jest jakies nieporozumienie. Jeden wypadek podczas wyscigu i juz zajmujemy 16 lokate. Ostro. Nie gralem w poprzednia czesc ( tylko w demo ) i tam poziom trudnosci byl tak samo trudny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Poziom trudnosci dla nowicjusza to jest jakies nieporozumienie. Jeden wypadek podczas wyscigu i juz zajmujemy 16 lokate. Ostro. Nie gralem w poprzednia czesc ( tylko w demo ) i tam poziom trudnosci byl tak samo trudny.

Eee no chyba nie będzie tak źle. Gram w jedynkę i spadając na ostatnie miejsce nie oznacza przegranej.

 

Poza tym nie skreslajcie MS2 po demie. Przecież o jedynce też w pewnym momencie pisali, że jest średni a ostatnie szlify bardzo podniosły poziom gry.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...