Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam bardzo podoba sie nowy motorstorm i z niecierpliwościa czekam na premiere.

Tylko chciałbym zeby poziom trudnosci jeszcze podnieśli bo wtedy frajda z zajmowania 1 miejca bedzie jeszcze wieksza ^_^

I oczywiście wyeliminuje to słabszych graczy z czego bym bardzo sie cieszył :D

 

Z mojej strony pieniązki już czekaja na kuriera 8)

 

Napewno z niektórymi spotkam sie online

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Szczerze? Na tym filmiku gra wyglada prawie tak samo jak demo na pss. Jedyna zauwazalna roznica na filmiku w takiej rozdzielczosci jest wzbogacona o kilka gatunkow drzew i krzewow flora tropikalnej wyspy na ktorej odbywaja sie wyscigi. Tekstura podloza nadal jest rozmyta, kolory jakies takie malo zywe, a cala rozgrywka wydaje sie byc malo emocjonujaca.

 

PS: Blotko wyglada juz troche lepiej^^

Odnośnik do komentarza
Mi tam bardzo podoba sie nowy motorstorm i z niecierpliwościa czekam na premiere.

Tylko chciałbym zeby poziom trudnosci jeszcze podnieśli bo wtedy frajda z zajmowania 1 miejca bedzie jeszcze wieksza ^_^

I oczywiście wyeliminuje to słabszych graczy z czego bym bardzo sie cieszył :D

 

Z mojej strony pieniązki już czekaja na kuriera 8)

 

Napewno z niektórymi spotkam sie online

 

 

 

Taaak bo jedynka była łatwiutka... ;) (ironia)

 

Zrobią grę bardzo, bardzo ale to bardzo trudną, kupa ludzi kupi tę grę i chwile potem odłozy ją na półkę a ty sam jeden będziesz szalał na serwerach, bo inni dawno położą laskę na tej grze hehe.

 

Akurat jedynka była dobrze wywazona, a pod koniec wręcz hardkorowa.

 

Ps. Kurna martwi mnie jedynie ślizganie się tych wszystkich wozów z gameplaya, faktycznie wygląda to trochę nie teges.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem...

Wszyscy tylko narzekają. Po pierwsze, uczucie prędkości. Jak dala mnie nawet monster truck ciągnie aż miło, co dopiero inne pojazdy. Sterowność też mi się podoba. I czemu nikt (chyba) nie wspomniał o za******ej kamerze?

Też uważam, że to głupio dawać demo z bety tuż przed premierą, że podłoże nie to, ale rozgrywka sprawia przyjemność, a dla mnie to przede wszystkim się liczy :yes:

Odnośnik do komentarza
Mi tam bardzo podoba sie nowy motorstorm i z niecierpliwościa czekam na premiere.

Tylko chciałbym zeby poziom trudnosci jeszcze podnieśli bo wtedy frajda z zajmowania 1 miejca bedzie jeszcze wieksza ^_^

I oczywiście wyeliminuje to słabszych graczy z czego bym bardzo sie cieszył :D

 

Z mojej strony pieniązki już czekaja na kuriera 8)

 

Napewno z niektórymi spotkam sie online

 

 

 

Taaak bo jedynka była łatwiutka... ;) (ironia)

 

Zrobią grę bardzo, bardzo ale to bardzo trudną, kupa ludzi kupi tę grę i chwile potem odłozy ją na półkę a ty sam jeden będziesz szalał na serwerach, bo inni dawno położą laskę na tej grze hehe.

 

Akurat jedynka była dobrze wywazona, a pod koniec wręcz hardkorowa.

 

Ps. Kurna martwi mnie jedynie ślizganie się tych wszystkich wozów z gameplaya, faktycznie wygląda to trochę nie teges.

 

Łebi a a pamietasz jak na poczatku kazdy był dobry na swój sposób :>

 

Chciałbym zeby zobili bardzo trudna gre która pod koniec jej ukonczenia daje pełna satysfakcje z przyjechania wyscigu na 1 pozycji .

