Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Tygrysek to nie Admin Skizo? 

Jeszcze jeden był, ale nie był polakiem i potem pousuwał foty- a podobno niezła kolekcja z niezłymi rarytasami, białymi krukami. 

Poszukam jakieś foty w/w usera i wrzucę. Imo jedna z lepszych jak nie najlepszy kolekcji na DS/3DS.

 

EDIT mam i to nie moje, a usera ZABIKT!! 

Foto ma kilka lat

DS_coll.jpg

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Sprawdzilem tego zabikta, troche crapow tam ma, no ale ma tez sporo dobroci, podobnych do tego co u mnie. Mialem kiedys faze zeby lapac wszystko na DS i 3DS, ale sie opamietalem jak zdalem sobie sprawe ze 70% tego to crapy w ktore nie zagram, wiec szkoda kasy i miejsca na polce, lepej bylo zainwestowac w kolekcje na jakas inna platforme.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdzilem tego zabikta, troche crapow tam ma, no ale ma tez sporo dobroci, podobnych do tego co u mnie. Mialem kiedys faze zeby lapac wszystko na DS i 3DS, ale sie opamietalem jak zdalem sobie sprawe ze 70% tego to crapy w ktore nie zagram, wiec szkoda kasy i miejsca na polce, lepej bylo zainwestowac w kolekcje na jakas inna platforme.

 

Sporo śmieci, bo pamiętam że na premierę 3DS miał wszystkie tytuły. Kilka gier się powtarzało. Ale tak czy siak ilość robi wrażenie. Pod względem ilości to chyba najwięcej miał tych małych pudełek. 

Odnośnik do komentarza

 

Sprawdzilem tego zabikta, troche crapow tam ma, no ale ma tez sporo dobroci, podobnych do tego co u mnie. Mialem kiedys faze zeby lapac wszystko na DS i 3DS, ale sie opamietalem jak zdalem sobie sprawe ze 70% tego to crapy w ktore nie zagram, wiec szkoda kasy i miejsca na polce, lepej bylo zainwestowac w kolekcje na jakas inna platforme.

 

Sporo śmieci, bo pamiętam że na premierę 3DS miał wszystkie tytuły. Kilka gier się powtarzało. Ale tak czy siak ilość robi wrażenie. Pod względem ilości to chyba najwięcej miał tych małych pudełek. 

 

 

Owszem fajnie wygladaja, ten regal tez bardzo fajny, musze sobie taki sprawic na swoje gierki. Dla mnie jakosc > ilosc, fajnie wygladaja te pudelka, ale ja tam widze fify i inne scierwa, szkoda kasy i miejsca. Jak chcesz zobaczyc moja kolekcje to jest kilka stron wstecz, zdaje sie 81, kupowalem glownie dobre gierki na DS i 3DS a i tak mi brakuje jeszcze ze 100 tytulow ktore musze uzupelnic :)

Odnośnik do komentarza

Z czasem człowiekowi zaczyna doskwierać ilość - dobrze rzeczy się rozmywają w gąszczu gó.wna, dlatego jakiś czas temu odchudziłem zbiory o gry, których nigdy nie ruszę, ale i tak trzeba będzie zrobić kolejnego passa.

Niestety wiele tytułów zestarzało się mechanicznie do tego stopnia, że są całkiem niegrywalnymi gniotami :).

Odnośnik do komentarza

Plus.

A te czarne pudełka DS to oryginały czy to wersję z US? 

Mnie nosi na tą limitkę Fire Emblem. Ale ceny teraz.... a to było za śmieszne pieniądze do kupienia w dniu premiery- jakoś 350zł. A teraz na allegro 800 jakiś woła.

 

No oryginały z US, zbieram tylko wydania US bo maja duzo lepsze grzbiety, europejczyka kupuje jak jest exclusivem i nie wyszedl w USA (Inazuma eleven etc). Takie bylo moje postanowienie, tylko i wylacznie wydania NTSC, nawet jak placilem za wysylke drugie tyle ze lzami w oczach to trzymalem sie tego (glupiego) postanowienia i nie zaluje, pieknie sie prezentuja na półce.

 

To wydanie FE tez musze nabyc.

