Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Koszulki rozmiaru S. Kto ją będzie nosił... mój psiak? _-_

 

 

Jestem niewidomy bo nie widziałem tam ani kompa ani kart nVidii nigdzie. Przychylam się do tego, zę poza DLC do RAGE i zniżkami 40% na PC nie ma tam raczej nic wartościowego.

komp i karta poszla na aukcje.

komp to taki marketowy szajs nic ciekawego a karta to 660 nvidii poszla za prawie 10k pkt

Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że kiedyś zarówno oferta jak i same ceny były lepsze. No ale odnoszę się do wizerunku programu sprzed kilku ładnych lat. Brat na ten przykład dorwał aparat cyfrowy za ułamek punktów, które czytam teraz sobie życzą za karty/laptopy. W takim wypadku 15zł za wysyłkę to tylko formalność. Tymczasem na chwilę obecną... dziękuję, postoję.

 

No ale offtop się robi. Osobiście polecam zainteresować się ofertą CDP - 300 punktów to zawsze 1-2 darmowe gry. Na CDP.pl można też np. wziąć steamowego Zeno Clash za 10zł i mieć za to kolejne 300 punktów. Biorąc pod uwagę, że gierki są GOG-owe, to jak najbardziej się opłaca.

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzieki za info o tej promocji :D

 

Zarejestrowalem sie tam a za darmowe 300pkt wzielem sobie King of Dragon Pass (zaintrygowala mnie ta gierka) oraz Sid Meiers Alpha Centauri (fck, ale ta gra ma dluga instrukcje - 252 strony tekstu).

 

Zastanawiam sie czy nie kupic tego zeno clash dla kolejnych 300pkt - w koncu za 10zl dostane 2 gierki po $6 albo 1 za $9,99

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Myślę, że warto kupić coś w ich sklepie dla dodatkowych 300 punktów. Tak właściwie wydałem jedynie 10zł, a moja kolekcja wzbogaciła się w sumie o Zeno Clash (steam), Alpha Centauri, Anachronox, Dungeon Keeper oraz Giants: Citizen Kabuto.

 

Nie wiem jakie naprawdę były okoliczności takiej inicjatywy ze strony CDP, ale w moich oczach ponownie firma zyskuje. Podczas gdy konkurencja tylko patrzy na pieniądza, a swym klientom rzuca kłody pod nogi, CDP i jego oddziały (mówię także w odniesieniu do operującego globalnie GOG oraz RED) o klientów faktycznie dbają i oferują ciekawe promocje, oferty, nagrody itp. Takie coś tylko motywuje, aby dalej wspierać ich poczynania.

 

PS. Napisz coś o tym King of Dragon Pass w którymś z tematów, gdy się już z grą zapoznasz. Pierwsze słyszę o tym tytule, na screenach wygląda niepozornie, ale opis faktycznie intrygujący.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Z tego co rozumiem, mając 453 pkt, to na GoG mogę sobie wziąć dwie gierki darmowo. Za $5 oraz za $10.

Mogę też wziąć kody na bony na gry o tej wartości i komuś dać, dobrze rozumiem?

 

 

 

Pytam... bo może ktoś by chciał dostac ode mnie owe $15 na GOG a w zamian kupić mi coś małego na Steam na Winter Sale? ;p

Odnośnik do komentarza

Możesz sobie wziąć 2 lub 3 gierki. Nikt nie każe brać koniecznie po jednej z danego przedziału. Myślę, że bardziej się opłaca wziąć te za 150 pkt, czyli 6$.

 

Kody są ważne tylko do poniedziałku włącznie.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Ja je.bie - CDP rzadzi :D

 

W sobote wyslalem im nr zamowienia (tak jak Suavek, kupilem Zeno Clash) - a dzisiaj (w zasadzie to wczoraj bo jest juz po polnocy) dodali mi te 300pkt + jeszcze dodatkowe 300 ze wzgledu za zakonczenie programu.

 

Wzielem sobie American Conquest, Stronghold HD i Hotline Miami (a wczesniej jeszcze King of the Dragon Pass oraz Sid Meiers Alpha Centauri) :D

 

@Suavek

Jeszcze duzo w te KotDP nie gralem, ale gierka wydaje sie bardzo ciekawa chociaz poki co nie za bardzo kminie o co tam chodzi i jak sie w to powinno grac :P

Nie jest to RTS, tylko polaczenie strategii turowej z gra RPG - calosc sie rozgrywa wybierajac opcje z "menu dowodzenia" (wchodzimy w sojusze, napadamy na innych, robimy questy dla naszych bogow, budujemy fortyfikacje itd itd). Oprocz tego mamy rozne eventy - napada nas ktos, przychodza wyslannicy innego plemienia, jakis wedrowny czarownik (pare innych jeszcze napotkalem, ale ogolnie to chyba jest ich mega duzo) podczas ktorych podejmujemy decyzje (questy tez na tym polegaja - mamy kolejne wydarzenia <rodem z jakichs mitow> i wybieramy odpowiednie opcje).

 

Bede musial w ta gierke glebiej wniknac bo tak bez czytania instrukcji moze byc ciezko.

 

Gra sklada sie z menusow i artworkow - wodotryskow nie ma, ale w sumie przez to gra sie nie zestarzala pod tym wzgledem (rownie dobrze moglaby to byc jakas dzisiejsza gra indie).