 

A w online i tak zostana tylko najwytrwalsi po kilku miesiacach i wtedy sie zacznie prawdziwa zabawa.

 

Mam nadzieje ze jak najwiecej polaków bedzie mozna spotkac na serwerach po premierze gry 8)

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

No i mamy dwie pierwsze oceny

 

IGN 8.3

IGN UK 8.8

http://ps3.ign.com/articles/921/921015p2.html

 

8.5 Presentation

The festival theme remains but all of the issues from MotorStorm – painful loading times, the clunky ticket system and so on – have all been refined to create a much slicker overall experience.

 

9.0 Graphics

MotorStorm demonstrated the potential of PlayStation 3 superbly and Pacific Rift is no slouch either. Bursting with detail and colour, it runs smoothly and the sensation of speed is awesome.

 

8.0 Sound

The chest-rattling growl of nitro-charged engines is as intoxicating as ever and the edge-of-seat action is complimented by a suitably – and by that we mean predictable – rawk soundtrack.

 

8.5 Gameplay

There little difference between how Pacific Rift and the original MotorStorm plays, but that’s no bad thing considering the first game was such fun.

 

8.0 Lasting Appeal

This is bare-bones racing so you’ll see pretty much everything the game has to offer in a matter of hours, but add in the on- and offline multiplayer it’ll keep you going until the first DLC hits PSN.

 

8.8

Great OVERALL

 

Tak jak mówiłem, świetna grafika :) Tytuł obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza

Właśnie.... po videorecenzji widać, że gra wygląda rewelacyjnie ale.. z jakiegoś powodu trasa z dema wygląda w fullu jak w demie (czyli jest biedniejsza niż na trailerach itd). Widać to na fragmencie, gdzie koleś robi checkpointy motorem. Jest to dla mnie dosyć niezrozumiałe, szczególnie, że reszta tras zawiera masę szczegółów i obiektów...

 

Tak czy inaczej, nie moge doczekać sie premiery :twisted:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Mam betkę (kolega udostępnił :P) i ściąga mi się demko, dam znać jak co wygląda potem. Ofkoz jeśłi to o tą betę chodzi którą mam :).

-_-'

każdy juz grał w tą bete/demo, to jest staaaara wersja gry

 

Ale ocena IGN cieszy, teraz tylko czekam jak MS2 pojawi się w ofercie jakiegoś sklepu.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

O ile pamiętam to ekipa która pracuje nad motorstorm zapewniała, że druga część będzie znacznie odbiegać graficznie oczywiście na plus.

Takie słowa padły mniej wiecej 2 lata temu, powód był taki, że ps3 nie była jeszcze w pełni okiełznana itd. Druga część miała wyglądać lepiej niż Render.

Nie żebym się czepiał, ale widać jak działa maszyna marketingowa. Mineły 2 lata i co mamy? Graficznie podobnie jak jedynka, czasem lepiej jak i gorzej. Bynajmniej nie widać skoku jakościowego. Również w kwesti płynność 60 fps by się zdało. Tak ajk przy każdych dobrych wyścigach.

 

Przypomnijcie sobie tamten okres, jak pisaliśmy" jeżeli na samym początku premiery ps3 gry wyglądają tak jak motorstorm to jaki szok będzie za kilka lat"

 

Tylko te kilka lat to może nie dwa lateczka? Jak nie dwa to w końcu ile? ile czasu mam czekać na płynną 60 fps animację i grafikę która wgniata w glebe.

Edytowane przez mobie
Odnośnik do komentarza

nie wiem w ilu klatach chodzi M2 ale z recenzji wynika,że chodzi mega płynnie.M2 nie wygląda znacząco lepiej od jedynki bo chodzi na nowym enginie ,który był pisany od początku ,a jego głównym zadaniem było udźwignięcie wyścigów dla 4 graczy na jednym tv.Idę o zakład ,że jakby M2 chodził na ulepszonym silniku z M1 wyglądałby o wiele ładniej.

