Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Dużo pudełek, cyfrowych nie kupujesz? U mnie to wyglada: 4 pudełka i ze 30 cyfrowych:/

 

Po co kupować cyfrowo gry, które są dostępne w boxach? Ja generalnie kupuje głownie indie, które rzadko mają wydanie retailowe albo ewenutalnie jakąś gierke, którą lepiej miec na dysku żeby odpalić na kilka partyjek bez żonglowaniem płyt. Ale tak to bez sens wydasz np na takiego Mad Maxa 50zł na promocji i masz crapa na stałe a tak to kupisz w pudełku za tyle, pograsz i sprzedasz. 

 

Okens całkiem fajna kolekcja chociaż połowe gier bym wyj.ebał bo się do niczego nie nadają, ale za Persone, Yakuze, Nier i Dooma dam plusika. Tylko lepiej powiedz mi gdzie jest Bloodborne. 

Odnośnik do komentarza

Po co kupować cyfrowo gry, które są dostępne w boxach? Ja generalnie kupuje głownie indie, które rzadko mają wydanie retailowe albo ewenutalnie jakąś gierke, którą lepiej miec na dysku żeby odpalić na kilka partyjek bez żonglowaniem płyt. Ale tak to bez sens wydasz np na takiego Mad Maxa 50zł na promocji i masz crapa na stałe a tak to kupisz w pudełku za tyle, pograsz i sprzedasz.

Nim kupiłem PS4, siedziałem na PC - tutaj w ogóle nie miałem szacunku do gier:) i wszystko łykam w cyfrze: zresztą większość pudełek jest bezużyteczna, bo i tak wymaga klienta Steam/Uplay i aktywacji.

Co prawda gier nie można sprzedać, ale na PC ceny są czasem śmiesznie niskie, no i czasem patche po czasie, zmieniają grę na korzyść - zawsze można wrócić do jakiejś gry, która już nie jest "early acces".

A jak z grami na PS4? Planuję kupić tylko te dobre gry w pudełku, reszta w cyfrze, w tym multum remasterów. Właśnie, ostatnio patrzyłem na biblioteczkę PS3 i wszystko poza Shadows of Damned, Buzz, RDR, Motorstorm, Blur, RockBand - można ograć w lepszej wersji na PS4 (z czego i tu jest nowszy Rock Band czy Mortal).

Prócz tego wygoda, o której wspomniałeś - na PS4 cała płyta (i po 60GB), zgrywa się na dysk konsoli - trochę to bezsensu. Poza żonglowaniem - niepotrzebne miejsce zajęte.

Nie wiemy, jak to będzie wyglądało na PS5, ale dzisiaj wiele gier jest w opcji cross-buy. Mam na PS4 darmowe Hotline Miami, które kiedyś kupiłem na Vitę, albo PS3, Escape Plan, czy Sound Shapes.

Konto PSN mam od lat i trochę tu gier nazbierałem. A czasem naprawdę można się nieźle obłowić.

Wiem długi post, ale wkleję na koniec przykładowe ceny, jakie udało mi się wyrwać w cyfrze:

inFamous: First Light 25,00

Tearaway Unfolded 24,60

Podróż Edycja Kolekcjonerska 26,40

Dead Nation: Apocalypse Edition 21,00

Final Fantasy XV 57,80

Armikrog 16,50

Need for Speed Rivals 25,10

Abzû 33,00

Fallout 4 69,00

Znam rynek gierek na PC, jak i te wszelkie kradzione klucze z G2A i i takiego Armikroga za tyle nawet tu nie było, czy Abzu.

A jak Fallout jest za 80 zł to już piszą że promo na łowcach-gier.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No a ja Podróż kupiłem za 40zł w pudełku :usmiech: FF XV kupiłbyś za 150zł i sprzedal z stratą 20zł a tak wydaleś 67zł i gra leży i czeka na lepsze czasy :usmiech: Taka własnie jest pułapka cyfrowych promocji, ale oczywiscie rób z hajsem co chcesz tylko nie dziw się, że ludzie nie kupują cyfrówek jak ty.

Odnośnik do komentarza

Kolekcja jest niestety mała (jestem posiadaczką PS4 od listopada tamtego roku), ale z czasem będzie tego więcej. Lista chcianych gier jest bardzo długa.

 

20170601_222110.jpg

 

Miałam FIFĘ 17, ale wymieniłam ją na Andromedę i miałam także MGSV, ale wymieniłam na Batmana. 5 gier z tej kolekcji czeka, aż się za nie zabiorę ;). 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Nie no, jak na dziewczynę to dużo gier. Niektórzy chłopcy tutaj mają mniej.

PS. Też mam plejaka 4 od listopada.

 

Standard, Pro czy Slim? Bo ja Slim.

