Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Preferuję Xboxa od kilku lat. Ps4 poszło na rzecz Wiiu. Dojdzie ponownie na wrzesień albo jakoś tak dla tych kilku gier które wychodzą na tygodniach. 

Na konsoli często jakieś twisty- a to się sprzedało, a to coś tam. Dlatego PC przeważa, bo tych gier nie idzie odsprzedać dalej- tzn idzie, ale zabawa z kontami więc siłą rzeczy pudełka dochodzą. 

 

3DS powrócił i powoli nadrabiam zaległości

 

d1V9qMq.jpg

 

 

Wiiu- jak 3DS. Dosyć krótko na chacie. 

 

YwwAOeA.jpg

 

 

Jaki jest limit zdjęć na jeden post? 

 

XO i pozostałość po 360.

 

Wv8WIqW.jpg

ZgzinZV.jpg

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Preferuję Xboxa od kilku lat. Ps4 poszło na rzecz Wiiu. Dojdzie ponownie na wrzesień albo jakoś tak dla tych kilku gier które wychodzą na tygodniach. 

Na konsoli często jakieś twisty- a to się sprzedało, a to coś tam. Dlatego PC przeważa, bo tych gier nie idzie odsprzedać dalej- tzn idzie, ale zabawa z kontami więc siłą rzeczy pudełka dochodzą. 

 

3DS powrócił i powoli nadrabiam zaległości

 

d1V9qMq.jpg

 

 

Wiiu- jak 3DS. Dosyć krótko na chacie. 

 

YwwAOeA.jpg

 

 

Jaki jest limit zdjęć na jeden post? 

 

XO i pozostałość po 360.

 

Wv8WIqW.jpg

ZgzinZV.jpg

Jak dla mnie to pudelka od xbox one to najlepiej wygladają w tej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Ja już to przerabiałem z wyprzedażą całej kolekcji mangi - po latach stwierdzam, że chyba jednak nie warto. Oczywiście pod warunkiem, że trzyma się wydatki na gry w ryzach ;) Łatwo przesadzić.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Pewnie często, ale równie często łapiesz zajawkę na nowo, a odzyskać to wszystko byłoby chyba trochę trudniej. Sprzedej, a potem bedziesz płakoł.

 

Kiedyś wyprzedałem całą kolekcję :P ze 100 paczek wysłałem. Prawie wszystko do mnie wróciło po czasie, ciężko się wyleczyć z takiej zajawki.

Odnośnik do komentarza

Mi się grać nie chce od dłuższego czasu. Gram bo gram. A jak odpalę i nie wychodzi albo zginę, to jest od razu OFF albo ALT+F4 :D 

Mnie bardziej kręci kupowanie, interesowanie się tym i oglądanie tych pudełek jak jakiś chory poyeb. A potem stwierdzam, że tracę hajs i nic z tego nie ma. 

 

Przykre :/ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kilka razy tak juz mialem, ze hurra pozbywam sie gierek bo po co to trzymac, kupie gitare/cos innego. Na szczescie w pore sie opamietalem, ostatnio Rayos mnie uratowal przed wyprzedaniem kilku waznych rzeczy. Ogolnie latam teraz miedzy gierkami i mangami, mialem juz fazy ze sprzedam wszystko poza 3dsem zeby nakupic zagranicznych mang, potem zdalem sobie sprawe ze w stosunku do gier one zajmuja za duzo miejsca i za szybko sie je "konsumuje".

 

Ostatecznie zostawie sobie ulubione tytuly z mang i komiksow albo omnibusy w twardych oprawach bo wygladaja kozacko, a w gierkach tez robie powoli zmiany, kiedys zbieralem wszystkie jrpgi na wszystkie platformy, potem rozszerzylo sie na co lepsze gry i ostatecznie uznalem ze nie chce mi sie trzymac 10 roznych konsol i systemow, ogrywam wiekszosc i pozbywam sie tego na czym mniej mi zalezy lub wiem ze nie bede mial checi do ogrania.

Takim tropem uznalem ze pozbywam sie Wii, Wii U i gacka, zamiast tego bardziej sie skupiam na PS2 ze wzgledu na ilosc fenomenalnych gier i niskie ceny, Vita i Switch bo kocham handheldy (a DS i 3DS sa juz w 80% ukonczone jesli chodzi o zbieranie) oraz moze troche PS4, mimo ze nadal tutaj mam pewne watpliwosci bo nie wszystkie gry na CD sa kompletne lub mozna sie nimi nacieszyc w 100% gdyby nagle zabraklo serwerów z patchami.

 

p.s. Sorry za kiepska skladnie ale pisane na kolanie podczas gdy guwniak probuje wywalac wszystkie gierki z szafki.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

Kupno używanej gierki na DSa to loteria. Na Allegro chyba większość to piraty?

Ja planowałem zbierać po 10 gier na Psx, ps2, ps3, ps4. Ale tak z 10 zrobiłem 12, a że ta liczba mi nie odpowiada, to zaokrągliłem do 15. Także jeszcze trochę gier muszę zakupić.

DS raczej luzik, gorzej z GBA.

 

 

Z DS'em jest teraz nalot pirackich pokemonów, które dzialaja i poprawnie sie wyswietlaja na 3DS (przynajmniej na poczatku, nie wiem jak w glab gry), wiec trzeba patrzec na wszystkie inne czynniki jak pudelka, naklejki, czcionki itp. Ciesze sie ze sie zaopatrzylem w wiekszosc gier dawno temu, niestety musze jeszcze kilka poksow zakupic.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kupno używanej gierki na DSa to loteria. Na Allegro chyba większość to piraty?

Ja planowałem zbierać po 10 gier na Psx, ps2, ps3, ps4. Ale tak z 10 zrobiłem 12, a że ta liczba mi nie odpowiada, to zaokrągliłem do 15. Także jeszcze trochę gier muszę zakupić.

DS raczej luzik, gorzej z GBA.

 

 

Z DS'em jest teraz nalot pirackich pokemonów, które dzialaja i poprawnie sie wyswietlaja na 3DS (przynajmniej na poczatku, nie wiem jak w glab gry), wiec trzeba patrzec na wszystkie inne czynniki jak pudelka, naklejki, czcionki itp. Ciesze sie ze sie zaopatrzylem w wiekszosc gier dawno temu, niestety musze jeszcze kilka poksow zakupic.

 

Miałem dopisać że głownie Pokemony sa piracone, ale mi sie nie chcialo ;p Podziwiam tych co gba zbieraja, bo tu to serio wiedze trzeba miec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...