 

Imsomniac od początku jedzie na 1 silniku i co....Resistance był ładny,Ratchet już dokładał lepsze tekstury i HDR,a Resistance 2 nie dość,że przerzuca jeszcze więcej obiektów na ekranie to ma realtimowe cieniowanie.To jest zaleta dopracowania jednego silnika.A i tak wg mnie obecnie najlepszym silnikiem graficznym na PS3 dysponuje Naughty Dog-nie trzeba gry instalować,wszystko doczytuje się w locie,brak loadingów,genialne tesktury,płynna animacja.Aż strach jak będzie wyglądać ich następna gra

 

Oczywiście trzeba brać pod poprawkę fakt,ze nie każde studio developerskie jest tak samo zdolne.

 

Full HD i 60fps- Wipeout HD i GT5P

720p i 30fps za to gra wygląda jak render - lutowy Killzone2 :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

http://ps3.ign.com/articles/921/921369p3.html

 

Na IGN dali 8.3 co jest maksymalną porażka... Jeśli MS2 to dopakowana jedynka w innej lokacji z podwojoną zawartością, a oni dają ocenę o pół oczka niżej, to ja już zupełnie nie rozumiem czym się kierują oceniając grę... W jedynce chyba ogólnie narzekali na brak splita i małą ilość tras. Evo poprawili to, nawet z nawiązką i proszę, jest gorzej. Z resztą sama treść recki pozostawia dużo do życzenia, skupia się na narzekaniu, a opis ważniejszych elementów gry, jak np. online zamyka w 2-3 zdaniach; ooo jest online, fajnie, ale jak chciałbym się wreszcie dowiedzieć na ile graczy 12 czy 16 lub czy można grać po splicie online to się już nie dowiem. Coś jak z rekami Warhawka gdzie recenzenci czasami nawet nie wypominali o splicie, bo po co...

 

"Ostatnim razem" tzn. w jedynce były rankowane i nierankowane wyścigi? Bo jakoś nie kojarzę...

Edytowane przez JackFrost
Odnośnik do komentarza

Musisz się niestety przyzwyczaić do tego, że recenzje są bardzo częste niesprawiedliwe (nie oceny, bo te zawsze będą subiektywne), czyli że nie wymieniają w nich wszystkich cech (i tych dobrych i tych złych). Czasem jest nawet tak, że redaktorzy ze względu na krótki okres czasu, nie przechodzą gry do końca, a wystawiają reckę, która zawyża o tysiącach graczy.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem od dłuższego czasu IGN z USA nie jest powiedzmy bezstronnym serwisem wiec w moich oczach juz pewien czas temu stracili zaufanie i nie przejmuje sie ich ocenami.

Bo przeczytaniu ich recki i obejrzeniu IGN UK coś mi sie wydaje ze oni jeszcze nie dostali wersji z online dlatego tak mało na ten temat pisza.

 

Tak naprawde nie ma co sie przejmować bo moim zdaniem demko naprawde daje rade pod wzgledem adrenaliny i presji wyninku.

na około 10 wyscigów tylko 4 razy byłem pierwszy a moterem to masakra jak przeciwnicy cie atakuja, co szczerze mi sie podoba ^_^

 

Jeśli dadza mi dopakowana 1 to bede w 7 niebie. Bo po co zmieniać to co było genialne? 8)

Odnośnik do komentarza

Przed chwila udało mi się wreszcie zagrać w demo. I miło się rozczarowałem bo grafika jest świetna wbrew temu co niektórzy pisali. Tylko raz zoomie kamery po wypadku zauważyłem słabą jakość tekstury podłoża a tak poza tym to wypas! Więc skoro obecna wersja prezentuje się o wiele lepiej to ja nie mam pytań i kupuję w ciemno! Podoba mi się poprawiony model jazdy i że to w dalszym ciągu jest stary dobry Motorstorm :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...