 

 

Dalem plusa bo moze akurat jakas ladna mlodka w kusej spodniczce, ale przyznaje

Hitman,Prey... spoko tytuly, Mafia 3- tez popelnilem ten blad, ale Watch Dogs i MA Andromeda( w fullprice)? Uzasadnij mi to

 

Mafia nie była taka zła, bardzo podobne do siebie misje, ale mimo tego bawiłam się całkiem dobrze, takie 7/10.

Watch Dogs jak na Complete Edition nie było takie drogie, właśnie teraz w nią gram i wciąga. To całe hackowanie daje mi niesamowitą frajdę. Andromedę wymieniłam za swoją FIFĘ, którą kupiłam razem z PS4. We wrześniu wyjdzie 18, a więc chciałam się jej pozbyć już teraz. Andromedę chciałam od dawna, ale szkoda mi było kasy, więc się wymieniłam.

 

 

 

Nie no, jak na dziewczynę to dużo gier. Niektórzy chłopcy tutaj mają mniej.

PS. Też mam plejaka 4 od listopada.

 

,,jak na dziewczynę'' to nieco seksistowska fraza, mój imienniku.

 

 

Miałam to samo napisać, ale uznałam, że odpuszczę. Widocznie dziewczyny grają w g*wno, ale w ogóle nic nie grają. Jestem jakaś 'inna'. 

Edytowane przez MartaJD
Odnośnik do komentarza

Chyba zartujesz, ze ktos dal ci Andromede za Fife?- Argument akceptuje w 100%

 

Plus moja dopłata, ale dużo nie chciał. Na GameTrade raczej problemów nie robią ;)

 

 

Pro, nie miałem wcześniej klasycznej wersji, więc dopiero od niedawna nadrabiam zaległości.

Na dalszą część mojej wypowiedzi patrz z przymrużeniem oka:)

 

Postaram się ;)

Ja to Slim kupiłam z przypadku, nie było napisane, że to wersja Slim. Ale odpukać wszystko jest ok, działa jak trzeba. 

Odnośnik do komentarza

Nie no gdy myle o powtarzalnych misjach przychodzi mi na mysl Mad Max. Swietna gra ktora zabito powtarzalnymi misjami, ale dalej zostala gra niezla. Ale Mafia 3 to cos innego. To.... schemtycznosc od pierwszej sekundy do samogo (pipi)ego konca gry w takiej dawce, ze na sama mysl o tym, ze mialbym ja jeszcze kiedys przejsc boli mnie tylek. Gdyby ci przeciwnicy nie byli chociaz tak zaj.ebiscie durni i o zgrozo schematyczni moze chociaz moglbym te debilne misje przechodzic na rozne sposoby. Gdyby cokolwiek w tej grze chcialo zatrzymac mnie na dluzej. Ale generalnie to zostala jedynie gorycz nieskonczonych zmarnowanych pokladow mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

Nie no gdy myle o powtarzalnych misjach przychodzi mi na mysl Mad Max. Swietna gra ktora zabito powtarzalnymi misjami, ale dalej zostala gra niezla. Ale Mafia 3 to cos innego. To.... schemtycznosc od pierwszej sekundy do samogo (pipi)ego konca gry w takiej dawce, ze na sama mysl o tym, ze mialbym ja jeszcze kiedys przejsc boli mnie tylek. Gdyby ci przeciwnicy nie byli chociaz tak zaj.ebiscie durni i o zgrozo schematyczni moze chociaz moglbym te debilne misje przechodzic na rozne sposoby. Gdyby cokolwiek w tej grze chcialo zatrzymac mnie na dluzej. Ale generalnie to zostala jedynie gorycz nieskonczonych zmarnowanych pokladow mozliwosci.

 

Mnie tam bardziej wkurzały bugi i grafika, która jak na grę z 2016 była przeokropna! No ale ja lubię strzelać, zabijać, więc miałam zabawę ;). Tyle headshotów zaliczyłam, ufffff. W Mad Max nie grałam, ale wiem, że będzie monotonna. Największa monotonia to była w MGSV. Tak mnie znudziła, że pojęcia nie masz. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

100 gier x 279 zł... a to bogacz *^&&$^#%

---

Rock band 4 daje radę? Siora ma urodziny niedługo i się zastanawiam, czy RB, czy GH.

 

 

Źle liczysz. Raz, że 279 to nigdy za grę w pudle nie dałem, a dwa nie mnóż przez 100.

Bo na dysku konsoli mam tylko cyfrowe gry, w sensie takim, że te gry są dostępne tylko i wyłącznie w cyfrowej dystrybucji :)

 

Kupuj GH, teraz gra z gitarą kosztuje grosze. Po znudzeniu się GH, kup dopiero RB :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...