Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

jak zbiera full set to super ale jak nie idzie na full seta to niektore z tych gierek mega slabiaki byle tylko miec na polce :P

 

w kazdym badz razie tansza czesc full seta za toba, teraz juz tak latwo nie bedzie

 

ja olalem zbieranie kazdej gierki na vite i zbieram tylko te gierki, ktore cos z soba reprezentuja

Odnośnik do komentarza

bylem wczoraj u brata, siedzialem sobie obok polki z nasza stara kolekcja gier na Wii i naszla mnie mysl, ze mamy kilka za(pipi)istych gierek w sumie ktorych albo nie ukonczylem albo bym jeszcze raz ogral... Endless Ocean  :fsg:  Monster Hunter Tri  :fsg:  Xenoblade i Pandora Tower  :fsg: Donkey Kong  :fsg:  

I strzelilem jedno zdjecie na szybko dlatego jakosc kiepska i kilka ostatnich tytulow nieczytelnych( a ja nie pamietam co to bylo). Kiedys pokaze ta magie Niny mojemu synkowi

 

CAM00018j_aeseras.jpg

Edytowane przez okens
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A mowcie sobie co chcecie ale powiem wam jak bedzie. Niedlugo kupie sobie szesciopak porzadnego niemieckiego piwa, cos dobrego do przegryzienia, biore tego WII i odpadne przy Donkey Kongu, Zeldach i Beat the Beat( to raczej zanim zaczne pic piwo).

Przypomnialo mi sie, ze jedna z tamtych gier to Warioland, nie pamietam jeszcze ostatnich dwoch. Zadzwonie chyba do niego i dopytam

Edytowane przez okens
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakie sztosy w kolekcji, nie to co inny uzytkownik co kupuje co popadnie byle nabijac liczbe pudelek na polce :P

 

gdybym nie szedl w full seta to tez bym mocno selekcjonował swoje zakupy ;)

 

a kolekcja coppera oczywiscie robi wrazenie, zwlaszcza na zywo kiedy to wszystko na poleczce ladnie lezy, zawsze zazdrosc zzera :rayos:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Witaj w domu, można powiedzieć :) Jak dzisiaj przywiozłem RE7, to w czasie instalacji, wyciągnąłem wcześniejsze części i zrobiłem fotkę posiadanych Residentów. Na zdjęciach nie ująłem 6 części, które mam cyfrowo (0, 1HD, RER2 na PS4 i PSV, The Umbrella Chronicles i The Darkside Chronicles na PS3). Może któregoś pięknego dnia zakupię pudełka, żeby pasowały do kolekcji.

A tak prezentuje się kolekcja RE: 1, 2, 3.

Odnośnik do komentarza

Ale sztosy, widze kilka gierek LRG i dwa wydania, które bardzo bym chcial ale ciezko dosc zdobyc, shinovi i shantae :obama:

 

Copper nie chcesz sie pozbyc Shinovi Versus? :reggie:

 

Mialem to kiedys w koszyku VGp za 150zł, ale potem uznalem "nah po co mi te limitki na vite" :facepalmz:

 

No ja właśnie wtedy kupiłem shinovi :P Staram się nie mieć ciśnienia na żadną grę i kupować wszystko w promocjach. Vita to moja 3 konsola po GBA i DSie, którą kocham jak własne dziecko, także nie sprzedam żadnej gry niestety, ale powiem Ci, że Shantae jeszcze masz na vgp dostępną :)

Odnośnik do komentarza

Witaj w domu, można powiedzieć :) Jak dzisiaj przywiozłem RE7, to w czasie instalacji, wyciągnąłem wcześniejsze części i zrobiłem fotkę posiadanych Residentów. Na zdjęciach nie ująłem 6 części, które mam cyfrowo (0, 1HD, RER2 na PS4 i PSV, The Umbrella Chronicles i The Darkside Chronicles na PS3). Może któregoś pięknego dnia zakupię pudełka, żeby pasowały do kolekcji.

A tak prezentuje się kolekcja RE: 1, 2, 3.

wszystkie do tej pory re miałeś na konsolach sony a 7 na xo czemu tak?

Odnośnik do komentarza

Witaj w domu, można powiedzieć :) Jak dzisiaj przywiozłem RE7, to w czasie instalacji, wyciągnąłem wcześniejsze części i zrobiłem fotkę posiadanych Residentów. Na zdjęciach nie ująłem 6 części, które mam cyfrowo (0, 1HD, RER2 na PS4 i PSV, The Umbrella Chronicles i The Darkside Chronicles na PS3). Może któregoś pięknego dnia zakupię pudełka, żeby pasowały do kolekcji.

A tak prezentuje się kolekcja RE: 1, 2, 3.

 

Wyrzuć 6tke przez okno i będzie piękna kolekcja :)

Odnośnik do komentarza

:) Wiedziałem, że padnie to pytanie :) Zresztą już na nie odpowiadałem w wątku o RE7. Ogranie dema na X1 i PS4 pozwoliło mi z czystym sumieniem podjąć decyzję o wyborze X1 z głównego powodu, jakim jest głośność konsoli. Planując grać wieczorami/w nocy słyszalna konsola potrafi jednak popsuć odczuwanie klimatu. Był jeszcze aspekt VR, ale go nie posiadam, a jak mnie najdzie żeby go kupić, to RE7 stanieje i kupię drugi raz na PS4 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...