 

 

@ping Dokładnie, co za duzo to niezdrowo. A wez cos z tym zrob jak sie okaze ze przeprowadzka Cie czeka, to ja juz wole nie miec 1-2-3 babis czy cory in the house a mniej dzwigac. No i mniej czyszczenia podczas sprzatania jak sie trzma tylko dobre gierki.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chcialbym miec taka kolekcje jak ping kiedys, chłop ma niezliczone ilosci gier na wszystkie platformy.

 

Na "piętro wyżej" :obama: Takim to dobrze. Ja na rzecz Vity musialem poswiecic i odciac gamecube oraz wii bo poprostu nie mam kasy ani miejsca na to wszystko.

 

Valhalla Knights japonska piekna okladka.

 

 

Odnośnik do komentarza

Robie sobie porządki bo wjechały nowe regały i cholera mnie strzela jak czasami ktos wpadnie na pomysl zeby zrobic pudełko wyzsze o kilka centrymetrów i nie chce wejsc, albo kolekcjonerki danej serii (YS), wszystkie ta sama wysokosc poza jedna, zeby nie pasowalo. O grzbietach PS3 nie wspomne, jak to wyglada oblesnie.

Odnośnik do komentarza

Robie sobie porządki bo wjechały nowe regały i cholera mnie strzela jak czasami ktos wpadnie na pomysl zeby zrobic pudełko wyzsze o kilka centrymetrów i nie chce wejsc, albo kolekcjonerki danej serii (YS), wszystkie ta sama wysokosc poza jedna, zeby nie pasowalo. O grzbietach PS3 nie wspomne, jak to wyglada oblesnie.

 

Mam mało collectorek, ale moim patentem jest wydzielenie półki wyłącznie na kolekcjonerki, bez względu na platformy. Ewentualnie upychanie ich po szafach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I kolejny wysiadł :) Każdy kiedyś dochodzi do pewnego momentu i robi wielką WYPRZ :)

 

https://www.dobreprogramy.pl/Najwieksza-kolekcje-gier-na-swiecie-sprzedano-za-przeszlo-750-tysiecy-dolarow,News,55372.html

 

 

Teraz kumpel wyprzedaje, masa perełek z N, bo to fan N :) Długo się miotał, ale się poddał, za dużo hajsu na półce leżało. 

 

EDIT

Pytania są o kontakt do kolegi:

 

bmalinowski64@gmail.com

 

Jest także na grupie FB Nintendo Poland <Sprzedam, kupię, zamienię, aukcje>

 

Jakaś tam lista jest. Ale nie ma podziału jaka konsola. Kolega ceny zna więc nie ma co liczyć na 50zł za Golden Sun na GBA full komplet stan sklepowy. On takie gry i stany posiada. 52 gry zostały. GBA Ds, 3DS, GC, Wii, wiiu. 

 

 

Super Mario Sunshine Super Mario Galaxy Super Mario Galaxy 2 Super Mario 3d World Super Mario 3d Land Suer Mario 64 DS Donkey Kong Country Returns Donkey kong Country Returns 2 DonkeyKong Jungle Beat Metroid Prime Metroid Prime 2 Metroid Prime 3 Metroid Prime Hunters Metroid Zero Mission Metroid Fusion Zelda The Wind Waker Zelda The Wind Waker HD Zelda Twilight Princess Zelda Twilight Princess HD Zelda Ocarina of Time 3D Zelda Majora’s Mask 3D Zelda Link’s Awakening Zelda Oracle of Ages Zelda Oracle of Seasons Zelda A Link to the Past Zelda Four Swords Adventures Zelda Skyward Sword Fire Emblem Fire Emblem Sacred Stones Fire Emblem Path of Radiance Fire Emblem Radiant Dawn Fire Emblem Birthright Mario Kart Super Circuit Mario Kart DS Mario Kart 7 Mario Kart 8 Mario Kart Double Dash Xenoblade Xenoblade X Paper Mario Thousand Year Door Super Paper Mario Paper Mario Color Splash Paper Mario Sticker Star Super Smash Bros. Brawl Super Smash Bros WiiU Super Smash Bros. Melee new super mario bros. DS Advance Wars Advance Wars Dual Strike Advance Wars 2 Advance Wars Days of Ruin

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...