 

 

Poki co gralem pare razy od nowa wiec jeszcze daleko nie zaszedlem, ale gra sie ciekawie (jedyne moje zastrzezenie jest takie ze w sumie przydalby sie tutorial - jako ze go nie ma to moze sobie potem przejrze jakies rady ludzi na forum gog.com).

 

Tak btw to tez nigdy o tej gierce nie slyszalem, ale jak wydali ja na gog.com to wpadla mi w oko ze wzgledu na tematyka i konwencje gatunkowa (elementy RPG) a ta promocja byla idealna okazja aby to dorwac.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Czyli dali Ci łącznie 900 punktów? Łeee... może coś im się pomyliło i uznali Twego drugiego maila z numerem zamówienia także jako rejestrację. Tak czy inaczej, ja dostałem 600 punktów w piątek i nic poza tym. Szczęściarz. ;p

 

Co do omawianej gierki, właśnie patrząc na screeny i czytając opis mnie to zaintrygowało, że niby strategia, a bardziej pod RPG zdaje się podchodzić. Tam większość to podejmowanie decyzji w tych okienkach z opcjami 1-X, czy coś więcej się za tym kryje? Wodotrysków graficznych nie oczekuję prawdę mówiąc - mogę nawet w tekstówki grać jeśli coś sobą prezentują ciekawego. ;>

 

Póki co odświeżyłem sobie Dungeon Keepera i ta gra wcale się nie zestarzała jeśli chodzi o gameplay. Szkoda tylko, że z płynnością są problemy niezależnie od ustawień dosboxa i mocy komputera. No ale czytam na forum, że taki to już urok tego silnika i sporo graczy ma ten problem. Może kiedyś pobawię się z modem KeeperFX, gdyż ten zdaje się to naprawiać.

 

A i prawda, CDP rządzi. Podobają mi się na innych forach komentarze dotyczące tej punktomigracji cenegi - że ludzie sprawdzili co takiego oferuje za punkty ta ich cała kompania graczy i nawet sobie nie zawracali dalej głowy jakimkolwiek wysyłaniem maili. ;> No ale to pewnie tylko kolejni co "nieobiektywnie patrzą".

Odnośnik do komentarza

Te opcje 1-X to sa wlasnie podczas eventow - oprocz tego jest te cale "menu dowodzenia" gdzie sie wszystkim zarzadza (sojusze, handel, napadanie na innych, kradziez bydla, questy i inne rzeczy - ale jak juz mowilem, poki co tylko tak pobieznie ta gierke obadalem i gralem troche na oslep wiec wiekszosci rzeczy nie mam rozkminionych i nie wiem jak dzialaja; np. mozna budowac / rozbudowywac swiatynie roznych bogow, ale nie wiem jak skorzystac z tej opcji bo jak gralem to byla niedostepna, ale moze po prostu mialem za malo surowcow albo trzeba jakiegos questa wykonac).

 

A przed bitwa wybieramy ilu wojownikow wysylamy (sa ich 2 rodzaje), czy korzystamy z przymierzencow czy prosimy kogos o przysluge (jak komus pomozemy to tez nam beda wisiec), wybieramy rodzaj natarcia i pare innych opcji.

Fajne jest to, ze mozemy wybierac rozne cele bitwy - np. rabunkowy, przejecie terenu, zabicie jak najwiekszej ilosci ilosci czlonkow napadanego plemienia ( :D ) i jeszcze pare innych.

 

Podczas bitew tez moga byc mini-eventy - np. ze w szeregach wroga jest berserker siejacy spustoszenie wsrod naszych (mialem taka sytuacje to wybralem opcje zeby zabrac wojakow spod jego nosa, a kiedy szal mu opadl, zostal ubity).

 

 

I tak, dali mi lacznie 900pkt :D Tez sie strasznie zdziwilem, ale nie narzekam ;p

 

 

PS

Kurde, troche naduzywam tych emotikonek, no ale trudno juz - nie bede ich juz usuwac.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Właśnie sprawdziłem tą Kompanię Graczy. Rzeczywiście bieda z (Ce)nędzą. ;) Żeby jeszcze np. te koszulki były w różnych rozmiarach...

 

Z kolei ja wziąłem na GOGu DN3D i Rollercoaster Tycoon. W obie grałem (w sumie mogłem zamiast Diuka wziąć Blooda 1, bo w niego nie miałem okazji), ale miło mieć je w kolekcji: Księcia pożyczyłem od znajomego kiedyś, a z RCT padła mi płytka (młody i głupi byłem, nie dbałem :3). Poza tym, ta druga chyba nawet nie działa od XP w górę...

Odnośnik do komentarza

Już działa. Nawet mi dodało od razu do konta po zalogowaniu, choć wcześniej się wykopało przy checkoucie.

 

Za to zauważyłem, że zniknął mi z listy gier Sniper: Ghost Warrior, którego trzymałem z nadzieją, że zwiększy wartość wymiany... To już drugi taki przypadek na GMG - nie wymieniałem tego nigdy, nawet przypadkiem (zawsze sprawdzam haczyki w trade-in), a teraz widzę, że wcale tego nie ma. Kredytów żadnych nowych też brak. Ech, serwis fajny, ale pod względem technicznym ledwo to się kupy zdaje trzymać.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...